Spisak vanrednih kandidata u maju

Srpski jezik i književnost

  1. Škodrić Marko, II razred, ugostiteljski tehničar
  2. Tomašević Milijana, kulinarski tehničar – maturski pismeni rad
  3. Melentijević Dragan, kulinarski tehničar – maturski pismeni rad

 

Ruski jezik II

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Fizičko vaspitanje

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Matematika

  1. Škodrić Marko, II razred, ugostiteljski tehničar
  2. Ćirjanić Slavica, II razred, trgovinski tehničar
  3. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled
  4. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Statistika

  1. Vučković Zorica, III razred, ekonomski tehničar

 

Fizika

  1. Škodrić Marko, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Istorija

  1. Ćirjanić Slavica, II razred, trgovinski tehničar

 

Umetničko oblikovanje

  1. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Ćirjanić Slavica, II razred, trgovinski tehničar
  2. Škodrić Marko, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Pavlović Jovana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Poznavanje životnih namirnica

1. Cerovac Mihailo, II razred, kuvar

 

Nauka o ishrani

  1. Pavlović Jovana, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Tomašević Milijana, izborni predmet

 

Ishrana

  1. Marković Stevan, I razred, kulinarski tehničar

 

Higijena

  1. Kravić Tamara, I razred, kulinarski tehničar

2. Marković Vasilije, I razred, kulinarski tehničar

 

Verska nastava

  1. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Ćirjanić Slavica, II razred, trgovinski tehničar

 

Psihologija

  1. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Đoković Stefan, III razred, kulinarski tehničar
  2. Melentijević Dragan, kulinarski tehničar – izborni predmet

 

Opšta turistička geografija – izborni predmet

  1. Janković Đorđe, III razred, kuvar

 

Geografija

  1. Kravić Tamara, I razred, kulinarski tehničar

 

Računovodstvo – Radica

  1. Vučković Zorica, III razred, ekonomski tehničar
  2. Radičević Marina, IV razred, ekonomski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Nera

  1. Vučković Zorica, III razred, ekonomski tehničar

 

Marketing – Dana

  1. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Nacionalna ekonomija – Nera

  1. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Preduzetništvo – Katarina

1. Antonijević Dragana, III razred, kuvar

  1. Zarić Ljubinka, III razred, konobar-ogled
  2. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva – Katarina

1. Marković Vasilije, I razred, kulinarski tehničar

 

Monetarna ekonomija i bankarstvo- Jelica

  1. Vučković Zorica, III razred, ekonomski tehničar

 

Formiranje i plasman turističkog putovanja – Jelica

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Hotelijerstvo – Katarina

  1. Pavlović Jovana, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

 

Ekonomika i organizacija preduzeća – Katarina

1. Marković Vasilije, II razred, kulinarski tehničar

 

Pravo

  1. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Ustav i prava građana

  1. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Ustavni i privredno pravo

  1. Radičević Marina, IV razred, ekonomski tehničar

 

Osnove usluživanja

1. Antonijević Dragana, III razred, kuvar

 

Poslastičarstvo – Dragan

  1. Marković Stevan, I razred, kulinarski tehničar

 

Usluživanje na svečanim prijemima

  1. Zečević Strahinja, III razred, konobar

 

Nacionalne kuhinje – Rosa

1. Antonijević Dragana, III razred, kuvar

 

Osnove kuvarstva

  1. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar
  2. Antonijević Dragana, II razred, kuvar

 

Kuvarstvo

  1. Antonijević Dragana, II razred, kuvar

2. Cerovac Mihailo, II razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

1. Marković Vasilije, I razred, kulinarski tehničar

2. Marković Vasilije, II razred, kulinarski tehničar

  1. Pavlović Jovana, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar
  3. Tomašević Milijana, maturski praktičan rad
  4. Melentijević Dragan, maturski praktičan rad
Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive