Arhiv bloga

Sve vezano za vanredno školovanje

Vanredni kandidati – jun

  Srpski jezik i književnost Marjanović David, III razred, kulinarski tehničar   Ruski jezik Terzić Mile, I razred, kuvar Dacović Ljubica, III razred, kulinarski tehničar   Matematika Šaponjić Milica, III razred, kuvar Marjanović David, III razred, kulinarski tehničar Spasojević Marijana,

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti – jun

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U JUNSKOM ISPITNOM ROKU   Utorak, 11. 06. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja (turistički tehničar) 11:00 Pavlović Jela Marić Jelena Bogdanović Anastasija   Sreda, 12. 06. 2019. NAZIV PREDMETA VREME

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Obaveštenje za vanredne

OBAVEŠTENJE ZA VANREDNE UČENIKE PRIJAVLJIVANJE VANREDNIH ISPITA ZA JUNSKI ISPITNI ROK JE DO 07. JUNA 2019. GODINE JUNSKI ISPITNI ROK POČINJE 12. JUNA 2019. GODINE    

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – maj 2019.

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U MAJSKOM ISPITNOM ROKU   Ponedeljak, 20. 05. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Verska nastava 09:45 Sokoć Branka Zečević Nikola Jovičić Nera Matematika (pismeni) 11:25 Mićović Slobodan, dežura na pismenom Ruski jezik (pismeni) 12:15 Janković

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni učenici – april 2019

Petak, 12. 04. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Ishrana 13:00 Jovičić Nera Mijailović Danijela Mijailović Vlade   Ponedeljak, 15. 04. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Matematika (pismeni) 11:25 Mićović Slobodan, dežura na pismenom Ruski jezik II

Objavljeno u Vanredno školovanje

Obaveštenje za vanredne

logo

PRIJAVLJIVANJE VANREDNIH ISPITA ZA APRILSKI ISPITNI ROK JE DO 08. APRILA 2019. GODINE   APRILSKI ISPITNI ROK POČINJE 15. APRILA 2019. GODINE    

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati – mart 2019.

Srpski jezik i književnost 1. Antonijević Biljana, III razred, trgovinski tehničar 2. Spasojević Marijana, IV razred, kulinarski tehničar   Ruski jezik II Popadić Nikola, II razred, konobar Blagojević Nenad, IV razred, turistički tehničar   Fizika Marjanović Lazar, I razred, kulinarski

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – mart 2019.

logo

Utorak, 19. 03. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Osnovi ekonomije 09:10 Sokić Branka Jovičić Nera Pavlović Jela Ekonomika i organizacija preduzeća 09:10 Sokić Branka Jovičić Nera Pavlović Jela Ruski jezik II (pismeni) 09:45 Janković Miroslav, dežura na pismenom

Objavljeno u Vanredno školovanje

Termini vanrednih ispita – februar 2019. – NOVI RASPORED

logo

  Utorak, 26. 02. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Osnove turizma i ugostiteljstva 08:50 Sokić Branka Pavlović Dana Jovičić Nera Agencijsko i hotelijersko poslovanje 12:15 Sokić Branka Pavlović Jela Jovičić Nera   Sreda, 27. 02. 2019. NAZIV PREDMETA

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni učenici – februar 2019.

logo

Srpski jezik i književnost Nešković Nikolija, III razred, kulinarski tehničar Spasojević Marijana, III razred, kulinarski tehničar Antonijević Biljana, III razred, trgovinski tehničar Engleski jezik  – Dubrvka Blagojević Nenad, IV razred, turistički tehničar   Ruski jezik II Popadić Nikola, I razred,

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni kanddati – decembar 2018.

Srpski jezik i književnost 1. Ječmenica Milica, I razred, kuvar 2. Antonijević Biljana, II razred, trgovinski tehničar 3. Vidaković Sara, maturski pismeni rad 4. Trišić Mileva, maturski pismeni rad   Engleski jezik II – Ružica Luković Ivan, III razred, konobar

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti- decembar 2018.

Ponedeljak, 17. 12. 2018. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Ruski jezik II (pismeni) 12:15 Janković Miroslav, dežura na pismenom Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita (18, 19 ili 20. decembar 2018.).  

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Upis vanrednih u školskoj 2018/19.

UPIS UČENIKA U SVOJSTVU VANREDNIH UČENIKA U ŠKOLSKOJ 2018/2019. GODINI   FORMALNO OBRAZOVANJE ODRASLIH (PREKVALIFIKACIJA I DOKVALIFIKACIJA) PODRUČJE RADA: TRGOVINA, UGOSTITELJSTVO I TURIZAM OBRAZOVNI PROFIL BROJ UČENIKA PREKVALIFIKACIJA DOKVALIFIKACIJA TURISTIČKO-HOTELIJERSKI  TEHNIČAR 10 10 UGOSTITELJSI TEHNIČAR 5 10 KULINARSKI TEHNIČAR 10

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati – novembar 2018.

Srpski jezik i književnost Čolić Nikola, III razred, kuvar Blagojević Nenad, IV razred, turistički tehničar   Engleski jezik II – Ružica Luković Ivan, III razred, konobar   Ruski jezik II Milosavljević Ivana, III razred, ugostiteljski tehničar Vidaković Sara, IV razred,

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – novembar 2018.

  Ponedeljak, 19. 11. 2018. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Ruski jezik II (pismeni) 12:15 Janković Miroslav, dežura na pismenom Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita.   Utorak, 20. 11. 2018. NAZIV

Objavljeno u Vanredno školovanje

Termini konsultacija sa vanrednim učenicima

PREZIME I IME PREDMETNOG NASTAVNIKA PREDMET/I DANI KADA SE DRŽE KONSULTACIJE VREME REALIZACIJE Lazić Tanja Srpski jezik i književnost PONEDELJAK 12:10-13:00 Manojlović Brankica Srpski jezik i književnost PETAK 10:30 Janković Miroslav Ruski jezik SREDA 08:40-09:30 Ratković Vera Francuski jezik Kovačević

Objavljeno u Vanredno školovanje, OBAVEŠTENJA

Vanredni kandidati – oktobar 2018.

Srpski jezik i književnost Čolić Nikola, III razred, kuvar Vidaković Sara, IV razred, turistički tehničar Kuzeljević Biljana, maturski pismeni zadatak Trišić Mileva, maturski pismeni zadatak   Engleski jezik II – Ružica Luković Ivan, II razred, konobar   Engleski jezik –

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – oktobar 2018.

Četvrtak, 18. 10. 2018. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Zdravstvena kultura 13:00 Jovičić NeraMijailović Danijela Mijailović Vlade Higijena 13:00 Jovičić NeraMijailović Danijela Mijailović Vlade   Petak, 19. 10. 2018. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Građansko vaspitanje 09:25 Sokić

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati – septembar 2018.

Srpski jezik i književnost Šaponjić Milica, III razred, kuvar Vukotić Katarina, IV razred, ekonomski tehničar Vukotić Kristina, IV razred, ekonomski tehničar   Engleski jezik II – Ružica Luković Ivan, I razred, konobar   Engleski jezik – Ružica Vukotić Katarina, IV

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – septembar 2018.

Utorak, 18. 09. 2018. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Računarstvo i informatika 11:00 Jovičić Nera Milaćević Milovan Mijilović Vladimir   Sreda, 19. 09. 2018. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Matematika (pismeni) 07:50 Mićović Slobodan, dežura na pismenom Engleski

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive