Архив блога

Све везано за ванредно школовање

Ванредни кандидати – септембар 2019.

  Српски језик и књижевност Јузбашић Вук, I разред, кулинарски техничар   Руски језик Терзић Миле, II разред, кувар   Енглески језик Табаица Данијела, III разред, кулинарски техничар   Математика Дацовић Љубица, III разред, угоститељски техничар Божовић Наташа, III разред,

Објављено у Ванредно школовање

Термини ванредних испита – септембар 2019.

Четвртак, 19. 09. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Здравствена култура 09:25 Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владе Познавање робе 10:30 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња Познавање животних намирница 10:30 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња Математика (писмени)

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Распоред ванредних испита – август 2019.

Понедељак, 19. 08. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Историја 09:15 Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка Физика 09:30 Јовичић Нера Смиљанић Вишња Мијаиловић Владе   Уторак, 20. 08. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Хемија 10:30 Јовичић

Објављено у Ванредно школовање

Обавештење за ванредне

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ  ПРИЈАВЉИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА  АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ЈЕ ДО 15. АВГУСТА 2019. ГОДИНЕ  АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ПОЧИЊЕ   19.  АВГУСТА 2019. ГОДИНЕ

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни кандидати – јун

  Српски језик и књижевност Марјановић Давид, III разред, кулинарски техничар   Руски језик Терзић Миле, I разред, кувар Дацовић Љубица, III разред, кулинарски техничар   Математика Шапоњић Милица, III разред, кувар Марјановић Давид, III разред, кулинарски техничар Спасојевић Маријана,

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни испити – јун

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Уторак, 11. 06. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Испит за проверу стручно-теоријских знања (туристички техничар) 11:00 Павловић Јела Марић Јелена Богдановић Анастасија   Среда, 12. 06. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Обавештење за ванредне

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ПРИЈАВЉИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК ЈЕ ДО 07. ЈУНА 2019. ГОДИНЕ ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК ПОЧИЊЕ 12. ЈУНА 2019. ГОДИНЕ    

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни испити – мај 2019.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У МАЈСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Понедељак, 20. 05. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Верска настава 09:45 Сокоћ Бранка Зечевић Никола Јовичић Нера Математика (писмени) 11:25 Мићовић Слободан, дежура на писменом Руски језик (писмени) 12:15 Јанковић

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни ученици – април 2019

Петак, 12. 04. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Исхрана 13:00 Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владе   Понедељак, 15. 04. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Математика (писмени) 11:25 Мићовић Слободан, дежура на писменом Руски језик II

Објављено у Ванредно школовање

Обавештење за ванредне

logo

ПРИЈАВЉИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА АПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК ЈЕ ДО 08. АПРИЛА 2019. ГОДИНЕ   АПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК ПОЧИЊЕ 15. АПРИЛА 2019. ГОДИНЕ    

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни кандидати – март 2019.

Српски језик и књижевност 1. Антонијевић Биљана, III разред, трговински техничар 2. Спасојевић Маријана, IV разред, кулинарски техничар   Руски језик II Попадић Никола, II разред, конобар Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар   Физика Марјановић Лазар, I разред, кулинарски

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни испити – март 2019.

logo

Уторак, 19. 03. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Основи економије 09:10 Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Јела Економика и организација предузећа 09:10 Сокић Бранка Јовичић Нера Павловић Јела Руски језик II (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом

Објављено у Ванредно школовање

Термини ванредних испита – фебруар 2019. – НОВИ РАСПОРЕД

logo

  Уторак, 26. 02. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Основе туризма и угоститељства 08:50 Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера Агенцијско и хотелијерско пословање 12:15 Сокић Бранка Павловић Јела Јовичић Нера   Среда, 27. 02. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни ученици – фебруар 2019.

logo

Српски језик и књижевност Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар Спасојевић Маријана, III разред, кулинарски техничар Антонијевић Биљана, III разред, трговински техничар Енглески језик  – Дубрвка Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар   Руски језик II Попадић Никола, I разред,

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни канддати – децембар 2018.

Српски језик и књижевност 1. Јечменица Милица, I разред, кувар 2. Антонијевић Биљана, II разред, трговински техничар 3. Видаковић Сара, матурски писмени рад 4. Тришић Милева, матурски писмени рад   Енглески језик II – Ружица Луковић Иван, III разред, конобар

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни испити- децембар 2018.

Понедељак, 17. 12. 2018. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Руски језик II (писмени) 12:15 Јанковић Мирослав, дежура на писменом Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен приликом полагања писменог дела испита (18, 19 или 20. децембар 2018.).  

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Упис ванредних у школској 2018/19.

УПИС УЧЕНИКА У СВОЈСТВУ ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА У ШКОЛСКОЈ 2018/2019. ГОДИНИ   ФОРМАЛНО ОБРАЗОВАЊЕ ОДРАСЛИХ (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА И ДОКВАЛИФИКАЦИЈА) ПОДРУЧЈЕ РАДА: ТРГОВИНА, УГОСТИТЕЉСТВО И ТУРИЗАМ ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ БРОЈ УЧЕНИКА ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА ДОКВАЛИФИКАЦИЈА ТУРИСТИЧКО-ХОТЕЛИЈЕРСКИ  ТЕХНИЧАР 10 10 УГОСТИТЕЉСИ ТЕХНИЧАР 5 10 КУЛИНАРСКИ ТЕХНИЧАР 10

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни кандидати – новембар 2018.

Српски језик и књижевност Чолић Никола, III разред, кувар Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар   Енглески језик II – Ружица Луковић Иван, III разред, конобар   Руски језик II Милосављевић Ивана, III разред, угоститељски техничар Видаковић Сара, IV разред,

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни испити – новембар 2018.

  Понедељак, 19. 11. 2018. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Руски језик II (писмени) 12:15 Јанковић Мирослав, дежура на писменом Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен приликом полагања писменог дела испита.   Уторак, 20. 11. 2018. НАЗИВ

Објављено у Ванредно школовање

Термини консултација са ванредним ученицима

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ПРЕДМЕТНОГ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТ/И ДАНИ КАДА СЕ ДРЖЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ ВРЕМЕ РЕАЛИЗАЦИЈЕ Лазић Тања Српски језик и књижевност ПОНЕДЕЉАК 12:10-13:00 Манојловић Бранкица Српски језик и књижевност ПЕТАК 10:30 Јанковић Мирослав Руски језик СРЕДА 08:40-09:30 Ратковић Вера Француски језик Ковачевић

Објављено у Ванредно школовање, ОБАВЕШТЕЊА

Архиве