Архив блога

Све везано за ванредно школовање

Ванредни испити – јул 2020.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ЈУЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Среда, 08. 07. 2020. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Математика (писмени) 08:00 Мићовић Слобо, дежура на писменом Француски језик II (писмени) 08:00 Вера Ратковић, дежура на писменом   Четвртак, 09. 07.

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни кандидати – јун 2020.

  СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Енглески језик Станић Драгослав, III разред, кулинарски техничар Думић Јефто, IV разред, угоститељски техничар   Здравствена култура Ковачевић Милица, I разред, посластичар   Статистика Јанковић Тамара, IV разред, финансијски администратор  

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Термини ванредних испита – јун 2020

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ Уторак, 09. 06. 2020. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Испит за проверу стручно-теоријских знања 10:00 Павловић Јела Марић Јелена Богдановић Анастасија Финансијско рачуноводствена обука 11:15 Сокић Бранка Кузељевић Јелица Јовичић Нера Маркетинг

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Обавештење за ванредне – јулски рок

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ  ПРИЈАВЉИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА ЈУЛСКИ ИСПИТНИ РОК ТРАЈАЋЕ ОД 22. – 26. ЈУНА 2020. ГОДИНЕ  ЈУЛСКИ ИСПИТНИ РОК ТРАЈАЋЕ ОД 01. – 10. ЈУЛА 2020. ГОДИНЕ

Објављено у Ванредно школовање

Обавештење за ванредне ученике

ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ЗА ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ, 01. ДО 05. ЈУНА 2020. ГОДИНЕ.   СВЕ ИЗВРШЕНЕ УПЛАТЕ ЗА ИСПИТЕ У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ БИЋЕ ПРЕНЕТЕ ЗА НАРЕДНЕ ИСПИТНЕ РОКОВЕ.   ЗА СВЕ ДОДАТНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ КОНТАКТИРАЈТЕ НАС – осим

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни испити – март 2020.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ Четвртак, 19. 03. 2020. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Хемија 10:30 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња   Петак, 20. 03. 2020. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Физичко васпитање 08:00 Јовичић

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни испити – фебруар 2020. – нови термини

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ФЕБРУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Понедељак, 24. 02. 2020. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Српски језик (писмени) 10:35 Манојловић Бранкица, дежура на писменом Услуживање са практичном наставом 11:50 Јовичић Нера Ковачевић Драган Манојловић Нинослав Рачуноводство (писмени)

Објављено у Ванредно школовање

ОДЛАЖУ СЕ Ванредни испити- фебруар 2020

Због продужетка зимског распуста термини ванредних испита ће бити промењени. Пратите вести на сајту и ФБ профилу школе.

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни кандидати – децембар 2019.

  СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ Српски језик и књижевност Терзић Миле, II разред, кувар Думић Јефто, III разред, угоститељски техничар Кука Угљеша, IV разред, финансијски администратор Табаица Данијела, матурски писмени рад   Енглески језик Јузбашић Вук, I

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни испити – децембар 2019.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ДЕЦЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Среда, 18. 12. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Енглески језик (писмени) 09:45 Топаловић Ружица, дежура на писменом Историја 10:30 Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка Рачунарство и информатика 11:20 Јовичић

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни кандидати – новембар 2019.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У НОВЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Српски језик и књижевност Божовић Наташа, IV разред, угоститељски техничар   Немачки језик II Божовић Наташа, IV разред, угоститељски техничар   Филозофија Божовић Наташа, IV разред, угоститељски техничар   Географија Вуловић Душанка,

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни испити – новембар 2019.

  Среда, 20. 11. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Историја 10:35 Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка Ревизија 10:50 Сокић Бранка Јовичић Нера Луковић Катарина  Филозофија 12:15 Јовичић Нера Јојић Горица Сокић Бранка Верска настава 13:00 Јовичић Нера

Објављено у Ванредно школовање

Упис ученика у својству ванредних – школска 2019/2020.

УПИС УЧЕНИКА У СВОЈСТВУ ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ    ФОРМАЛНО ОБРАЗОВАЊЕ ОДРАСЛИХ (ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА И ДОКВАЛИФИКАЦИЈА)   ПОДРУЧЈЕ РАДА: ТРГОВИНА, УГОСТИТЕЉСТВО И ТУРИЗАМ ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛ БРОЈ УЧЕНИКА ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈА ДОКВАЛИФИКАЦИЈА ТУРИСТИЧКИ ТЕХНИЧАР 10 10 УГОСТИТЕЉСИ ТЕХНИЧАР 5 10 КУЛИНАРСКИ ТЕХНИЧАР

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни испити – октобар 2019.

logo

Понедељак, 21. 10. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Енглески језик (писмени) 07:50 Топаловић Ружица, дежура на писменом Основе куварства 11:25 Јовичић НераКовачевић Драган Крповић Небојша Националне кухиње 11:25 Јовичић НераКовачевић Драган Крповић Небојша Основе услуживања 11:50 Јовичић НераКовачевић

Објављено у Ванредно школовање

Термини консултација са ванредним ученицима 2019/2020.

ТЕРМИНИ КОНСУЛТАЦИЈА СА ВАНРЕДНИМ УЧЕНИЦИМА У ШКОЛСКОЈ 2019/2020. ГОДИНИ ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ПРЕДМЕТНОГ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТ/И ДАНИ КАДА СЕ ДРЖЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ ВРЕМЕ РЕАЛИЗАЦИЈЕ Лазић Тања Српски језик и књижевност ПЕТАК 07:20 – 07:50 Манојловић Бранкица Српски језик и књижевност ПОНЕДЕЉАК 10:35

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни кандидати – септембар 2019.

  Српски језик и књижевност Јузбашић Вук, I разред, кулинарски техничар   Руски језик Терзић Миле, II разред, кувар   Енглески језик Табаица Данијела, III разред, кулинарски техничар   Математика Дацовић Љубица, III разред, угоститељски техничар Божовић Наташа, III разред,

Објављено у Ванредно школовање

Термини ванредних испита – септембар 2019.

Четвртак, 19. 09. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Здравствена култура 09:25 Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владе Познавање робе 10:30 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња Познавање животних намирница 10:30 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња Математика (писмени)

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Распоред ванредних испита – август 2019.

Понедељак, 19. 08. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Историја 09:15 Јовичић Нера Кнежевић Весна Сокић Бранка Физика 09:30 Јовичић Нера Смиљанић Вишња Мијаиловић Владе   Уторак, 20. 08. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Хемија 10:30 Јовичић

Објављено у Ванредно школовање

Обавештење за ванредне

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ  ПРИЈАВЉИВАЊЕ ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА  АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ЈЕ ДО 15. АВГУСТА 2019. ГОДИНЕ  АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ПОЧИЊЕ   19.  АВГУСТА 2019. ГОДИНЕ

Објављено у Ванредно школовање

Ванредни кандидати – јун

  Српски језик и књижевност Марјановић Давид, III разред, кулинарски техничар   Руски језик Терзић Миле, I разред, кувар Дацовић Љубица, III разред, кулинарски техничар   Математика Шапоњић Милица, III разред, кувар Марјановић Давид, III разред, кулинарски техничар Спасојевић Маријана,

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве