Arhiv bloga

Sve vezano za vanredno školovanje

Obaveštenje za vanredne učenike

 PRIJAVLJIVANJE VANREDNIH ISPITA ZA AVGUSTOVSKI ISPITNI ROK DO 11  AVGUSTA 2017. GODINE    AVGUSTOVSKI ISPITNI ROK POČINJE 18. AVGUSTA 2017. GODINE

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati u junu

Srpski jezik i književnost Pantović Lela, kulinarski tehničar, maturski pismeni rad   Engleski jezik  – Ružica Čolić Marinela, I razred, kuvar Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar   Filozofija Ćirjanić Slavica, IV razred, trgovinski tehničar   Matematika Smiljanić Dragana, II

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti u junu

  Petak, 09. 06. 2017. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Engleski jezik (pismeni) 09:45 Topalović Ružica, dežura na pismenom Računovodstvo (pismeni)Polažu učenici trećeg razreda 10:35 Pavlović Dana, dežura na pismenom Računovodstvo (pismeni)Polažu učenici četvrtog razreda 10:35 Bogdanović Radica, dežura

Objavljeno u Vanredno školovanje

Obaveštenje za vanredne učenike

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati u maju

Srpski jezik i književnost Moićević Lazar, II razred, kuvar Smiljanić Dragana, II razred, trgovinski tehničar Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar Vujić Katarina, maturski pismeni rad Ćirjanić Slavica, III razred, trgovinski tehničar Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar Paunović Ivana,

Objavljeno u Vanredno školovanje

Termini vanrednih ispita u maju

Petak, 19. 05. 2017. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Računovodstvo (pismeni) *Polažu učenici obrazovnog profila: ekonomski tehničar (treći razred) 07:50 Pavlović Dana, dežura na pismenom Muzička kultura 08:40 Jovičić Nera Petrović Mira Sokić Branka Građansko vaspitanje 08:40 Jovičić Nera

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni kandidati u aprilskom roku

Srpski jezik i književnost Moićević Lazar, II razred, kuvar Jevtović-Paunović Ivana, II razred, kulinarski tehničar Trišić Mileva, III razred, kulinarski tehničar Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar Ćirjanić

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti u aprilu

Utorak, 18. 04. 2017. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Poznavanje robe 12:15 Jovičić Nera Joksimović Milena Smiljanić Višnja   Sreda, 19. 04. 2017. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Francuski jezik (pismeni) 09:45 Ratković Vera, dežura na pismenom Datum

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni kandidati u martu

Srpski jezik i književnost Čolić Marinela, I razred, kuvar Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar Petrović Radenko, IV razred, trgovinski tehničar Petrović Marić Jelena, maturski praktičan rad Vujović Desimir, maturski praktičan rad Cvijović Andrija, IV razred, trgovinski tehničar Pantović Lela,

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti u martu

Petak, 17. 03. 2017. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Osnovi kuvarstva 11:20 Jovičić Nera Vukosavljević Rosa Mitrašinović Ljubomir   Ponedeljak, 20. 03. 2017. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Sociologija 10:00 Jovičić Nera Drašković Goran Kravić Tanja Psihologija 10:30

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati u februaru

Srpski jezik i književnost Trišić Mileva, II razred, kulinarski tehničar Cvrkotić Jelena, maturski pismeni rad   Matematika Božović Vukman, I razred, kulinarski tehničar Moićević Lazar, II razred, kuvar   Statistika – Jasna Alimpić Jelena, IV razred, ekonomski tehničar   Verska

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti u februaru

  Petak, 17. 02. 2017. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Građansko vaspitanje 08:40 Jovičić NeraPetrović MiraSokić Branka Turistička geografija 10:30 Jovičić NeraMarić JelenaGojgić Jasmina Verska nastava 10:50 Sokić BrankaZečević NikolaJovičić Nera   Ponedeljak, 20. 02. 2017. NAZIV PREDMETA VRREME

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati u decembru

Srpski jezik i književnost Petrović Radenko, III razred, ugostiteljski tehničar Kojadinović Anđela, maturski pismeni rad Marković Aleksandar, maturski pismeni rad   Matematika Tomašević Miroslav, II razred, kuvar Trišić Mileva, II razred, kulinarski tehničar Petrović Radenko, III razred, ugostiteljski tehničar Pantović

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti u decembru

Sreda, 21. 12. 2016. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Računovodstvo (pismeni)   10:35 Bogdanović Radica, dežura na pismenom Hotelijerstvo 13:10 Sokić Branka Luković Katarina Jovičić Nera Preduzetništvo 13:10 Sokić Branka Luković Katarina Jovičić Nera   Četvrtak, 22. 12. 2016.

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti u novembru 2016.

Ponedeljak, 21. 11. 2016. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Ruski jezik (pismeni) 11:25 Janković Miroslav, dežura na pismenom Usmeni deo ispita iz ruskog jezika održaće se po dogovoru sa predmetnim nastavnkom   Utorak, 22. 11. 2016. NAZIV PREDMETA VREME

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati u novembru 2016

Srpski jezik i književnost Udovičić Nikolina, III razred, kuvar   Matematika Vukotić Kristina, III razred, ekonomski tehničar Vukotić Katarina, III razred, ekonomski tehničar   Statistika – Slobo Alimpić Jelena, III razred, ekonomski tehničar     Ruski jezik Pantović Lela, IV

Objavljeno u Vanredno školovanje

Upis VANREDNIH učenika u školskoj 2016/2017.

U školsko 2016/2017. godini Ugostiteljsko turistička škola u Čajetini upisuje učenike u svojstvu vanrednih u sledećim smerovima: FORMALNO OBRAZOVANJE ODRASLIH (PREKVALIFIKACIJA I DOKVALIFIKACIJA) PODRUČJE RADA: TRGOVINA, UGOSTITELJSTVO I TURIZAM OBRAZOVNI PROFIL BROJ UČENIKA PREKVALIFIKACIJA DOKVALIFIKACIJA TURISTIČKI TEHNIČAR 10 10 UGOSTITELJSI

Objavljeno u Aktivnosti u školi, Vanredno školovanje

Vanredni ispiti u oktobru 2016

Sreda, 19. 10. 2016. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Engleski jezik (pismeni) 09:45 Kovačević Dubravka, dežura na pismenom Ruski jezik (pismeni) 09:45 Janković Miroslav, dežura na pismenom Usmeni deo ispita iz ruskog jezika održaće se po dogovoru sa predmetnim

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati u septembru

Srpski jezik i književnost Janković Đorđe, III razred, kuvar Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehničar Cvrkotić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar Marković Aleksandar, kulinarski tehničar – maturski pismeni rad   Matematika Marković Aleksandar, IV razred, kulinarski tehničar   Ruski jezik

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti u septembru

  Petak, 16. 09. 2016. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Maturski praktičan rad, kompetencija A 09:00 Jovičić Nera Kuzeljević Jelica Eksterni čalan   Ponedeljak, 19. 09. 2016. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Monetarna ekonomija i bankarstvo 08:40 Sokić

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive