Arhiv bloga

Sve vezano za vanredno školovanje

Obaveštenje za vanredne učenike

PRIJAVLJIVANJE ISPITA ZA JUNSKI ISPITNI ROK ŠKOLSKE 2019/2020. GODINE, 01. DO 05. JUNA 2020. GODINE.   SVE IZVRŠENE UPLATE ZA ISPITE U MARTOVSKOM ISPITNOM ROKU BIĆE PRENETE ZA NAREDNE ISPITNE ROKOVE.   ZA SVE DODATNE INFORMACIJE KONTAKTIRAJTE NAS – osim

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – mart 2020.

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U MARTOVSKOM ISPITNOM ROKU Četvrtak, 19. 03. 2020. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Hemija 10:30 Jovičić Nera Joksimović Milena Smiljanić Višnja   Petak, 20. 03. 2020. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Fizičko vaspitanje 08:00 Jovičić

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – februar 2020. – novi termini

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U FEBRUARSKOM ISPITNOM ROKU   Ponedeljak, 24. 02. 2020. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Srpski jezik (pismeni) 10:35 Manojlović Brankica, dežura na pismenom Usluživanje sa praktičnom nastavom 11:50 Jovičić Nera Kovačević Dragan Manojlović Ninoslav Računovodstvo (pismeni)

Objavljeno u Vanredno školovanje

ODLAŽU SE Vanredni ispiti- februar 2020

Zbog produžetka zimskog raspusta termini vanrednih ispita će biti promenjeni. Pratite vesti na sajtu i FB profilu škole.

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati – decembar 2019.

  SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U DECEMBARSKOM ISPITNOM ROKU Srpski jezik i književnost Terzić Mile, II razred, kuvar Dumić Jefto, III razred, ugostiteljski tehničar Kuka Uglješa, IV razred, finansijski administrator Tabaica Danijela, maturski pismeni rad   Engleski jezik Juzbašić Vuk, I

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – decembar 2019.

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U DECEMBARSKOM ISPITNOM ROKU   Sreda, 18. 12. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Engleski jezik (pismeni) 09:45 Topalović Ružica, dežura na pismenom Istorija 10:30 Jovičić Nera Knežević Vesna Sokić Branka Računarstvo i informatika 11:20 Jovičić

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati – novembar 2019.

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U NOVEMBARSKOM ISPITNOM ROKU   Srpski jezik i književnost Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar   Nemački jezik II Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar   Filozofija Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar   Geografija Vulović Dušanka,

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – novembar 2019.

  Sreda, 20. 11. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Istorija 10:35 Jovičić Nera Knežević Vesna Sokić Branka Revizija 10:50 Sokić Branka Jovičić Nera Luković Katarina  Filozofija 12:15 Jovičić Nera Jojić Gorica Sokić Branka Verska nastava 13:00 Jovičić Nera

Objavljeno u Vanredno školovanje

Upis učenika u svojstvu vanrednih – školska 2019/2020.

UPIS UČENIKA U SVOJSTVU VANREDNIH UČENIKA U ŠKOLSKOJ 2019/2020. GODINI    FORMALNO OBRAZOVANJE ODRASLIH (PREKVALIFIKACIJA I DOKVALIFIKACIJA)   PODRUČJE RADA: TRGOVINA, UGOSTITELJSTVO I TURIZAM OBRAZOVNI PROFIL BROJ UČENIKA PREKVALIFIKACIJA DOKVALIFIKACIJA TURISTIČKI TEHNIČAR 10 10 UGOSTITELJSI TEHNIČAR 5 10 KULINARSKI TEHNIČAR

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – oktobar 2019.

logo

Ponedeljak, 21. 10. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Engleski jezik (pismeni) 07:50 Topalović Ružica, dežura na pismenom Osnove kuvarstva 11:25 Jovičić NeraKovačević Dragan Krpović Nebojša Nacionalne kuhinje 11:25 Jovičić NeraKovačević Dragan Krpović Nebojša Osnove usluživanja 11:50 Jovičić NeraKovačević

Objavljeno u Vanredno školovanje

Termini konsultacija sa vanrednim učenicima 2019/2020.

TERMINI KONSULTACIJA SA VANREDNIM UČENICIMA U ŠKOLSKOJ 2019/2020. GODINI PREZIME I IME PREDMETNOG NASTAVNIKA PREDMET/I DANI KADA SE DRŽE KONSULTACIJE VREME REALIZACIJE Lazić Tanja Srpski jezik i književnost PETAK 07:20 – 07:50 Manojlović Brankica Srpski jezik i književnost PONEDELJAK 10:35

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati – septembar 2019.

  Srpski jezik i književnost Juzbašić Vuk, I razred, kulinarski tehničar   Ruski jezik Terzić Mile, II razred, kuvar   Engleski jezik Tabaica Danijela, III razred, kulinarski tehničar   Matematika Dacović Ljubica, III razred, ugostiteljski tehničar Božović Nataša, III razred,

Objavljeno u Vanredno školovanje

Termini vanrednih ispita – septembar 2019.

Četvrtak, 19. 09. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Zdravstvena kultura 09:25 Jovičić Nera Mijailović Danijela Mijailović Vlade Poznavanje robe 10:30 Jovičić Nera Joksimović Milena Smiljanić Višnja Poznavanje životnih namirnica 10:30 Jovičić Nera Joksimović Milena Smiljanić Višnja Matematika (pismeni)

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Raspored vanrednih ispita – avgust 2019.

Ponedeljak, 19. 08. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Istorija 09:15 Jovičić Nera Knežević Vesna Sokić Branka Fizika 09:30 Jovičić Nera Smiljanić Višnja Mijailović Vlade   Utorak, 20. 08. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Hemija 10:30 Jovičić

Objavljeno u Vanredno školovanje

Obaveštenje za vanredne

OBAVEŠTENJE ZA VANREDNE UČENIKE  PRIJAVLJIVANJE VANREDNIH ISPITA ZA  AVGUSTOVSKI ISPITNI ROK JE DO 15. AVGUSTA 2019. GODINE  AVGUSTOVSKI ISPITNI ROK POČINJE   19.  AVGUSTA 2019. GODINE

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni kandidati – jun

  Srpski jezik i književnost Marjanović David, III razred, kulinarski tehničar   Ruski jezik Terzić Mile, I razred, kuvar Dacović Ljubica, III razred, kulinarski tehničar   Matematika Šaponjić Milica, III razred, kuvar Marjanović David, III razred, kulinarski tehničar Spasojević Marijana,

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti – jun

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U JUNSKOM ISPITNOM ROKU   Utorak, 11. 06. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja (turistički tehničar) 11:00 Pavlović Jela Marić Jelena Bogdanović Anastasija   Sreda, 12. 06. 2019. NAZIV PREDMETA VREME

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Obaveštenje za vanredne

OBAVEŠTENJE ZA VANREDNE UČENIKE PRIJAVLJIVANJE VANREDNIH ISPITA ZA JUNSKI ISPITNI ROK JE DO 07. JUNA 2019. GODINE JUNSKI ISPITNI ROK POČINJE 12. JUNA 2019. GODINE    

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni ispiti – maj 2019.

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U MAJSKOM ISPITNOM ROKU   Ponedeljak, 20. 05. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Verska nastava 09:45 Sokoć Branka Zečević Nikola Jovičić Nera Matematika (pismeni) 11:25 Mićović Slobodan, dežura na pismenom Ruski jezik (pismeni) 12:15 Janković

Objavljeno u Vanredno školovanje

Vanredni učenici – april 2019

Petak, 12. 04. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Ishrana 13:00 Jovičić Nera Mijailović Danijela Mijailović Vlade   Ponedeljak, 15. 04. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Matematika (pismeni) 11:25 Mićović Slobodan, dežura na pismenom Ruski jezik II

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive