Dopunski ispiti u avgustu

RASPORED  DOPUNSKIH  ISPITA  U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

 

Utorak, 18. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računarstvo i informatika 09:00 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijailović Vladimir

Psihologija 10:00 Jovičić Nera

Kovačević Dubravka

Jojić Gorica

 

Sreda, 19. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni) 09:00 Topalović Ružica, dežura na pismenom

 

Četvrtak, 20. 08. 2020.  

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni) 08:20 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

Geografija 09:00 Jovičić Nera

Marić Jelena

Marić David

 

Petak, 21. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (maturski pismeni ispit) 08:00 Lazić Tanja, dežura na pismenom

 

Ponedeljak, 24. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Kuvarstvo sa praktičnom nastavom (praktičan rad) 08:30 Krpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

 

Utorak, 25. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Istorija 08:45 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Sokić Branka

Poznavanje robe 09:00 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Sreda, 26. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ustav i prava građana 08:25 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Hotelijerstvo (izborni predmet) 09:00 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Umetničko oblikovanje 09:30 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Bogdanović Anastasija

 

SPISAK   KANDIDATA KOJI POLAŽU DOPUNSKE ISPITE  U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost 

  1. Grujičić Valentina, maturski pismeni ispit

 

Geografija

  1. Petrović Marko, II razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Petrović Marko, II razred, kulinarski tehničar

 

Ustav i prava građana

  1.  Đukanović Bojan, III razred, kulinarski tehničar

 

Hotelijerstvo

  1. Grujičić Valentina

 

Psihologija

  1.  Đukanović Bojan, III razred, kulinarski tehničar

 

Umetničko oblikovanje

  1.  Đukanović Bojan, III razred, kulinarski tehničar

 

Engleski jezik

  1.  Đukanović Bojan, III razred, kulinarski tehničar

 

Poznavanje robe

  1.  Đukanović Bojan, III razred, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Grujičić Valentina, II razred, kulinarski tehničar

 

Maturski praktičan rad – kulinarski tehničar

  1. Grujičić Valentina
Objavljeno u Aktivnosti u školi, Vanredno školovanje, OBAVEŠTENJA

Arhive