Допунски испити у августу

РАСПОРЕД  ДОПУНСКИХ  ИСПИТА  У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Уторак, 18. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:00 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владимир

Психологија 10:00 Јовичић Нера

Ковачевић Дубравка

Јојић Горица

 

Среда, 19. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 09:00 Топаловић Ружица, дежура на писменом

 

Четвртак, 20. 08. 2020.  

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 08:20 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Географија 09:00 Јовичић Нера

Марић Јелена

Марић Давид

 

Петак, 21. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (матурски писмени испит) 08:00 Лазић Тања, дежура на писменом

 

Понедељак, 24. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство са практичном наставом (практичан рад) 08:30 Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

 

Уторак, 25. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја 08:45 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Познавање робе 09:00 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Среда, 26. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Устав и права грађана 08:25 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Хотелијерство (изборни предмет) 09:00 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Уметничко обликовање 09:30 Јовичић Нера

Костић Александра

Богдановић Анастасија

 

СПИСАК   КАНДИДАТА КОЈИ ПОЛАЖУ ДОПУНСКЕ ИСПИТЕ  У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Српски језик и књижевност 

  1. Грујичић Валентина, матурски писмени испит

 

Географија

  1. Петровић Марко, II разред, кулинарски техничар

 

Историја

  1. Петровић Марко, II разред, кулинарски техничар

 

Устав и права грађана

  1.  Ђукановић Бојан, III разред, кулинарски техничар

 

Хотелијерство

  1. Грујичић Валентина

 

Психологија

  1.  Ђукановић Бојан, III разред, кулинарски техничар

 

Уметничко обликовање

  1.  Ђукановић Бојан, III разред, кулинарски техничар

 

Енглески језик

  1.  Ђукановић Бојан, III разред, кулинарски техничар

 

Познавање робе

  1.  Ђукановић Бојан, III разред, кулинарски техничар

 

Рачунарство и информатика

  1. Грујичић Валентина, II разред, кулинарски техничар

 

Матурски практичан рад – кулинарски техничар

  1. Грујичић Валентина
Објављено у Активности у школи, Ванредно школовање, ОБАВЕШТЕЊА

Архиве