ИЗВЕШТАЈ О РАДУ РЕЦИТАТОРСКЕ СЕКЦИЈЕ

ИЗВЕШТАЈ О РАДУ РЕЦИТАТОРСКЕ СЕКЦИЈЕ ЗА ШКОЛСКУ  2018/2019. ГОДИНУ

Септембар

Извршено је планирање свих активности и направљен је списак талентованих и заинтересованих ученикакоји ће учествовати у раду секције.

Октобар

Пуштали смо познате интерпретације на компјутеру и увежбавали рецитовање и дикцију.

Новембар

Предложени су ученици за такмичење у рецитовању.

Свакодневно смо увежбавали представу за Савиндан.

Један ученик је свирао хармонику и увежбао за приредбу две песме.

Децембар

На часовима секције вежбали смо песме које ће ученици рецитовати на такмичењу.Украсили смо хол паноима поводом школске славе Савиндана.

Јануар

27.јануара извели смо успешно представу у холу школе.

Слике су постављене на школски сајт.

Фебруар

Подељене су песме за рецитаторско такмичење и оне су усклађене са сензибилитетом говорника.

Ученици су се припремали за Општинско такмичење.

Април

Ученици су наступили на Општинском такмичењу.Два ученика из прве године су прошли даље и наставили са вежбањем за Косјерић.

Мај

Радили смо нове паное за учионицу и предложили нове песме за следеће такмичење.

Јун

Ученици рецитаторске секције су направили план својих активности за наредни период и дали своје предлоге у вези са следећим активностима секције.

Место, датум:

Чајетина,3.9.2019.