Ugostiteljsko turistička škola

Roditeljski sastanci

Obaveštavaju se učenici i roditelji svih razreda i odeljenja da će prvi roditeljski sastanci biti održani u ponedeljak 31.avgusta 2020. u 10 sati.

Na roditeljskom sastanku će biti dogovoreno sve o polasku u školu.

Objavljeno u Aktivnosti u školi, OBAVEŠTENJA

Početak nastave – školska 2020/2021.


Obaveštenje o početku nastave u školskoj 2020/2021. godini po izmenjenom planu

  • Prvi radni dan u novoj školskoj godini je utorak, 1. septembar 2020. godine.
  • Nastava se odvija u dve smene:

PRVA I DRUGA GODINA    –   PRVA SMENA    (prvi čas počinje u 7.50  sati)

TREĆA I ČETVRTA GODINA  –  DRUGA SMENA  (prvi čas počinje u 13.30 sati)

  • Čas traje 30 minuta.
  • Odeljenja su podeljena na grupe – maksimalno 15 učenika u grupi. Jedna grupa u prvoj nedelji dolazi u školu na nastavu, a druga grupa nastavu te prve sedmice prati NA DALJINU  (online). Svake sledeće nedelje grupe se smenjuju.
  • O podeli učenika  na grupe odeljenske starešine će obavestiti sve učenike blagovremeno.
  • Učenici prve godine će blagovremeno biti  obavešteni o svim detaljima.

OBAVEZNO POSETITE STRANICU: POČETAK ŠKOLSKE GODINE U VREME PANDEMIJE

Objavljeno u Aktivnosti u školi, OBAVEŠTENJA

Raspored pripremne nastave u avgustu 2020.

Raspored pripremne nastave u avgustu 2020.

Utorak, 18.08.2020.

  1. čas 2. čas 3.čas 4. čas 5. čas 6. čas 7. čas 8. čas
Janković Miroslav – Ruski jezik I 2 I 2 I 2 I 2 I 2 I 2 I 2  
Kovačević Dragan – Usluživanje II 2 II 2 II 2 II 2 II 2 II 2    
Tanović Dejan – Fizika II 5 II 5 II 5 II 5 II 5 II 5 II 5  
Topalović Ružica – Engleski jezik III 5 III 5 III 5 III 5 III 5 III 5    

 

Sreda, 19.08.2020.

  1. čas 2. čas 3.čas 4. čas 5. čas 6. čas 7. čas 8. čas
Kovačević Dragan – Usluživanje II 2 II 2 II 2 II 2 II 2 II 2 II 2  

 

Četvrtak, 20.08.2020.

  1. čas 2. čas 3.čas 4. čas 5. čas 6. čas 7. čas 8. čas
Kovačević Dragan – Usluživanje II 2 II 2 II 2 II 2 II 2 II 2    

 

Petak, 21.08.2020.

  1. čas 2. čas 3.čas 4. čas 5. čas 6. čas 7. čas 8. čas
Kovačević Dragan – Osnove kuvarstva II 2 II 2 II 2 II 2 II 2 II 2    

 

Ponedeljak, 24.08.2020.

  1. čas 2. čas 3.čas 4. čas 5. čas 6. čas 7. čas 8. čas
Joksimović Milena – Hemija I 2, I 3, II 5 I 2, I 3, II 5 I 2, I 3, II 5 II 5 II 5 II 5 II 5  

 

Raspored polaganja popravnih ispita u avgustu 2020.

Sreda, 19.08.2020.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
09 : 00 Fizika Usmeni II 5 Savić Dejan, Višnja, Ljubomir
09 : 00 Engleski jezik Pismeni III 5 Šaponjić Ružica

 

Četvrtak, 20.08.2020.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Engleski jezik Usmeni III 5 Šaponjić Ružica, Dubravka, Milovan
08 : 00 Ruski jezik Pismeni I 2 Gukić Miroslav

 

Petak, 21.08.2020.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Ruski jezik Usmeni I 2 Gukić Miroslav, Ana, ?

 

Ponedeljak, 24.08.2020.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Usluživanje Usmeni II 2 Dimitrijević Dragan, Ninoslav, Jasna

 

Utorak, 25.08.2020.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Osnove kuvarstva Usmeni II 2 Dimitrijević Dragan, Nebojša, Jasna
08 : 00 Hemija Usmeni I 2, 3 Gukić, Blagojević Milena, Višnja, Miroslav
08 : 30 Hemija Usmeni II 5 Savić Milena, Višnja, Ljubomir

 

Objavljeno u OBAVEŠTENJA

Vanredni ispiti – avgust 2020.

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

 

Utorak, 18. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Muzička umetnost 09:20 Jovičić Nera

Petrović Mirjana

Sokić Branka

Verska nastava 09:40 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Hemija 10:20 Jovičić Nera

Smiljanić Višnja

 

Sreda, 19. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Osnove usluživanja 08:00 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Fizika 08:30 Jovičić Nera

Tanović Dejan

Smiljanić Višnja

 

Četvrtak, 20. 08. 2020.  

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ishrana 08:45 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

 

Petak, 21. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (pismeni) 08:00 Lazić Tanja, dežura na pismenom
Računovodstvo (pismeni) 09:00 Luković Katarina, dežura na pismenom

 

Ponedeljak, 24. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 08:30 Prljević Jasna, dežura na pismenom

 

Utorak, 25. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 08:30 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

 

Sreda, 26. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost

(usmeni)

08:00 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

Sociologija 08:25 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Ustav i prava građana 08:25 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Računovodstvo (usmeni) 09:00 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

 

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost 

  1. Kostić David, III razred, kuvar
  2. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator

 

Matematika

  1. Stanić Dragoslav, III razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Gačević Ognjen, I razred, kulinarski tehničar
  1. Rakić Aleksa, II razred, trgovinski tehničar

 

Hemija

  1. Gačević Ognjen, I razred, kulinarski tehničar
  2. Rakić Aleksa, II razred, trgovinski tehničar

 

Muzička umetnost

  1. Gačević Ognjen, I razred, kulinarski tehničar

 

Ishrana

  1. Kovačević Milica, I razred, poslastičar

 

Ustav sa pravima građana

  1. Stanić Dragoslav, III razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija

  1. Rakić Aleksa, III razred, trgovinski tehničar

 

Verska nastava

  1. Stanić Dragoslav, III razred, kulinarski tehničar

 

Osnove usluživanja

  1. Kostić David, III razred, kuvar

 

Računovodstvo-Katarina

  1. Rakić Aleksa, III razred, trgovinski tehničar

 

Objavljeno u Vanredno školovanje, OBAVEŠTENJA

Dopunski ispiti u avgustu

RASPORED  DOPUNSKIH  ISPITA  U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

 

Utorak, 18. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računarstvo i informatika 09:00 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijailović Vladimir

Psihologija 10:00 Jovičić Nera

Kovačević Dubravka

Jojić Gorica

 

Sreda, 19. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni) 09:00 Topalović Ružica, dežura na pismenom

 

Četvrtak, 20. 08. 2020.  

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni) 08:20 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

Geografija 09:00 Jovičić Nera

Marić Jelena

Marić David

 

Petak, 21. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (maturski pismeni ispit) 08:00 Lazić Tanja, dežura na pismenom

 

Ponedeljak, 24. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Kuvarstvo sa praktičnom nastavom (praktičan rad) 08:30 Krpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

 

Utorak, 25. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Istorija 08:45 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Sokić Branka

Poznavanje robe 09:00 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Sreda, 26. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ustav i prava građana 08:25 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Hotelijerstvo (izborni predmet) 09:00 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Umetničko oblikovanje 09:30 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Bogdanović Anastasija

 

SPISAK   KANDIDATA KOJI POLAŽU DOPUNSKE ISPITE  U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost 

  1. Grujičić Valentina, maturski pismeni ispit

 

Geografija

  1. Petrović Marko, II razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Petrović Marko, II razred, kulinarski tehničar

 

Ustav i prava građana

  1.  Đukanović Bojan, III razred, kulinarski tehničar

 

Hotelijerstvo

  1. Grujičić Valentina

 

Psihologija

  1.  Đukanović Bojan, III razred, kulinarski tehničar

 

Umetničko oblikovanje

  1.  Đukanović Bojan, III razred, kulinarski tehničar

 

Engleski jezik

  1.  Đukanović Bojan, III razred, kulinarski tehničar

 

Poznavanje robe

  1.  Đukanović Bojan, III razred, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Grujičić Valentina, II razred, kulinarski tehničar

 

Maturski praktičan rad – kulinarski tehničar

  1. Grujičić Valentina
Objavljeno u Aktivnosti u školi, Vanredno školovanje, OBAVEŠTENJA

UDŽBENICI ZA ENGLESKI JEZIK ZA ŠKOLSKU 2020/2021

OBAVEŠTENJE U VEZI NABAVKE UDŽBENIKA ZA ENGLESKI JEZIK ZA ŠKOLSKU 2020/2021. GODINU

Dragi učenici,

Naša škola je do prošle školske godine organizovala nabavku udžbenika za engleski jezik, ali zbog izmena odobrenih udžbenika od strane Ministarstva prosvete i shodno tome promenjenog distributera, udžbenike za engleski jezik nećete moći da poručite preko škole, već ćete morati samostalno da ih nabavite. Za to postoji više mogućnosti – možete ih poručiti u avgustu u knjižarama „Dimitrije Tucović“ i „Službeni glasnik“ u Užicu ili ih možete poručiti direktno od distributera onlajn (www.udzbenikonline.rs) preko sledećih linkova koji su dati uz nazive udžbenika ispod. Udžbenik i radnu svesku koje nabavite ove školske godine ćete koristiti tokom dve školske godine osim ako Ministarstvo prosvete ne donese ponovo neke izmene. Važno je da se potrudite da ih nabavite do početka školske godine, jer će vam to olakšati rad i praćenje nastave.

PRVI RAZRED (sva odeljenja): FOCUS 2 Student’s Book i Workbook (udžbenik i radna sveska)

Udžbenik: https://udzbenikonline.rs/index.php?route=product/product&path=364&product_id=687934403

Radna sveska: https://udzbenikonline.rs/index.php?route=product/product&path=364&product_id=687934399

TREĆI RAZRED (sva odeljenja) i odeljenje IV2 (turistički – tehničar) :

FOCUS 3 Student’s Book i Workbook (udžbenik i radna sveska)

Udžbenik: https://udzbenikonline.rs/index.php?route=product/product&path=364&product_id=687934404

Radna sveska: https://udzbenikonline.rs/index.php?route=product/product&path=364&product_id=687934400

Sva odeljenja drugog razreda i četvrti razred- kulinarski tehničar će koristiti udžbenik i radnu svesku koju su koristili prošle školske godine.

Pozdrav svima,

Dubravka Kovačević i Ružica Topalović

profesorke engleskog jezika

Objavljeno u Aktivnosti u školi, OBAVEŠTENJA

Obaveštenje za vanredne

  • PRIJAVLJIVANJE VANREDNIH ISPITA ZA AVGUSTOVSKI ISPITNI ROK OD 10. – 14. AVGUSTA 2020. GODINE
  •  AVGUSTOVSKI ISPITNI ROK POČINJE 19. AVGUSTA 2020. GODINE
Objavljeno u Aktivnosti u školi, Vanredno školovanje, OBAVEŠTENJA

Upis 2020. – slobodna mesta!

Obaveštavamo buduće srednjoškolce da je u našoj školi ostalo slobodnih mesta nakon prvog upisnog kruga.

99127661_2622257041343826_7371076195414179840_n

Objavljeno u OBAVEŠTENJA

Upis – bez dolaska u školu

Od ove godine dostupna je i usluga za roditelje/druge zakonske zastupnike učenika koja im omogućava upis učenika u skladu sa ostvarenim pravom, bez dolaska u školu. Svakako, učenici se mogu upisati i dolaskom u školu, kada je dovoljno da u papirnom obliku preda ispravno popunjenu prijavu za upis, dok će škola pribaviti ostale dokumente po službenoj dužnosti u elektronskom obliku korišćenjem usluge eUpis. Usluga će biti dostupna u periodu upisa u redovne škole i samo za one učenike koji upisuju redovna odeljenja. Usluga neće biti dostupna za upis u specijalne, muzičke, baletske i privatne škole.

Popunjavanjem prijave za upis učenika u srednju školu, roditelj/drugi zakonski zastupnik unosi podatke koji su školi neophodni za upis učenika u srednju školu. Uneti podaci će školi biti vidljivi u okviru usluge eUpis, a proveru potrebnih činjenica u skladu sa zakonom ovlašćeno lice će sprovesti pristupom postojećim evidencijama po službenoj dužnosti, na isti način kao i za učenika koji radi upisa dođe u školu. Ukoliko je upis uspešan, roditelj će biti obavešten o tome. Ukoliko upis nije uspešan roditelj se obaveštava da je neophodno da se radi upisa obrati školi, kada je potrebno proveriti sve unete podatke, kao i podatke koji su dohvaćeni iz službenih evidencija, te otkloniti nedostatke i učenika upisati u školu. Napominjemo da su svi potrebni dokumenti za upis učenika u prvi razred srednje škole definisani su Konkursom.

 

Uputstvo preuzeto sa sajta EUPRAVE:

Da bi roditelj odnosno drugi zakonski zastupnik mogao da pokrene uslugu, neophodno je da ima kreiran nalog na Portalu eUprava. Usluga će se nalaziti u delu Usluge => Obrazovanje => eUpis u srednju školu i biće dostupna roditeljima odnosno drugim zakonskim zastupnicima od četvrtka u 7 časova, do petka u 15 časova.

Postupak upisa se odvija potpuno elektronski – od popunjavanja i podnošenja prijave za upis do notifikacije da je upis kompletiran. Nije potrebno da, učenici i njihovi roditelji odnosno drugi zakonski zastupnici, dolaze u školu radi upisa, niti da prilažu bilo kakva dokumenta. Eventualno, ukoliko se u školi utvrdi da je neki podatak potrebno proveriti, naknadno se može dostaviti određeni dokument, o čemu će roditelji takođe biti obavešteni.

Kao podrška roditeljima odnosno drugim zakonskim zastupnicima koji upisuju decu elektronski preko Portala eUprava, od srede, 8. jula u 12 časova, na broju telefona 011- 7350 557 će biti na raspolaganju Kontakt centar Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja koji će biti otvoren do kraja drugog upisnog kruga.

Iako se zbog bezbednosnih zdravstvenih uslova preporučuje da se upis obavi elektronskim putem, i ove godine će postojati mogućnost upisa učenika dolaskom u školu. U tom slučaju je potrebno da, učenik ili roditelj odnosno drugi zakonski zastupnik, uz popunjenu prijavu priloži i Svedočanstvo o završenom osnovnom obrazovanju i vaspitanju i Uverenje o položenom završnom ispitu.

U toku drugog upisnog kruga, u ponedeljak 13. jula od 7 do 15 časova, će takođe biti dostupna usluga Elektronski upis u srednju školu.

Uputstvo za kreiranje naloga kao i popunjavanje usluge, možete preuzeti OVDE.

 

Sajt EUPRAVE:  https://www.euprava.gov.rs/

Objavljeno u Aktivnosti u školi, OBAVEŠTENJA

Upis u školu 2020.

Obaveštavamo roditelje i buduće učenike :

1)    Da imaju mogućnost prijave za upis učenika u srednju školu preko Portala eUprava i da, u tom slučaju, ne moraju da dolaze u školu.

2)    Da oni koji ne iskoriste uslugu preko Portala eUprava moraju da dođu u školu, ali da nema potrebe da donose bilo koji dokument u papirnom obliku (izvode, potvrde o prebivalištu i lekarsko i sl.)

Objavljeno u Aktivnosti u školi, OBAVEŠTENJA

Vanredni ispiti – jul 2020.

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U JULSKOM ISPITNOM ROKU

 

Sreda, 08. 07. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 08:00 Mićović Slobo, dežura na pismenom
Francuski jezik II (pismeni) 08:00 Vera Ratković, dežura na pismenom

 

Četvrtak, 09. 07. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ustav sa pravima građana 08:00 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Fizika 08:20 Jovičić Nera

Tanović Dejan

Smiljanić Višnja

Francuski jezik II (usmeni) 08:45 Jovičić Nera

Ratković Vera

Milojević Ivana

 

Petak, 10. 07. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (pismeni) 08:00 Manojlović Brankica, dežura na pismenom
Geografija 09:00 Jovičić Nera

Marić Jelena

Marić David

Turistička geografija – izborni predmet 09:00 Jovičić Nera

Marić Jelena

Marić David

 

Ponedeljak, 13. 07. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 07:45 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Srpski jezik i književnost 08:00 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

Verska nastava 08:25 Jovičić Nera

Zečević Nikola

 

Hemija 08:45 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Istorija 09:00 Jovičić Nera

Knežević Vesna

 

Biologija 09:15 Jovičić Nera

Mijailović Vlade

Mijailović Danijela

Maturski praktičačn rad

(obrazovni profil: ugostiteljski tehničar)

09:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Osnove usluživanja 09:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Raspored dolazaka učenika u školu

Raspored dolazaka u školu učenika, koji nisu bili aktivni tokom nastave na daljinu, kao i učenika, koji bi želeli da odgovaraju i da poprave ocene :

 

Ponedeljak, 15.06.2020.

 

Vreme Predmet Profesor Odeljenje Učenici
09 : 00 Ruski jezik Janković Miroslav I 2 Gukić Duško
09 : 00 Fizika Tanović Dejan I 4 Didanović Danica
09 : 00 Fizika Tanović Dejan II 5 Savić Luka
09 : 00 Usluživanje Kovačević Dragan II 2 Alempijević Mihailo, Dimitrijević Danijela, Zarić Katarina
09 :00 Matematika Mićović Slobodan III 5 Šaponjić Stefan
09 : 45 Istorija Knežević Vesna II 5 Savić Luka
09 : 45 Usluživanje Manojlović Ninoslav I 2 Gukić Duško, Buljugić Bogdan, Jovanović Sofija, Makanjić Dušan, Stanić Tamara
09 : 45 Engleski jezik Topalović Ružica III 5 Šaponjić Stefan
10 : 30 Geografija Marić Jelena I 2 Gukić Duško, Buljugić Bogdan, Blagojević Nikola
10 : 30 Geografija Marić Jelena I 4 Nikolić Tara
10 : 30 Geografija Marić Jelena I 5 Javorac Milomir
10 : 30 Geografija Marić Jelena II 5 Savić Luka

 

 

Utorak, 16.06.2020.

 

Vreme Predmet Profesor Odeljenje Učenici
09 : 00 Zdravstvena kultura Mijailović Vladimir I 2 Gukić Duško, Buljugić Bogdan, Blagojević Nikola
11 : 00 Hemija Joksimović Milena I 2 Gukić Duško, Buljugić Bogdan, Blagojević Nikola, Makanjić Dušan
11 : 00 Hemija Joksimović Milena II 5 Savić Luka
11 : 00 Hemija Joksimović Milena III 5 Šaponjić Stefan, Milošević Nemanja, Marković Uroš

 

Objavljeno u Aktivnosti u školi

Vanredni kandidati – jun 2020.

 

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U JUNSKOM ISPITNOM ROKU

 

Engleski jezik

  1. Stanić Dragoslav, III razred, kulinarski tehničar
  2. Dumić Jefto, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Zdravstvena kultura

  1. Kovačević Milica, I razred, poslastičar

 

Statistika

  1. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator

 

Matematika

  1. Kostić David, III razred, kuvar

 

Fizičko vaspitanje

  1. Kostić David, III razred, kuvar

 

Turistička geografija

1. Aleksić Čedomir, III razred, kulinarski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Stanić Dragoslav, III razred, kulinarski tehničar
  2. Aleksić Čedomir, III razred, kulinarski tehničar

 

Psihologija

1. Aleksić Čedomir, III razred, kulinarski tehničar

 

Marketing u turizmu – Jelena

1. Dumić Jefto, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Sociologija

1. Stanić Dragoslav, III razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija sa pravima građana

  1. Kostić David, III razred, kuvar

 

Računovodstvo – Katarina

1. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator

 

Hotelijerstvo – Katarina

1. Dumić Jefto, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Finansijsko računovodstvena obuka – Jelica

  1. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator

 

Preduzetništvo – David

1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Marjanović Lazar, I razred, kulinarski tehničar
  2. Aleksić Čedomir, II razred, kulinarski tehničar
  3. Stanić Dragoslav, III razred, kulinarski tehničar

 

Profesionalna praksa

  1. Kostić David, II razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – Dragan

1. Kovačević Milica, I razred, poslastičar

 

Poslastičarstvo – Dragan

1. Kovačević Milica, I razred, poslastičar

 

Usluživanje sa praktičnom nastavom

1. Dumić Jefto, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Maturski praktičan rad – Dragan

  1. Božović Nataša, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Završni ispit

  1. Milić Budimir, kuvar

 

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja

  1. Kokorović Nikola, turistički tehničar

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Termini vanrednih ispita – jun 2020

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U JUNSKOM ISPITNOM ROKU

Utorak, 09. 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja 10:00 Pavlović Jela

Marić Jelena

Bogdanović Anastasija

Finansijsko računovodstvena obuka 11:15 Sokić Branka

Kuzeljević Jelica

Jovičić Nera

Marketing u turizmu 11:45 Sokić Branka

Kostadinović Jelena

Jovičić Nera

 

Sreda, 10. 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Hotelijerstvo 09:45 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Računovodstvo (pismeni) 11:00 Luković Katarina, dežura na pismenom

 

 

Četvrtak, 11. 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 08:00 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Profesionalan praksa 08:00 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Engleski jezik (pismeni)

Obrazovni profil: ugostiteljski tehničar

10:35 Kovačević Dubravka, dežura na pismenom

 

Petak, 12. 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Psihologija 08:00 Jovičić Nera

Jojić Gorica

Sokić Branka

Matematika (pismeni) 08:00 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Usluživanje sa praktičnom nastavom 08:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Maturski praktičan rad

(obrazovni profil: ugostiteljski tehničar)

08:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Poslastičarstvo 08:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Vukosavljević Rosa

Računovodstvo (usmeni) 10:00 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

 

Ponedeljak, 15 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Statistika 09:00 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Matematika (usmeni) 09:00 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Engleski jezik (pismeni)

Obrazovni profil: kulinarski tehničar

09:00 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Zdravstvena kultura 09:25 Jovičić Nera

Mijailović Vlade

Mijailović Danijela

Turistička geografija 09:45 Jovičić Nera

Marić Jelena

Marić David

Sociologija 10:00 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

 

Utorak, 16. 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Poznavanje robe 08:00 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Profesionalna praksa

(poslastičar)

08:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Mitrašinović Ljubomir

Preduzetništvo 09:00 Sokić Branka

Marić David

Jovičić Nera

Fizičko vaspitanje 09:15 Jovičić Nera

Šopalović Mišo

Tarabić Vukašin

Engleski jezik (usmeni) 09:40 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

 

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Informator Akademije strukovnih studija zapadna Srbija

vs

INFORMATOR

Objavljeno u OBAVEŠTENJA, Ostalo

Obaveštenje za vanredne – julski rok

OBAVEŠTENJE ZA VANREDNE UČENIKE

 PRIJAVLJIVANJE VANREDNIH ISPITA ZA JULSKI ISPITNI ROK TRAJAĆE OD 22. – 26. JUNA 2020. GODINE

 JULSKI ISPITNI ROK TRAJAĆE OD 01. – 10. JULA 2020. GODINE

Objavljeno u Vanredno školovanje

Raspored dolazaka maturanata kojima nisu zaključene ocene

Raspored dolazaka u školu onih učenika završnih razreda, koji bi želeli da poprave ocene, ili onih učenika završnih razreda, koji nisu bili aktivni tokom vanrednog stanja

Ponedeljak, 01.06.2020.

Vreme Predmet Odeljenje Učenici  Nastavnik
09 : 00 Turistička geografija IV 2 Razredne starešine su obavestili učenike Marić Jelena
09 : 30 Preduzetništvo IV 2 Marić David

 

Ponedeljak, 01.06.2020.

Vreme Predmet Odeljenje Učenici  Nastavnik
09 : 00 Nacionalne kuhinje III 3 Razredne starešine su obavestili učenike Kovačević Dragan
09 : 30 Osnove usluživanja III 3 Kovačević Dragan

 

Objavljeno u Aktivnosti u školi, OBAVEŠTENJA

Upis 2020/2021. godine

Objavljeno u Aktivnosti u školi, OBAVEŠTENJA

Prezentacija škole

Objavljeno u Aktivnosti u školi, O školi

Radovi učenika tokom nastave na daljinu

Tokom trajanja pandemije, nastava se u svim školama odvijala „na daljinu“. Iako se sa ovakavim vidom nastave učenici i zaposleni prvi put sreću, iskustva su u najvećem broju sličajeva  pozitivna. Neki učenički radovi su se izdvojilie svojom kreativnošću, pa ih delimo sa vama (kliknite da preuzmete rad):

Predmet: Agencijsko i hotelijersko poslovanje
Zadatak: Sastavljanje programa izleta
Razred: III-4
Učenica: Lazarević Magdalena

 

Predmet: Agencijsko i hotelijersko poslovanje
Zadatak: Izrada suvenira
Razred: I-4
Učenice: Krća Sara i Gavović Marina

Predmet: Revizija
Zadatak: Revizija finansijskih izveštaja
Razred: IV-1
Učenica: Ojdanić Sanja

Objavljeno u Aktivnosti u školi, Učenici pišu

Arhive