Посета Техничке школе из Бајине Баште

Последњег мајског дана, дочекали смо и дружили се са ученицима,професорима и Директором Техничке школе из Бајине Баште.

Око 47 ученика образовног профла туристички техничар, 2. и 3.разреда  дошло је са својим професорима стручних предмета да се ближе упознају са туризмом Златибора.

Нагласак је био на представљању конгресне понуде Златибора , те су професори и ученици наше Школе припремили пешачку туру ,током које су гости  обишли хол и Cafe  and wine bar у хотелу „Палисад“,апартманско насеља Краљеви конаци,  Студентско одмаралиште Ратко Митровић –конгресни центар вилу „Романију“, ресторан,летњу башту , салу за семинаре, спортске терене и теретану.Обиласком хотела „Олимп“ првог правог еколошког хотела у Србији, конгресне сале и  Wellness & Spa центра Хедона  заокружена је вишесатна стручна посета  . У току туре ученици су имали прилику да се упознају са значајем конгресног туризма, репрезентативним објектима и перспективом даљег развоја овог вида туризма на Златибору.

Ипак највредније за учеснике ове посете јесте упознавање, дружење и развијање сарадње између две школе.

Јелица Кузељевић

ФОТОГАЛЕРИЈА: