Raspored polaganja popravnih ispita u avgustu 2018.

Utorak, 21.08.2018.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Hemija Usmeni I 5 Kostić, Pejić Milena, Mitić (Višnja), Milovan

 

Sreda, 22.08.2018.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
11 : 30 Matematika Pismeni III 1 Marković Jasna
12 : 15 Računovodstvo Pismeni III 1 Bajić, Mutavdžić, Rosić Katarina

 

Četvrtak, 23.08.2018.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Matematika Pismeni I 5, 3 Šaponjić, Ribać Slobodan
09 : 00 Matematika Pismeni II 5 Matović, Mićić Slobodan
10 : 00 Matematika Pismeni III 5 Paunović Slobodan
08 : 00 Računovodstvo Pismeni II 1 Dimitrijević, Žunić, Kolev, Stamatović, Ćorović Katarina
08 : 00 Francuski jezik 2 Pismeni III 4 Stojanović Vera
09 : 00 Francuski jezik 2 Pismeni I 4 Đukanović Vera
10 : 00 Francuski jezik 2 Pismeni II 4 Grujić, Marjanović Vera
10 : 00 Ekonomika i organizacija… Usmeni II 4 Goljović, Janković, Tucović Jela, Sofija, Vesna
11 : 30 Srpski jezik Pismeni III 4 Kokorović, Kostadinović, Sapun, Stojanović Brankica
12 : 30 Srpski jezik Pismeni I 5 Milošević Brankica

 

 

Petak, 24.08.2018.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
09 : 00 Srpski jezik Pismeni II 1, 4 Vučković, Goljović Brankica
08 : 00 Fizika Usmeni I 5 Kostić, Milivojević, Milošević Snežana
08 : 00 Fizika Usmeni II 5 Vučković, Gudurić, Ilić, Matović, Mićić, Nešović, Nikačević, Radojičić Snežana
08 : 00 Matematika Pismeni II 1, 3, 4 Žunić, Kolev, Ćorović, Pantelić, Janković, Tucović Jasna
09 : 00 Matematika Pismeni III 4 Jeremić, Kaljević, Kokorović, Kostadinović, Rogić, Sapun, Stojanović Ivana, Stojanović Pavle, Tošić Jasna
10 : 00 Matematika Pismeni I 4 Šijaković Jasna
11 : 00 Matematika Usmeni III 1 Marković Jasna, Slobodan, Nera
11 : 30 Računovodstvo Pismeni III 1 Bajić, Mutavdžić, Rosić Katarina, Dana, Nera

 

Ponedeljak, 27.08.2018.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Matematika Usmeni I 5, 3 Šaponjić, Ribać Slobodan, Jasna, Milovan, Gorica
08 : 30 Matematika Usmeni III 5 Paunović Slobodan, Jasna, Nebojša
08 : 00 Računovodstvo Usmeni II 1 Dimitrijević, Žunić, Kolev, Stamatović, Ćorović Katarina, Dana, Jelica
08 : 00 Engleski jezik Pismeni II 5 Ilić, Matović, Nešović, Radojičić Ružica
09 : 00 Matematika Usmeni III 4 Marković, Jeremić, Kaljević, Kokorović, Kostadinović, Rogić, Sapun, Stojanović Ivana, Stojanović Pavle, Tošić Jasna, Slobodan, Jela
10 : 00 Matematika Usmeni I 4 Šijaković Jasna, Slobodan, Jelena

 

Utorak, 28.08.2018.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Srpski jezik Usmeni I 5 Milošević Brankica, Tanja, Milovan
09 : 00 Srpski jezik Pismeni II 1, 4 Vučković, Goljović Brankica, Tanja, Jelica, Vesna
09 : 30 Srpski jezik Usmeni III 4 Kokorović, Kostadinović, Sapun, Stojanović Brankica, Tanja, Jela
08 : 00 Matematika Usmeni II 1, 3, 4 Žunić, Kolev, Ćorović, Pantelić, Janković, Tucović Jasna, Slobodan, Jelica, Miroslav, Vesna
09 : 00 Matematika Usmeni III 5 Paunović Slobodan, Jasna, Nebojša
08 : 00 Francuski jezik 2 Usmeni III 4 Stojanović Vera, Ivana, Jela
08 : 30 Francuski jezik 2 Usmeni I 4 Đukanović Vera, Ivana, Jelena
09 : 00 Francuski jezik 2 Usmeni II 4 Grujić, Marjanović Vera, Ivana, Vesna

 

 

Sreda, 29.08.2018.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Engleski jezik Usmeni II 5 Ilić, Matović, Nešović, Radojičić Ružica, Dubravka, Milena

 

Objavljeno u Aktivnosti u školi

Arhive