Распоред полагања поправних испита у августу 2018.

Уторак, 21.08.2018.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Хемија Усмени I 5 Костић, Пејић Милена, Митић (Вишња), Милован

 

Среда, 22.08.2018.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
11 : 30 Математика Писмени III 1 Марковић Јасна
12 : 15 Рачуноводство Писмени III 1 Бајић, Мутавџић, Росић Катарина

 

Четвртак, 23.08.2018.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Математика Писмени I 5, 3 Шапоњић, Рибаћ Слободан
09 : 00 Математика Писмени II 5 Матовић, Мићић Слободан
10 : 00 Математика Писмени III 5 Пауновић Слободан
08 : 00 Рачуноводство Писмени II 1 Димитријевић, Жунић, Колев, Стаматовић, Ћоровић Катарина
08 : 00 Француски језик 2 Писмени III 4 Стојановић Вера
09 : 00 Француски језик 2 Писмени I 4 Ђукановић Вера
10 : 00 Француски језик 2 Писмени II 4 Грујић, Марјановић Вера
10 : 00 Економика и организација… Усмени II 4 Гољовић, Јанковић, Туцовић Јела, Софија, Весна
11 : 30 Српски језик Писмени III 4 Кокоровић, Костадиновић, Сапун, Стојановић Бранкица
12 : 30 Српски језик Писмени I 5 Милошевић Бранкица

 

 

Петак, 24.08.2018.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
09 : 00 Српски језик Писмени II 1, 4 Вучковић, Гољовић Бранкица
08 : 00 Физика Усмени I 5 Костић, Миливојевић, Милошевић Снежана
08 : 00 Физика Усмени II 5 Вучковић, Гудурић, Илић, Матовић, Мићић, Нешовић, Никачевић, Радојичић Снежана
08 : 00 Математика Писмени II 1, 3, 4 Жунић, Колев, Ћоровић, Пантелић, Јанковић, Туцовић Јасна
09 : 00 Математика Писмени III 4 Јеремић, Каљевић, Кокоровић, Костадиновић, Рогић, Сапун, Стојановић Ивана, Стојановић Павле, Тошић Јасна
10 : 00 Математика Писмени I 4 Шијаковић Јасна
11 : 00 Математика Усмени III 1 Марковић Јасна, Слободан, Нера
11 : 30 Рачуноводство Писмени III 1 Бајић, Мутавџић, Росић Катарина, Дана, Нера

 

Понедељак, 27.08.2018.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Математика Усмени I 5, 3 Шапоњић, Рибаћ Слободан, Јасна, Милован, Горица
08 : 30 Математика Усмени III 5 Пауновић Слободан, Јасна, Небојша
08 : 00 Рачуноводство Усмени II 1 Димитријевић, Жунић, Колев, Стаматовић, Ћоровић Катарина, Дана, Јелица
08 : 00 Енглески језик Писмени II 5 Илић, Матовић, Нешовић, Радојичић Ружица
09 : 00 Математика Усмени III 4 Марковић, Јеремић, Каљевић, Кокоровић, Костадиновић, Рогић, Сапун, Стојановић Ивана, Стојановић Павле, Тошић Јасна, Слободан, Јела
10 : 00 Математика Усмени I 4 Шијаковић Јасна, Слободан, Јелена

 

Уторак, 28.08.2018.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Српски језик Усмени I 5 Милошевић Бранкица, Тања, Милован
09 : 00 Српски језик Писмени II 1, 4 Вучковић, Гољовић Бранкица, Тања, Јелица, Весна
09 : 30 Српски језик Усмени III 4 Кокоровић, Костадиновић, Сапун, Стојановић Бранкица, Тања, Јела
08 : 00 Математика Усмени II 1, 3, 4 Жунић, Колев, Ћоровић, Пантелић, Јанковић, Туцовић Јасна, Слободан, Јелица, Мирослав, Весна
09 : 00 Математика Усмени III 5 Пауновић Слободан, Јасна, Небојша
08 : 00 Француски језик 2 Усмени III 4 Стојановић Вера, Ивана, Јела
08 : 30 Француски језик 2 Усмени I 4 Ђукановић Вера, Ивана, Јелена
09 : 00 Француски језик 2 Усмени II 4 Грујић, Марјановић Вера, Ивана, Весна

 

 

Среда, 29.08.2018.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Енглески језик Усмени II 5 Илић, Матовић, Нешовић, Радојичић Ружица, Дубравка, Милена

 

Објављено у Активности у школи

Архиве