Raspored pripremne nastave u avgustu 2019.

 

Ponedeljak, 19.08.2019.

  1. čas
 2. čas 3.čas
  1. čas
 5. čas  6.čas  7.čas  8.čas
Ratković Vera I 1, 2 I 1, 2 I 1, 2 I 1, 2 I 1, 2 I 1, 2 I 1, 2
Manojlović Brankica I 5 I 5 I 5 I 5 I 5
Mićović Slobodan I 5 I 5 I 5 I 5 I 5 II 3, 5 II 3, 5
Lazić Tanja I 2 I 2 I 2 I 2 I 2
Luković Katarina III 1 III 1 III 1 III 1
Prljević Jasna I 4 I 4 I 4 I 4 III 1, 4 III 1, 4 III 1, 4
Pavlović Jela IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2

 

Utorak, 20.08.2019.

  1. čas
 2.čas 3.čas
  1. čas
 3.čas  4.čas  5.čas  6.čas
Mićović Slobodan I 5 I 5 I 5 I 5 I 5 II 3, 5 II 3, 5 II 3, 5
Lazić Tanja II 3 II 3 II 3 I 2 I 2 I 2 I 2 I 2
Joksimović Milena I 2, 3 I 2, 3 I 2, 3
Luković Katarina III 1 III 1 III 1 III 1
Prljević Jasna III 1, 4 III 1, 4 III 1, 4 III 1 I 4 I 4 I 4
Mijailović Vladimir I 5 I 5 I 5
Pavlović Jela IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2
Marić Jelena IV 2 IV 2 IV 2

 

 

Sreda, 21.08.2019.

  1. čas
 2.čas 3.čas
  1. čas
 5.čas  6.čas  7.čas  8.čas
Joksimović Milena I 2 I 2 I 2 I 2
Manojlović Brankica IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 I 5 I 5 I 5
Lazić Tanja II 3 II 3 II 3
Mićović Slobodan II 3, 5 II 5 III 5 III 5 III 5 III 5 III 5 III 5
Luković Katarina III 1 III 1 III 1 III 1
Prljević Jasna III 1 III 1 III 1
Mijailović Vladimir I 5 I 5 I 5 I 5
Bogdanović Anastasija IV 2 IV 2 IV 2

 

Četvrtak, 22.08.2019.

  1. čas
 2.čas 3.čas
  1. čas
 5.čas  6.čas  7.čas  8.čas
Manojlović Brankica I 5 I 5
Luković Katarina III 1 III 1
Bogdanović Anastasija IV 2 IV 2

 

 

Raspored polaganja popravnih ispita u avgustu 2019.

Utorak, 20.08.2019.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Francuski jezik 2 Pismeni I 1, 2 Kujundžić, Radovanović, Marković Vera

 

Sreda, 21.08.2019.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Francuski jezik 2 Usmeni I 1, 2 Kujundžić, Radovanović, Marković Vera, Ivana, Katarina, Jasna

 

Četvrtak, 22.08.2019.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Hemija Usmeni I 2, 3 Marić, Barjaktarević Milena, Višnja, Jasna
09 : 00 Matematika Pismeni I 4 Ribać Jasna
10 : 00 Matematika Pismeni III 1, 4 Žunić, Ćorović, Janković Jasna
08 : 00 Matematika Pismeni I 5 Bujić, Savić Slobodan
09 : 00 Matematika Pismeni II 3, 5 Šopalović, Ljubičić Slobodan
10 : 00 Matematika Pismeni III 5 Matović, Mićić, Nikačević Slobodan
09 : 30 Srpski jezik Pismeni I 5 Dosković Brankica
11 : 00 Srpski jezik Pismeni IV 2 Kokorović Brankica

 

Petak, 23.08.2019.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Srpski jezik Pismeni I 2 Marić Tanja
10 : 30 Srpski jezik Usmeni I 5 Dosković Brankica, Tanja, Ljubomir
08 : 00 Matematika Usmeni I 4 Ribać Jasna, Slobodan, Ružica
08 : 30 Matematika Usmeni III 1, 4 Žunić, Ćorović, Janković Jasna, Slobodan, Jelica, Vesna
09 : 00 Matematika Usmeni II 3, 5 Šopalović, Ljubičić Slobodan, Jasna, Gorica, Milovan
09 : 30 Matematika Usmeni III 5 Matović, Mićić, Nikačević Slobodan, Jasna, Milena
10 : 00 Matematika Usmeni I 5 Bujić, Savić Slobodan, Jasna, Ljubomir
11 : 00 Agencijsko – hotelijersko poslovanje Pismeni – test znanja IV 2 Kokorović

 

 

Ponedeljak, 26.08.2019.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Srpski jezik Usmeni I 2 Marić Tanja, Brankica, Jasna
08 : 30 Srpski jezik Pismeni II 3 Šopalović Tanja
08 : 00 Računovodstvo Pismeni III 1 Žunić, Ćorović Katarina
08 : 00 Maturski ispit Pismeni + usmeni, zadatak A IV 2 Kokorović, Sapun, Stojanović Jela, Valentina, neko iz TOZ
08 : 00 Higijena Usmeni I 5 Savić Vladimir, Danijela,  Ljubomir

 

Utorak, 27.08.2019.

Vreme Predmet Vrsta ispita Odeljenje Učenici  Nastavnik
08 : 00 Srpski jezik Usmeni II 3 Šopalović Tanja, Brankica, Gorica
08 : 00 Računovodstvo Usmeni III 1 Žunić, Ćorović Katarina, Dana, Jelica
08 : 00 Maturski ispit Pismeni + usmeni, zadatak B IV 2 Kokorović, Sapun, Stojanović Jela, Valentina, neko iz TOZ

 

Objavljeno u Aktivnosti u školi

Arhive