Распоред припремне наставе у августу 2019.

 

Понедељак, 19.08.2019.

  1. час
 2. час 3.час
  1. час
 5. час  6.час  7.час  8.час
Ратковић Вера I 1, 2 I 1, 2 I 1, 2 I 1, 2 I 1, 2 I 1, 2 I 1, 2
Манојловић Бранкица I 5 I 5 I 5 I 5 I 5
Мићовић Слободан I 5 I 5 I 5 I 5 I 5 II 3, 5 II 3, 5
Лазић Тања I 2 I 2 I 2 I 2 I 2
Луковић Катарина III 1 III 1 III 1 III 1
Прљевић Јасна I 4 I 4 I 4 I 4 III 1, 4 III 1, 4 III 1, 4
Павловић Јела IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2

 

Уторак, 20.08.2019.

  1. час
 2.час 3.час
  1. час
 3.час  4.час  5.час  6.час
Мићовић Слободан I 5 I 5 I 5 I 5 I 5 II 3, 5 II 3, 5 II 3, 5
Лазић Тања II 3 II 3 II 3 I 2 I 2 I 2 I 2 I 2
Јоксимовић Милена I 2, 3 I 2, 3 I 2, 3
Луковић Катарина III 1 III 1 III 1 III 1
Прљевић Јасна III 1, 4 III 1, 4 III 1, 4 III 1 I 4 I 4 I 4
Мијаиловић Владимир I 5 I 5 I 5
Павловић Јела IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 IV 2
Марић Јелена IV 2 IV 2 IV 2

 

 

Среда, 21.08.2019.

  1. час
 2.час 3.час
  1. час
 5.час  6.час  7.час  8.час
Јоксимовић Милена I 2 I 2 I 2 I 2
Манојловић Бранкица IV 2 IV 2 IV 2 IV 2 I 5 I 5 I 5
Лазић Тања II 3 II 3 II 3
Мићовић Слободан II 3, 5 II 5 III 5 III 5 III 5 III 5 III 5 III 5
Луковић Катарина III 1 III 1 III 1 III 1
Прљевић Јасна III 1 III 1 III 1
Мијаиловић Владимир I 5 I 5 I 5 I 5
Богдановић Анастасија IV 2 IV 2 IV 2

 

Четвртак, 22.08.2019.

  1. час
 2.час 3.час
  1. час
 5.час  6.час  7.час  8.час
Манојловић Бранкица I 5 I 5
Луковић Катарина III 1 III 1
Богдановић Анастасија IV 2 IV 2

 

 

Распоред полагања поправних испита у августу 2019.

Уторак, 20.08.2019.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Француски језик 2 Писмени I 1, 2 Кујунџић, Радовановић, Марковић Вера

 

Среда, 21.08.2019.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Француски језик 2 Усмени I 1, 2 Кујунџић, Радовановић, Марковић Вера, Ивана, Катарина, Јасна

 

Четвртак, 22.08.2019.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Хемија Усмени I 2, 3 Марић, Барјактаревић Милена, Вишња, Јасна
09 : 00 Математика Писмени I 4 Рибаћ Јасна
10 : 00 Математика Писмени III 1, 4 Жунић, Ћоровић, Јанковић Јасна
08 : 00 Математика Писмени I 5 Бујић, Савић Слободан
09 : 00 Математика Писмени II 3, 5 Шопаловић, Љубичић Слободан
10 : 00 Математика Писмени III 5 Матовић, Мићић, Никачевић Слободан
09 : 30 Српски језик Писмени I 5 Досковић Бранкица
11 : 00 Српски језик Писмени IV 2 Кокоровић Бранкица

 

Петак, 23.08.2019.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Српски језик Писмени I 2 Марић Тања
10 : 30 Српски језик Усмени I 5 Досковић Бранкица, Тања, Љубомир
08 : 00 Математика Усмени I 4 Рибаћ Јасна, Слободан, Ружица
08 : 30 Математика Усмени III 1, 4 Жунић, Ћоровић, Јанковић Јасна, Слободан, Јелица, Весна
09 : 00 Математика Усмени II 3, 5 Шопаловић, Љубичић Слободан, Јасна, Горица, Милован
09 : 30 Математика Усмени III 5 Матовић, Мићић, Никачевић Слободан, Јасна, Милена
10 : 00 Математика Усмени I 5 Бујић, Савић Слободан, Јасна, Љубомир
11 : 00 Агенцијско – хотелијерско пословање Писмени – тест знања IV 2 Кокоровић

 

 

Понедељак, 26.08.2019.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Српски језик Усмени I 2 Марић Тања, Бранкица, Јасна
08 : 30 Српски језик Писмени II 3 Шопаловић Тања
08 : 00 Рачуноводство Писмени III 1 Жунић, Ћоровић Катарина
08 : 00 Матурски испит Писмени + усмени, задатак А IV 2 Кокоровић, Сапун, Стојановић Јела, Валентина, неко из ТОЗ
08 : 00 Хигијена Усмени I 5 Савић Владимир, Данијела,  Љубомир

 

Уторак, 27.08.2019.

Време Предмет Врста испита Одељење Ученици  Наставник
08 : 00 Српски језик Усмени II 3 Шопаловић Тања, Бранкица, Горица
08 : 00 Рачуноводство Усмени III 1 Жунић, Ћоровић Катарина, Дана, Јелица
08 : 00 Матурски испит Писмени + усмени, задатак Б IV 2 Кокоровић, Сапун, Стојановић Јела, Валентина, неко из ТОЗ

 

Објављено у Активности у школи

Архиве