Распоред ванредних испита у априлском року

 

Понедељак, 18. 04. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Рачуноводство (писмени) 10:35 Богдановић Радица, дежура на писменом

 

Уторак, 19. 04. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хотелијерство 08:00 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Основи економије

(Радичевић Марина – четврти разред)

08:00 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Луковић Катарина

Српски језик и књижевност (писмени) 10:35 Лазић Тања, дежура на писменом
Куварство 13:00 Јовичић Нера

Митрашиновић Љубомир

Крповић Небојша

Куварство са практичном наставом 13:00 Јовичић Нера

Митрашиновић Љубомир

Крповић Небојша

 

Среда, 20. 04. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Филозофија 09:40 Јовичић Нера

Јојић Горица

Петровић Мира

Грађанско васпитање 09:55 Јовичић Нера

Петровић Мира

Верска настава 10:10 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Петровић Мира

Енглески језик (писмени) 11:25 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Рачуноводство (усмени) 11:35 Сокић Бранка

Богдановић Радица

Јовичић Нера

 

Четвртак, 21. 04. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 09:35 Сокић Бранка

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

Националне кухиње 12:10 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Професионална пракса 12:10 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Руски језик (усмени)

(могуће су измене)

12:50 Јовичић Нера

Јанковић Мирослав

Јанковић Ана

 

Петак, 22. 04. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија у туризму и угоститељству 08:35 Јовичић Нера

Новаковић Марија

Сокић Бранка

Основи економије (Вучковић Зорица – други разред) 08:45 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

Основе услуживања 08:45 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Услуживање 08:45 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Енглески језик (усмени) 10:30 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Туристичка географија 10:50 Јовичић Нера

Марић Јелена

Сокић Бранка

Социологија 12:30 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Српски језик и књижевност (усмени) 13:50 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

Понедељак, 25. 04. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 10:35 Мићовић Слободан, дежура на писменом

 

Уторак, 26. 04. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Предузетништво 07:50 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Маркетинг у туризму 11:20 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Маркетинг 11:20 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

 

Среда, 27. 04. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слобо

Прљевић Јасна

Савремена пословна кореспонденција 10:00 Петровић Мира

Павловић Дана

Јовичић Нера

Национална економија 10:00 Петровић Мира

Јовичић Нера

Павловић Дана

Познавање робе 10:35 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Хемија 10:35 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Монетарна економија и банкарство 11:50 Сокић Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

 

 

Објављено у Активности у школи, Ванредно школовање

Архиве