Spisak kandidata u februarskom ispitnom roku

 

Srpski jezik i književnost

  1. Adžemović Slađana, III razred, kuvar
  2. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Engleski jezik

1.Tomašević Miroslav, I razred, kuvar

 

Fizika

  1. Lazić Marko, I razred, ugostiteljski tehničar

 

Fizičko vaspitanje

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Ruski jezik I

  1. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar
  2. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Ruski jezik II

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Zdravstvena kultura

  1. Gojković Milena, I razred, kuvar

 

Ishrana

  1. Gojković Milena, I razred, kuvar

 

Istorija

  1. Adžemović Slađana, III razred, kuvar

 

Sociologija sa pravima građana

  1. Adžemović Slađana, III razred, kuvar
  2. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar

 

Hemija

  1. Terzić Matija, I razred, ekonomski tehničar

 

Komercijalno poznavanje robe

  1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar
  2. Cvrkotić Jelena, III razred, trgovinski tehničar
  3. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Osnove turizma i ugostiteljstva- Dana

1.Tomašević Miroslav, I razred, kuvar

 

Osnovi ekonomije – Dana

  1. Cvrkotić Jelena, III razred, trgovinski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Nera

  1. Terzić Matija, I razred, ekonomski tehničar

 

Statistika – Slobo

  1. Radičević Marina, III razred, ekonomski tehničar

 

Računovodstvo – Radica

  1. Vučković Zorica, I razred, ekonomski tehničar
  2. Radičević Marina, III razred, ekonomski tehničar

 

Savremena poslovna korespondencija – Jela

  1. Vučković Zorica, I razred, ekonomski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Dragan

  1. Jakšić Radica, II razred, ekonomski tehničar

 

Usluživanje

  1. Zečević Strahinja, III razred, konobar

 

Nacionalne kuhinje – Rosa

  1. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Kuvarstvo

  1. Gojković Milena, I razred, kuvar
  2. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar
  3. Udovičić Nikolina, III razred, kuvar
  4. Janković Đorđe, III razred, kuvar

 

Profesionalna praksa – Rosa

  1. Gojković Milena, I razred, kuvar

 

Objavljeno u Aktivnosti u školi, Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive