Списак ванредних испита – март

Петак, 18. 03. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија 08:35 Јовичић НераНоваковић Марија

Сокић Бранка

Пословна економија(Вучковић Зорица – други разред) 09:00 Сокић БранкаКовачевић Драган

Јовичић Нера

Основи економије (Јакшић Радица – други разред) 09:00 Сокић БранкаКовачевић Драган

Јовичић Нера

Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић НераМилаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Пословна информатика 09:25 Јовичић НераМилаћевић Милован

Мијаиловић Владе

 

Понедељак, 21. 03. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 10:35 Мићовић Слободан, дежура на писменом

 

Уторак, 22. 03. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Пословна економија
(Терзић Матија – први разред)
08:05 Сокић БранкаЈовичић Нера

Кузељевић Јелица

Пословна економија
(Радичевић Марина – четврти разред)
08:05 Сокић БранкаКузељевић Јелица

Јовичић Нера

Основе туризма и угоститељства 11:20 Сокић БранкаПавловић Дана

Јовичић Нера

Основи економије 11:20 Сокић БранкаПавловић Дана

Јовичић Нера

Математика (усмени) 13:50 Јовичић НераМићовић Слобо

Прљевић Јасна

Среда, 23. 03. 2016

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 10:00 Јовичић НераПетровић Мира

Смиљанић Вишња

Економска географија 10:30 Јовичић НераМарић Јелена

Васиљевић Милка

Туристичка географија  10:30 Јовичић НераМарић Јелена

Васиљевић Милка

Општа туристичка географија (изборни предмет) 10:30 Јовичић НераМарић Јелена

Васиљевић Милка

Енглески језик (писмени) 11:25 Топаловић Ружица, дежура на писменом

 

Четвртак, 24. 03. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Националне кухиње 12:10 Јовичић НераВукосављевић Роса

Крповић Небојша

Професионална пракса 12:10 Јовичић НераВукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Петак, 25. 03. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основе услуживања 08:35 Јовичић НераКовачевић Драган

Манојловић Нинослав

Матурски практичан рад(угоститељски техничар) 08:35 Јовичић НераКовачевић Драган

Манојловић Нинослав

Енглески језик (усмени) 10:30 Јовичић НераТопаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Историја 11:20 Јовичић НераКнежевић Весна

Сокић Бранка

Статистика 11:30 Сокић БранкаПрљевић Јасна

Јовичић Нера

Наука о исхрани 12:10 Јовичић НераМијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Устав и права грађана 12:25 Јовичић НераДрашковић Гораан

Кравић Тања

 

Понедељак, 28. 03. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени) 07:50 Лазић Тања, дежура на писменом

 

 

Уторак, 29. 03. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Предузетништво 07:45 Сокић БранкаЛуковић Катарина

Јовичић Нера

Хотелијерство 07:45 Сокић БранкаЛуковић Катарина

Јовичић Нера

Српски језик и књижевност (усмени) 13:00 Јовичић НераМанојловић Бранкица

Лазић Тања

Куварство 13:15 Јовичић НераМитрашиновић Љубомир

Крповић Небојша

 

Среда, 30. 03. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Филозофија 09:35 Сокић БранкаЈојић Горица

Јовичић Нера

Комерцијално познавање робе 10:35 Јовичић НераЈоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Хемија 10:35 Јовичић НераЈоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Четвртак, 31. 03. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Маркетинг у туризму 13:00 Сокић БранкаПавловић Дана

Јовичић Нера

 

Објављено у Активности у школи, Ванредно школовање Означено са:

Архиве