Списак ванредних испита у децембарском испитном року

Четвртак, 17. 12. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 09:40 Јовичић НераШапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

 

Петак, 18. 12. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Услуживање са практичном наставом 08:50 Јовичић НераКовачевић Драган

Манојловић Нинослав

Пословна економија 09:10 Сокић БранкаКовачевић Драган

Јовичић Нера

 

Понедељак, 21. 12. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 10:35 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Руски језик (писмени) 11:25 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Рачуноводство (писмени) 12:15 Павловић Дана, дежура на писменом

 

Уторак, 22. 12. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени) 12:15 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Рачуноводство (усмени)

 

 

11:25 Сокић БранкаПавловић Дана

Јовичић Нера

 

Среда, 23. 12. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 08:40 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Енглески језик (усмени) 09:15 Јовичић НераТопаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Филозофија 09:40 Јовичић НераЈојић Горица

Петровић Мира

Грађанско васпитање 10:00 Јовичић НераПетровић Мира

Јојић Горица

Верска настава 10:10 Јовичић НераЗечевић Никола

Петровић Мира

 

Четвртак, 24. 12. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик (усмени)  09:00 Јовичић НераЈанковић Мирослав

Јанковић Ана

Хемија 13:00 Јовичић НераЈоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Познавање робе 13:00 Јовичић НераЈоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Комерцијално познавање робе 13:00 Јовичић НераЈоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Петак, 25. 12. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић НераМилаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Туристичка географија  10:30 Јовичић НераМарић Јелена

Васиљевић Милка

Туристичка географија(изборни предмет)

 

10:30 Јовичић НераМарић Јелена

Васиљевић Милка

Математика (усмени) 11:25  Јовичић НераМићовић Слободан

Прљевић Јасна

Физичко васпитање 12:40 Јовичић НераШопаловић Мишо

Рајевац Радован

Савремена пословна кореспонденција 13:05 Сокић БранкаПавловић Дана

Јовичић Нера

Српски језик и књижевност (усмени) 13:50 Јовичић НераМанојловић Бранкица

Лазић Тања

 

Понедељак, 28. 12. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Ликовна култура 14:00 Јовичић НераШукиловић Биљана

Богдановић Анастасија

Уметничко обликовање 14:00 Јовичић НераШукиловић Биљана

Богдановић Анастасија

 

Уторак, 29. 12. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја 11:25 Јовичић НераКнежевић Весна
Куварство 13:00 Јовичић НераМитрашиновић Љубомир

Крповић Небојша

Куварство са практичном наставом 13:00 Јовичић НераКрповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Професионална пракса(образовни профил – кувар) 13:00 Јовичић НераКрповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Основи посластичарства 14:40 Јовичић НераКовачевић Драган

Крповић Небојша

 

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве