Spisak vanrednih ispita u decembarskom ispitnom roku

Četvrtak, 17. 12. 2015.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizika 09:40 Jovičić NeraŠaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

 

Petak, 18. 12. 2015.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Usluživanje sa praktičnom nastavom 08:50 Jovičić NeraKovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Poslovna ekonomija 09:10 Sokić BrankaKovačević Dragan

Jovičić Nera

 

Ponedeljak, 21. 12. 2015.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni) 10:35 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Ruski jezik (pismeni) 11:25 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Računovodstvo (pismeni) 12:15 Pavlović Dana, dežura na pismenom

 

Utorak, 22. 12. 2015.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (pismeni) 12:15 Manojlović Brankica, dežura na pismenom
Računovodstvo (usmeni)

 

 

11:25 Sokić BrankaPavlović Dana

Jovičić Nera

 

Sreda, 23. 12. 2015.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 08:40 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Engleski jezik (usmeni) 09:15 Jovičić NeraTopalović Ružica

Kovačević Dubravka

Filozofija 09:40 Jovičić NeraJojić Gorica

Petrović Mira

Građansko vaspitanje 10:00 Jovičić NeraPetrović Mira

Jojić Gorica

Verska nastava 10:10 Jovičić NeraZečević Nikola

Petrović Mira

 

Četvrtak, 24. 12. 2015.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ruski jezik (usmeni)  09:00 Jovičić NeraJanković Miroslav

Janković Ana

Hemija 13:00 Jovičić NeraJoksimović Milena

Smiljanić Višnja

Poznavanje robe 13:00 Jovičić NeraJoksimović Milena

Smiljanić Višnja

Komercijalno poznavanje robe 13:00 Jovičić NeraJoksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Petak, 25. 12. 2015.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računarstvo i informatika 09:25 Jovičić NeraMilaćević Milovan

Mijailović Vlade

Turistička geografija  10:30 Jovičić NeraMarić Jelena

Vasiljević Milka

Turistička geografija(izborni predmet)

 

10:30 Jovičić NeraMarić Jelena

Vasiljević Milka

Matematika (usmeni) 11:25  Jovičić NeraMićović Slobodan

Prljević Jasna

Fizičko vaspitanje 12:40 Jovičić NeraŠopalović Mišo

Rajevac Radovan

Savremena poslovna korespondencija 13:05 Sokić BrankaPavlović Dana

Jovičić Nera

Srpski jezik i književnost (usmeni) 13:50 Jovičić NeraManojlović Brankica

Lazić Tanja

 

Ponedeljak, 28. 12. 2015.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Likovna kultura 14:00 Jovičić NeraŠukilović Biljana

Bogdanović Anastasija

Umetničko oblikovanje 14:00 Jovičić NeraŠukilović Biljana

Bogdanović Anastasija

 

Utorak, 29. 12. 2015.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Istorija 11:25 Jovičić NeraKnežević Vesna
Kuvarstvo 13:00 Jovičić NeraMitrašinović Ljubomir

Krpović Nebojša

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 13:00 Jovičić NeraKrpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

Profesionalna praksa(obrazovni profil – kuvar) 13:00 Jovičić NeraKrpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

Osnovi poslastičarstva 14:40 Jovičić NeraKovačević Dragan

Krpović Nebojša

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive