Списак ванредних испита у фебруарском испитном року

 

Петак, 19. 02. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Статистика 08:40 Сокић Бранка

Мићовић Слободан

Јовичић Нера

 

Понедељак, 22. 02. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени) 10:35 Богдановић Радица, дежура на писменом
Руски језик (писмени) 11:25 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Српски језик и књижевност (писмени) 12:15 Манојловић Бранкица, дежура на писменом

Уторак, 23. 02. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основе туризма и угоститељства 11:20 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Основи економије 11:20 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Куварство 13:00 Јовичић Нера

Митрашиновић Љубомир

Крповић Небојша

Куварство са практичном наставом 13:00 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

 

Среда, 24. 02. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 10:00 Јовичић Нера

Петровић Мира

Кузељевић Јелица

Хемија 10:35 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Комерцијално познавање робе 10:35 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Историја 11:10 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

 

 

Четвртак, 25. 02. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 09:30 Јовичић Нера

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

Исхрана 12:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Сокић Бранка

Туристичка географија

 

12:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Васиљевић Милка

Руски језик (усмени)

(могуће су измене)

13:00 Јовичић Нера

Јанковић Мирослав

Јанковић Ана

 

Петак, 26. 02. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Услуживање 08:20 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Пословна економија

(Јакшић Радица – други разред)

08:45 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

Енглески језик (писмени) 10:35 Ковачевић Дубравка, дежура на писменом
 

Рачуноводство (усмени)

 

10:40 Сокић Бранка

Богдановић Радица

Јовичић Нера

Здравствена култура 12:10 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владимир

Социологија са правима грађана 12:25 Јовичић Нера

Драшковић Гораан

Кравић Тања

Физичко васпитање 13:50 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Рајевац Радован

 

Понедељак, 29. 02. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 10:05 Јовичић Нера

Ковачевић Дубравка

Топаловић Ружица

Националне кухиње 11:20 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Професионална пракса 11:20 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Српски језик и књижевност (усмени) 11:50 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Савремена пословна кореспонденција 12:30 Сокић Бранка

Павловић Јела

Јовичић Нера

Пословна економија
(Терзић Матија – први разред)
12:30 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Јела

 

Објављено у Активности у школи, Ванредно школовање Означено са:

Архиве