Spisak vanrednih ispita u februarskom ispitnom roku

 

Petak, 19. 02. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Statistika 08:40 Sokić Branka

Mićović Slobodan

Jovičić Nera

 

Ponedeljak, 22. 02. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računovodstvo (pismeni) 10:35 Bogdanović Radica, dežura na pismenom
Ruski jezik (pismeni) 11:25 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Srpski jezik i književnost (pismeni) 12:15 Manojlović Brankica, dežura na pismenom

Utorak, 23. 02. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Osnove turizma i ugostiteljstva 11:20 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Osnovi ekonomije 11:20 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Kuvarstvo 13:00 Jovičić Nera

Mitrašinović Ljubomir

Krpović Nebojša

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 13:00 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

 

Sreda, 24. 02. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Građansko vaspitanje 10:00 Jovičić Nera

Petrović Mira

Kuzeljević Jelica

Hemija 10:35 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Komercijalno poznavanje robe 10:35 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Istorija 11:10 Jovičić Nera

Knežević Vesna

 

 

Četvrtak, 25. 02. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizika 09:30 Jovičić Nera

Šaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

Ishrana 12:10 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Sokić Branka

Turistička geografija

 

12:30 Jovičić Nera

Marić Jelena

Vasiljević Milka

Ruski jezik (usmeni)

(moguće su izmene)

13:00 Jovičić Nera

Janković Miroslav

Janković Ana

 

Petak, 26. 02. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Usluživanje 08:20 Sokić Branka

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Poslovna ekonomija

(Jakšić Radica – drugi razred)

08:45 Sokić Branka

Kovačević Dragan

Jovičić Nera

Engleski jezik (pismeni) 10:35 Kovačević Dubravka, dežura na pismenom
 

Računovodstvo (usmeni)

 

10:40 Sokić Branka

Bogdanović Radica

Jovičić Nera

Zdravstvena kultura 12:10 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vladimir

Sociologija sa pravima građana 12:25 Jovičić Nera

Drašković Goraan

Kravić Tanja

Fizičko vaspitanje 13:50 Jovičić Nera

Šopalović Mišo

Rajevac Radovan

 

Ponedeljak, 29. 02. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni) 10:05 Jovičić Nera

Kovačević Dubravka

Topalović Ružica

Nacionalne kuhinje 11:20 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Profesionalna praksa 11:20 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Srpski jezik i književnost (usmeni) 11:50 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

Savremena poslovna korespondencija 12:30 Sokić Branka

Pavlović Jela

Jovičić Nera

Poslovna ekonomija
(Terzić Matija – prvi razred)
12:30 Sokić Branka

Jovičić Nera

Pavlović Jela

 

Objavljeno u Aktivnosti u školi, Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive