Списак ванредних испита у октобарском испитном року

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Понедељак, 19. 10. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Уметничко обликовање 14:00 Јовичић НераШукиловић Биљана Богдановић Анастасија

Уторак, 20. 10. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основе куварства 09:25 Јовичић НераКрповић Небојша Митрашиновић Љубе
Маркетинг у туризму 13:00 Сокић БранкаПавловић Дана Јовичић Нера
Савремена пословна кореспонденција 13:00 Сокић БранкаПавловић Дана Јовичић Нера

Среда, 21. 10. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Филозофија 08:15 Јовичић НераЈојић Горица Сокић Бранка
Познавање робе 08:50 Јовичић НераЈоксимовић Милена Смиљанић Вишња
Хемија 08:50 Јовичић НераЈоксимовић Милена Смиљанић Вишња
Математика (писмени) 10:35 Прљевић Јасна, дежура на писменом

Четвртак, 22. 10. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Туристичка географија  09:00 Јовичић НераМарић Јелена Васиљевић Милка
 Економска географија  09:00 Јовичић НераМарић Јелена Васиљевић Милка
Здравствена култура 09:30 Јовичић НераМијаиловић Данијела Сокић Бранка
Физика 09:45 Јовичић НераШапоњић Снежана Смиљанић Вишња

Петак, 23. 10. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија 08:00 Јовичић НераНоваковић Марија Сокић Бранка
Психологија у туризму 08:00 Јовичић НераНоваковић Марија Сокић Бранка
Математика (усмени) 09:00  Јовичић НераМићовић Слободан Прљевић Јасна

Уторак, 27. 10. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Биологија 09:30 Јовичић НераМијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Наука о исхрани 09:30 Јовичић НераМијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Исхрана 09:30 Јовичић НераМијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Хигијена 09:30 Јовичић НераМијаиловић Данијела Мијаиловић Владимир
Српски језик и књижевност (писмени) 11:25 Манојловић Бранкица, дежура на писменом

Среда, 28. 10. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Верска настава 08:40 Јовичић НераЗечевић Никола

Четвртак, 29. 10. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хотелијерство 09:15 Сокић БранкаЛуковић Катарина Јовичић Нера
Основи туризма и угоститељства 09:15 Сокић БранкаЛуковић Катарина Јовичић Нера
Спољнотрговинско и девизно пословање 09:15 Сокић БранкаЈовичић Нера Луковић Катарина
Социологија 10:15 Јовичић НераДрашковић Горан Кравић Тања
Енглески језик (писмени) 12:15 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Физичко васпитање 14:40 Јовичић НераШопаловић Мишо Рајевац Радован

Петак, 30. 10. 2015.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја 08:00 Јовичић НераКнежевић Весна Сокић Бранка
Српски језик и књижевност (усмени) 09:00 Јовичић НераМанојловић Бранкица Лазић Тања
Музичка уметност 09:25 Јовичић НераПетровић Мира Сокић Бранка
Грађанско васпитање 09:25 Јовичић НераПетровић Мира Сокић Бранка
Основи економије 10:00 Сокић БранкаКовачевић Драган Јовичић Нера
Куварство 11:20 Јовичић НераМитрашиновић Љубомир Крповић Небојша
Куварство са практичном наставом 11:20 Јовичић НераКрповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Професионална пракса(образовни профил – кувар) 11:20 Јовичић НераКрповић Небојша Митрашиновић Љубомир
Енглески језик (усмени) 13:05 Јовичић НераТопаловић Ружица Ковачевић Дубравка

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве