Spisak vanrednih kandidata – mart

Srpski jezik i književnost

  1. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Marjanović Milan, ugostiteljski tehničar, maturski pismeni ispit

 

Engleski jezik I

  1. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Marković Stefan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Filozofija

  1. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

 

Matematika

1. Adžemović Slađana, III razred, kuvar

  1. Janković Đorđe, III razred, kuvar
  2. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar
  3. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar
  4. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar
  5. Marković Stefan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Nauka o ishrani

  1. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

 

Istorija

  1. Lazić Marko, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Ustav prava građana

  1. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar

 

Psihologija

  1. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Terzić Matija, I razred, ekonomski tehničar

 

Komercijalno poznavanje robe

  1. Vučković Zorica, II razred, ekonomski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Cvrkotić Jelena, III razred, trgovinski tehničar
  2. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar
  3. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Poslovna informatika

  1. Radičević Marina, IV razred, ekonomski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Lazić Marko, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Antonijević Dragana, II razred, kuvar
  2. Gojković Milena, II razred, kuvar
  3. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

 

Ekonomska geografija

  1. Vučković Zorica, II razred, ekonomski tehničar

 

Opšta turistička geografija – izborni predmet

  1. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar

  Osnove turizma i ugostiteljstva- Dana

  1. Gojković Milena, I razred, kuvar

2.Tomašević Miroslav, I razred, kuvar

 

Marketing u turizmu– Dana

  1. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Dana

  1. Cvrkotić Jelena, III razred, trgovinski tehničar

 

Preduzetništvo – Katarina

1. Adžemović Slađana, III razred, kuvar

  1. Janković Đorđe, III razred, kuvar
  2. Zarić Ljubinka, III razred, konobar-ogled

 

Hotelijerstvo– Katarina

  1. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Jelica

  1. Radičević Marina, IV razred, ekonomski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Nera

  1. Terzić Matija, I razred, ekonomski tehničar

 

Statistika – Jasna

  1. Radičević Marina, IV razred, ekonomski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Dragan

  1. 1. Jakšić Radica, II razred, ekonomski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Dragan

  1. Vučković Zorica, II razred, ekonomski tehničar

 

Maturski praktičan rad – Dragan

  1. Marjanović Milan, ugostiteljski tehničar

 

Osnove usluživanja

1. Adžemović Slađana, III razred, kuvar

  1. Janković Đorđe, III razred, kuvar
  2. Udovičić Nikolina, III razred, kuvar
  3. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar

 

Nacionalne kuhinje – Rosa

  1. Janković Đorđe, III razred, kuvar
  2. Gojković Milena, II razred, kuvar
  3. Antonijević Dragana, II razred, kuvar
  4. Cerovac Mihajlo, II razred, kuvar
  5. Antonijević Dragana, II razred, kuvar
  6. Cerovac Mihajlo, II razred, kuvar
  7. Gojković Milena, II razred, kuvar

 

Kuvarstvo

 

  1. Gojković Milena, II razred, kuvar
  2. Antonijević Dragana, II razred, kuvar
  3. Cerovac Mihajlo, II razred, kuvar

Profesionalna praksa

  1. Antonijević Dragana, II razred, kuvar
  2. Cerovac Mihajlo, II razred, kuvar
  3. Gojković Milena, II razred, kuvar
Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive