Spisak vanrednih kandidata u aprilskom roku

Srpski jezik i književnost

  1. Lazić Marko, II razred, ugostiteljski tehničar
  2. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar
  3. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Engleski jezik I

  1. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

 

Ruski jezik I

  1. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Filozofija

  1. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Matematika

  1. Lazić Marko, II razred, ugostiteljski tehničar
  2. Šljuka Kristina, II razred, kulinarski tehničar tehničar
  3. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Šljuka Kristina, I razred, kulinarski tehničar
  2. Ćirjanić Slavica, I razred, trgovinski tehničar

 

Sociologija

  1. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar
  2. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu

  1. Adžemović Slađana, III razred, kuvar

 

Hemija

  1. Ćirjanić Slavica, I razred, trgovinski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar
  2. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Ćirjanić Slavica, I razred, trgovinski tehničar

 

Verska nastava

  1. Zarić Ljubinka, III razred, konobar-ogled

 

Osnovi ekonomije – Nera

  1. Radičević Marina, IV razred, ekonomski tehničar

 

Nacionalna ekonomija – Nera

  1. Cvrkotić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Monetarna ekonomija i bankarstvo – Jelica

  1. Radičević Marina, IV razred, ekonomski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Pavlović Jovana, IV razred, kulinarski tehničar

 

Savremena poslovna korespondencija – Dana

  1. Vučković Zorica, II razred, ekonomski tehničar

 

Marketing u turizmu– Dana

  1. Pavlović Jovana, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

 

Marketing – Dana

  1. Radičević Marina, IV razred, ekonomski tehničar
  2. Cvrkotić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Preduzetništvo – Katarina

  1. Antonijević Dragana, III razred, kuvar
  2. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar
  3. Gojković Milena, III razred, kuvar
  4. Zečević Strahinja, III razred, konobar
  5. Zarić Ljubinka, III razred, konobar-ogled

 

Hotelijerstvo– Katarina

  1. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

 

Računovodstvo – Radica

  1. Jakšić Radica, II razred, ekonomski tehničar
  2. Vučković Zorica, II razred, ekonomski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Dragan

  1. Vučković Zorica, II razred, ekonomski tehničar

 

Osnove usluživanja

  1. Udovičić Nikolina, III razred, kuvar
  2. Gojković Milena, III razred, kuvar

 

Usluživanje

  1. Zečević Strahinja, III razred, konobar

 

Nacionalne kuhinje – Rosa

  1. Gojković Milena, III razred, kuvar
  2. Adžemović Slađana, III razred, kuvar

 

Kuvarstvo

  1. Gojković Milena, III razred, kuvar
  2. Antonijević Dragana, II razred, kuvar
  3. Adžemović Slađana, III razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Pavlović Jovana, III razred, kulinarski tehničar

 

Profesionalna praksa

  1. Antonijević Dragana, II razred, kuvar

 

Objavljeno u Aktivnosti u školi, Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive