Списак ванредних кандидата у априлском року

Српски језик и књижевност

  1. Лазић Марко, II разред, угоститељски техничар
  2. Кузељевић Милисав, III разред, кувар
  3. Томашевић Милијана, IV разред, кулинарски техничар

 

Енглески језик I

  1. Мелентијевић Драган, IV разред, кулинарски техничар
  2. Радовић Страхиња, IV разред, кулинарски техничар

 

Руски језик I

  1. Кузељевић Биљана, III разред, угоститељски техничар

 

Филозофија

  1. Томашевић Милијана, IV разред, кулинарски техничар

 

Математика

  1. Лазић Марко, II разред, угоститељски техничар
  2. Шљука Кристина, II разред, кулинарски техничар техничар
  3. Радовић Страхиња, IV разред, кулинарски техничар

 

Физика

  1. Шљука Кристина, I разред, кулинарски техничар
  2. Ћирјанић Славица, I разред, трговински техничар

 

Социологија

  1. Пантовић Лела, III разред, кулинарски техничар
  2. Кузељевић Биљана, III разред, угоститељски техничар

 

Психологија у туризму и угоститељству

  1. Аџемовић Слађана, III разред, кувар

 

Хемија

  1. Ћирјанић Славица, I разред, трговински техничар

 

Познавање робе

  1. Пантовић Лела, III разред, кулинарски техничар
  2. Кузељевић Биљана, III разред, угоститељски техничар

 

Грађанско васпитање

  1. Ћирјанић Славица, I разред, трговински техничар

 

Верска настава

  1. Зарић Љубинка, III разред, конобар-оглед

 

Основи економије – Нера

  1. Радичевић Марина, IV разред, економски техничар

 

Национална економија – Нера

  1. Цвркотић Јелена, IV разред, трговински техничар

 

Монетарна економија и банкарство – Јелица

  1. Радичевић Марина, IV разред, економски техничар

 

Туристичка географија

  1. Павловић Јована, IV разред, кулинарски техничар

 

Савремена пословна кореспонденција – Дана

  1. Вучковић Зорица, II разред, економски техничар

 

Маркетинг у туризму– Дана

  1. Павловић Јована, IV разред, кулинарски техничар
  2. Радовић Страхиња, IV разред, кулинарски техничар

 

Маркетинг – Дана

  1. Радичевић Марина, IV разред, економски техничар
  2. Цвркотић Јелена, IV разред, трговински техничар

 

Предузетништво – Катарина

  1. Антонијевић Драгана, III разред, кувар
  2. Кузељевић Милисав, III разред, кувар
  3. Гојковић Милена, III разред, кувар
  4. Зечевић Страхиња, III разред, конобар
  5. Зарић Љубинка, III разред, конобар-оглед

 

Хотелијерство– Катарина

  1. Мелентијевић Драган, IV разред, кулинарски техничар
  2. Радовић Страхиња, IV разред, кулинарски техничар

 

Рачуноводство – Радица

  1. Јакшић Радица, II разред, економски техничар
  2. Вучковић Зорица, II разред, економски техничар

 

Основи економије – Драган

  1. Вучковић Зорица, II разред, економски техничар

 

Основе услуживања

  1. Удовичић Николина, III разред, кувар
  2. Гојковић Милена, III разред, кувар

 

Услуживање

  1. Зечевић Страхиња, III разред, конобар

 

Националне кухиње – Роса

  1. Гојковић Милена, III разред, кувар
  2. Аџемовић Слађана, III разред, кувар

 

Куварство

  1. Гојковић Милена, III разред, кувар
  2. Антонијевић Драгана, II разред, кувар
  3. Аџемовић Слађана, III разред, кувар

 

Куварство са практичном наставом

  1. Павловић Јована, III разред, кулинарски техничар

 

Професионална пракса

  1. Антонијевић Драгана, II разред, кувар

 

Објављено у Активности у школи, Ванредно школовање Означено са:

Архиве