Списак ванредних кандидата у децембарском испитном року

 

Српски језик и књижевност

  1. Зечевић Страхиња, III разред, конобар
  2. Рајковић Тијана, IV разред, туристички техничар – оглед
  3. Мелентијевић Драган, IV разред, кулинарски техничар
  4. Милорадовћ Дејан, матурски писмени рад

 

Математика

1.Томашевић Мирослав, I разред, кувар

  1. Терзић Матија, I разред, економски техничар
  2. Јакшић Радица, II разред, економски техничар
  3. Радовић Страхиња, III разред, кулинарски техничар

 

Физика

  1. Лазић Марко, I разред, угоститељски техничар

 

Физичко васпитање

  1. Мелентијевић Драган, IV разред,, кулинарски техничар

 

Рачунарство и информатика

  1. Лазић Марко, II разред, угоститељски техничар

 

Руски језик

  1. Арсенијевић Марко, II разред, трговац

 

Руски језик II

  1. Зечевић Страхиња, III разред, конобар

 

Енглески језик

  1. Рајковић Тијана, IV разред, туристички техничар – оглед

 

Историја

  1. Лазић Марко, II разред, угоститељски техничар
  2. Кузељевић Милисав, III разред, кувар
  3. Удовичић Николина, III разред, кувар

 

Филозофија

  1. Мелентијевић Драган, IV разред,, кулинарски техничар

 

Хемија

  1. Лазић Марко, I разред, угоститељски техничар
  2. Терзић Матија, I разред, економски техничар

 

Познавање робе

  1. Павловић Јована, III разред, кулинарски техничар
  2. Томашевић Милијана, IV разред, кулинарски техничар
  3. Мелентијевић Драган, IV разред,, кулинарски техничар

 

Комерцијално познавање робе

  1. Јакшић Радица, II разред, економски техничар

 

Савремена пословна кореспонденција- Дана

  1. Ковачевић Ђурђа, II разред, економски техничар

 

Ликовна култура

  1. Арсенијевић Марко, II разред, трговац

 

Уметничко обликовање

  1. Павловић Јована, III разред, кулинарски техничар

 

Верска настава

  1. Кузељевић Милисав, III разред, кувар

 

Грађанско васпитање

  1. Арсенијевић Марко, II разред, трговац

 

Туристичка географија

  1. Пантовић Лела, III разред, кулинарски техничар
  2. Томашевић Милијана, IV разред, кулинарски техничар
  3. Милорадовћ Дејан, изборни предмет, кулинарски техничар
  4. Марјановић Милан, изборни предмет, угоститељски техничар

 

Услуживање са практичном наставом – Драган

  1. Марјановић Милан, IV разред, угоститељски техничар

 

Пословна економија – Драган

  1. Ковачевић Ђурђа, II разред, економски техничар

 

Основе посластичарства – Драган

  1. Зечевић Страхиња, III разред, конобар

 

Професионална пракса – кувар

  1. Аџемовић Слађана, II разред, кувар

 

Куварство са практичном наставом

1.Ђоковић Стефан, II разред, кулинарски техничар

  1. Павловић Јована, III разред, кулинарски техничар
  2. Милорадовћ Дејан, матурски практичан рад

 

Куварство

  1. Антонијевић Драгана, II разред, кувар

 

Рачуноводство – Дана

  1. Ковачевић Ђурђа, II разред, економски техничар

 

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве