Spisak vanrednih kandidata u decembarskom ispitnom roku

 

Srpski jezik i književnost

  1. Zečević Strahinja, III razred, konobar
  2. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled
  3. Melentijević Dragan, IV razred, kulinarski tehničar
  4. Miloradovć Dejan, maturski pismeni rad

 

Matematika

1.Tomašević Miroslav, I razred, kuvar

  1. Terzić Matija, I razred, ekonomski tehničar
  2. Jakšić Radica, II razred, ekonomski tehničar
  3. Radović Strahinja, III razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Lazić Marko, I razred, ugostiteljski tehničar

 

Fizičko vaspitanje

  1. Melentijević Dragan, IV razred,, kulinarski tehničar

 

Računarstvo i informatika

  1. Lazić Marko, II razred, ugostiteljski tehničar

 

Ruski jezik

  1. Arsenijević Marko, II razred, trgovac

 

Ruski jezik II

  1. Zečević Strahinja, III razred, konobar

 

Engleski jezik

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Istorija

  1. Lazić Marko, II razred, ugostiteljski tehničar
  2. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar
  3. Udovičić Nikolina, III razred, kuvar

 

Filozofija

  1. Melentijević Dragan, IV razred,, kulinarski tehničar

 

Hemija

  1. Lazić Marko, I razred, ugostiteljski tehničar
  2. Terzić Matija, I razred, ekonomski tehničar

 

Poznavanje robe

  1. Pavlović Jovana, III razred, kulinarski tehničar
  2. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar
  3. Melentijević Dragan, IV razred,, kulinarski tehničar

 

Komercijalno poznavanje robe

  1. Jakšić Radica, II razred, ekonomski tehničar

 

Savremena poslovna korespondencija- Dana

  1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar

 

Likovna kultura

  1. Arsenijević Marko, II razred, trgovac

 

Umetničko oblikovanje

  1. Pavlović Jovana, III razred, kulinarski tehničar

 

Verska nastava

  1. Kuzeljević Milisav, III razred, kuvar

 

Građansko vaspitanje

  1. Arsenijević Marko, II razred, trgovac

 

Turistička geografija

  1. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar
  2. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar
  3. Miloradovć Dejan, izborni predmet, kulinarski tehničar
  4. Marjanović Milan, izborni predmet, ugostiteljski tehničar

 

Usluživanje sa praktičnom nastavom – Dragan

  1. Marjanović Milan, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Poslovna ekonomija – Dragan

  1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar

 

Osnove poslastičarstva – Dragan

  1. Zečević Strahinja, III razred, konobar

 

Profesionalna praksa – kuvar

  1. Adžemović Slađana, II razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

1.Đoković Stefan, II razred, kulinarski tehničar

  1. Pavlović Jovana, III razred, kulinarski tehničar
  2. Miloradovć Dejan, maturski praktičan rad

 

Kuvarstvo

  1. Antonijević Dragana, II razred, kuvar

 

Računovodstvo – Dana

  1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive