Spisak vanrednih kandidata u novembarskom ispitnom roku

Srpski jezik i književnost
1.Tomašević Miroslav, I razred, kuvar
2. Melentijević Dragan, III razred, kulinarski tehniča
3. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar
4. Kuzeljević Biljana, III razred, ugostiteljski tehničar
5. Marjanović Milan, maturski pismeni rad

Matematika
1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar
2. Radović Strahinja, III razred, kulinarski tehničar
3. Zečević Strahinja, III razred, konobar
4. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar

Fizika
1. Šljuka Kristina, I razred, kulinarski tehničar

Fizičko vaspitanje
1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

Računarstvo i informatika 2 – izborni predmet
1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

Ruski jezik
1. Jakšić Radica, II razred, ekonomski tehničar

Filozofija
1. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar

Ustav i prava građana
1. Melentijević Dragan, III razred, kulinarski tehničar

Hemija
1. Šljuka Kristina, I razred, kulinarski tehničar

Zdravstvena kultura
1. Antonijević Dragana, I razred, kuvar

Ishrana
1. Antonijević Dragana, I razred, kuvar

Nauka o ishrana
1. Vujić Katarina, IV razred, kulinarski tehničar

Ekologija
1. Cerovac Mihailo, II razred, kuvar

Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća – Katarina
1. Cerovac Mihailo, II razred, kuvar

Savremena poslovna korespondencija- Katarina
1. Terzić Matija, I razred, ekonomski tehničar

Poslovna ekonomija- Nera
1. Terzić Matija, I razred, ekonomski tehničar

Psihologija
1. Melentijević Dragan, III razred, kulinarski tehničar
2. Pavlović Jovana, III razred, kulinarski tehničar

Istorija umetnosti
1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

Verska nastava
1. Šljuka Kristina, I razred, kulinarski tehničar
2. Udovičić Nikolina, III razred, kuvar
3. Janković Đorđe, III razred, kuvar
4. Miloradovć Dejan, IV razred, kulinarski tehničar
5. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

Građansko vaspitanje
1. Zečević Strahinja, III razred, konobar
2. Marjanović Milan, IV razred, ugostiteljski tehničar

Opšta turistička geografija – izborni predmet
1. Zečević Strahinja, III razred, konobar

Turistička geografija
1. Pavlović Jovana, III razred, kulinarski tehničar
2. Radović Strahinja, III razred, kulinarski tehničar
3. Radović Strahinja, IV razred, kulinarski tehničar
4. Marjanović Milan, ugostiteljski tehničar, izborni predmet

Ekonomska geografija
1. Jakšić Radica, II razred, ekonomski tehničar

Geografija
1. Cerovac Mihailo, II razred, kuvar

Sociologija
1. Cvrkotić Jelena, III razred, trgovinski tehničar

Sociologija sa pravima građana
1. Zečević Strahinja, III razred, konobar

Marketing u turizmu – Dana
1. Miloradovć Dejan, IV razred, kulinarski tehničar
2. Tomašević Milijana, IV razred, ugostiteljski tehničar

Poslovna ekonomija – Dragan
1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar

Usluživanje hrane i poslastica – Dragan
1. Zarić Ljubinka, III razred, konobar-ogled

Usluživanje sa praktičnom nastavom – Dragan
1. Marjanović Milan, IV razred, ugostiteljski tehničar

Profesionalna praksa – kuvar
1. Antonijević Dragana, I razred, kuvar

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom
1. Pavlović Jovana, II razred, kulinarski tehničar
2. Vujić Katarina, IV razred, kulinarski tehničar

Kuvarstvo
1. Tomašević Miroslav, I razred, kuvar

Računovodstvo – Dana
1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar

Računovodstvo – Radica
1. Cvrkotić Jelena, III razred, trgovinski tehničar

Objavljeno u Ostalo

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Možete koristiti ove HTML oznake i atribute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Arhive