Spisak vanrednih kandidata u oktobarskom ispitnom roku

 

 

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U OKTOBARSKOM  ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost

  1. Radović Strahinja, II razred, kulinarski tehničar

 

Engleski jezik I – Ružica

  1. Melentijević Dragan, III razred, kulinarski tehniča

 

Matematika

  1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar
  2. Melentijević Dragan, III razred, kulinarski tehničar
  3. Pantović Lela, III razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Cvrkotić Jelena, II razred, trgovinski tehničar
  2. Radović Strahinja, II razred, kulinarski tehničar

 

Fizičko vaspitanje

  1. Tomašević Miroslav, I razred, kuvar
  2. Janković Đorđe, III razred, kuvar
  3. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Istorija

  1. Jakšić Radica, II razred, ekonomski tehničar
  2. Zečević Strahinja, III razred, konobar
  3. Janković Đorđe, III razred, kuvar
  4. Udovičić Nikolina, III razred, kuvar

 

Filozofija

  1. Marjanović Milan, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Hemija

  1. Tomašević Miroslav, I razred, kuvar

 

Poznavanje robe

  1. Melentijević Dragan, III razred, kulinarski tehničar
  2. Vujić Katarina, IV razred, kulinarski tehničar

 

Biologija

  1. Šljuka Kristina, I razred, kulinarski tehničar

 

Zdravstvena kultura

  1. Antonijević Dragana, I razred, kuvar

 

Higijena

1.Pavlović Jovana, I razred, kulinarski tehničar

2.Đoković Stefan, I razred, kulinarski tehničar

 

Ishrana

  1. Antonijević Dragana, I razred, kuvar

 

Nauka o ishrani

  1. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Miloradovć Dejan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu

  1. Zečević Strahinja, III razred, konobar

 

Psihologija

  1. Marković Filip, III razred, kuvar

 

Umetničko oblikovanje

  1. Melentijević Dragan, II razred, kulinarski tehničar
  2. Marković Filip, III razred, kuvar

 

Verska nastava

  1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar

2. Janković Đorđe, III razred, kuvar

3. Miloradovć Dejan, IV razred, kulinarski tehničar

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Građansko vaspitanje

  1. Marković Filip, III razred, ekonomski tehničar
  2. Tomašević Miroslav, I razred, kuvar

 

Muzička umetnost

  1. Šljuka Kristina, I razred, kulinarski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Zečević Strahinja, II razred, konobar

 

Ekonomska geografija

  1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar

 

Spoljnotrgovinsko i devizno poslovanje

  1. Čorbić Boško, IV razred, turistički tehničar

 

Sociologija

  1. Cvrkotić Jelena, III razred, trgovinski tehničar
  2. Radović Strahinja, II razred, kulinarski tehničar

 

Hotelijerstvo –  Katarina

  1. Tomašević Milijana, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Miloradovć Dejan, IV razred, kulinarski tehničar

 

Osnovi turizma i ugostiteljstva –  Katarina

  1. Đoković Stefan, I razred, kulinarski tehničar

 

Marketing u turizmu –  Dana

  1. Vujić Katarina, IV razred, kulinarski tehničar
  2. Miloradovć Dejan, IV razred, kulinarski tehničar
  3. Marjanović Milan, IV razred, ugostiteljski tehničar

 

Savremena poslovna korespondencija – Dana

  1. Jakšić Radica, II razred, ekonomski tehničar

 

Osnovi ekonomije – Dragan

  1. Kovačević Đurđa, II razred, ekonomski tehničar

 

Profesionalna praksa – kuvar

  1. Tomašević Miroslav, I razred, kuvar

 

Osnovi kuvarstva – Nebojša i Ljube

  1. Zečević Strahinja, II razred, konobar

 

Kuvarstvo

  1. Antonijević Dragana, I razred, kuvar

 

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

  1. Đoković Stefan, I razred, kulinarski tehničar
  2. Pavlović Jovana, I razred, kulinarski tehničar
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive