Arhiv bloga

Vanredni kandidati – jun

  Srpski jezik i književnost Marjanović David, III razred, kulinarski tehničar   Ruski jezik Terzić Mile, I razred, kuvar Dacović Ljubica, III razred, kulinarski tehničar   Matematika Šaponjić Milica, III razred, kuvar Marjanović David, III razred, kulinarski tehničar Spasojević Marijana,

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti – jun

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U JUNSKOM ISPITNOM ROKU   Utorak, 11. 06. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja (turistički tehničar) 11:00 Pavlović Jela Marić Jelena Bogdanović Anastasija   Sreda, 12. 06. 2019. NAZIV PREDMETA VREME

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Termini vanrednih ispita – februar 2019. – NOVI RASPORED

logo

  Utorak, 26. 02. 2019. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Osnove turizma i ugostiteljstva 08:50 Sokić Branka Pavlović Dana Jovičić Nera Agencijsko i hotelijersko poslovanje 12:15 Sokić Branka Pavlović Jela Jovičić Nera   Sreda, 27. 02. 2019. NAZIV PREDMETA

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni učenici – februar 2019.

logo

Srpski jezik i književnost Nešković Nikolija, III razred, kulinarski tehničar Spasojević Marijana, III razred, kulinarski tehničar Antonijević Biljana, III razred, trgovinski tehničar Engleski jezik  – Dubrvka Blagojević Nenad, IV razred, turistički tehničar   Ruski jezik II Popadić Nikola, I razred,

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni kanddati – decembar 2018.

Srpski jezik i književnost 1. Ječmenica Milica, I razred, kuvar 2. Antonijević Biljana, II razred, trgovinski tehničar 3. Vidaković Sara, maturski pismeni rad 4. Trišić Mileva, maturski pismeni rad   Engleski jezik II – Ružica Luković Ivan, III razred, konobar

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti- decembar 2018.

Ponedeljak, 17. 12. 2018. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Ruski jezik II (pismeni) 12:15 Janković Miroslav, dežura na pismenom Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita (18, 19 ili 20. decembar 2018.).  

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni kandidati – april 2018.

Srpski jezik i književnost Vidaković Sara, III razred, turistički tehničar Jakšić Radica, maturski pismeni ispit, ekonomski tehničar   Engleski jezik – Ružica 1. Šaponjić Milica, II razred, kuvar   Engleski jezik II – Ružica Kutlešić Milica, I razred, konobar  

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti – april 2018.

Sreda, 18. 04.  2018. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Matematika (pismeni) 08:40 Mićović Sobodan, dežura na pismenom   Četvrtak, 19. 04. 2018. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera Mićović Slobodan Prljević Jasna   Petak,

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti-mart 2018

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U MARTOVSKOM ISPITNOM ROKU   Ponedeljak, 19. 03. 2018. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Završni ispit (kuvar) 08:00 Krpović NebojšaMitrašinović LjubeEksterni član Maturski praktičan rad (uostiteljski tehničar) 09:25 Jovičić NeraKovačević DraganManojlović Ninoslav Osnovi ekonomijeObrazovni profil: turistički

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni kandidati – novembar 2017

Srpski jezik i književnost Kutlešić Milica, I razred, konobar Smiljanić Dragana, III razred, trgovinski tehničar Tomašević Miroslav, III razred, kuvar   Ruski jezik II Smiljanić Aleksandar, III razred, konobar   Engleski jezik Pavlović Nemanja, IV razred, turistički tehničar   Matematika

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti – novembar 2017

Ponedeljak, 20. 11. 2017. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Nacionalne kuhinje 09:25 Jovičić NeraKovačević Dragan Mitrašinović Ljubomir Svečani prijemi 09:50 Jovičić NeraKovačević Dragan Manojlović Ninoslav Hotelijerstvo 10:05 Sokić BrankaKovačević Dragan Jovičić Nera Osnovi ekonomije 10:05 Sokić BrankaKovačević Dragan Jovičić

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Termini konsultacija sa vanrednim učenicima

TERMINI KONSULTACIJA SA VANREDNIM UČENICIMA U ŠKOLSKOJ 2017/2018. GODINI PREZIME I IME PREDMETNOG NASTAVNIKA PREDMET/I DANI KADA SE DRŽE KONSULTACIJE VREME REALIZACIJE Lazić Tanja Srpski jezik i književnost ČETVRTAK 08:40 – 09:25 Manojlović Brankica Srpski jezik i književnost SREDA 13:00

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni kandidati u oktobru

Srpski jezik i književnost Milojević Petar, I razred, kuvar Ćirjanić Slavica, maturski pismeni rad   Ruski jezik Jakšić Radica, IV razred, ekonomski tehničar   Ruski jezik II Smiljanić Aleksandar, III razred, konobar   Engleski jezik Trišić Mileva, IV razred, kulinarski

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti u oktobru

Petak, 20. 10. 2017. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Građansko vaspitanje 09:25 Jovičić Nera Petrović Mira Sokić Branka Geografija 10:35 Jovičić Nera Marić Jelena Gojgić Jasmina Turistička geografija 10:35 Jovičić Nera Marić Jelena Gojgić Jasmina   Ponedeljak, 23. 10.

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti u avgustu

Utorak, 22. 08. 2017. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Fizika 07:45 Jovičić Nera Šaponjić Snežana Smiljanić Višnja Matematika (pismeni) 08:00 Prljević Jasna, dežura na pismenom Računovodstvo (pismeni) 08:00 Pavlović Dana, dežura na pismenom   Sreda, 23. 08. 2017. NAZIV

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni kandidati u avgustu

Srpski jezik i književnost Smiljanić  Aleksandar, III razred, konobar Miković Milinko, III razred, kulinarski tehničar Ćirjanić Slavica, IV razred, trgovinski tehničar Trišić Mileva, IV razred, kulinarski tehničar Ruski jezik Ćirjanić Slavica, IV razred, trgovinski tehničar Pravo Ćirjanić Slavica, IV razred,

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Termini vanrednih ispita u maju

Petak, 19. 05. 2017. NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Računovodstvo (pismeni) *Polažu učenici obrazovnog profila: ekonomski tehničar (treći razred) 07:50 Pavlović Dana, dežura na pismenom Muzička kultura 08:40 Jovičić Nera Petrović Mira Sokić Branka Građansko vaspitanje 08:40 Jovičić Nera

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Vanredni ispiti u aprilu

Utorak, 18. 04. 2017. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Poznavanje robe 12:15 Jovičić Nera Joksimović Milena Smiljanić Višnja   Sreda, 19. 04. 2017. NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA Francuski jezik (pismeni) 09:45 Ratković Vera, dežura na pismenom Datum

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Ispitni rokovi i pripremni rad

Aktivnosti Vreme Početak školske godine 09. 2016. Prvi roditeljski sastanci – 06. 09. 2016. Prvi klasifikacioni period (І polugodišta) 01.09.2016. –  10.11.2016. Završetak І polugodišta 27.01.2017. Zimski raspust 04.01.2017. – 06.01.2017. 30.01.2017. – 10.02.2017. Početak ІІ polugodišta 13.02.2017. Dan Svetog

Objavljeno u Aktivnosti u školi Označeno sa: , ,

Vanredni kandidati u septembru

Srpski jezik i književnost Janković Đorđe, III razred, kuvar Jakšić Radica, III razred, ekonomski tehničar Cvrkotić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar Marković Aleksandar, kulinarski tehničar – maturski pismeni rad   Matematika Marković Aleksandar, IV razred, kulinarski tehničar   Ruski jezik

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive