Архив блога

Термини ванредних испита – септембар 2019.

Четвртак, 19. 09. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Здравствена култура 09:25 Јовичић Нера Мијаиловић Данијела Мијаиловић Владе Познавање робе 10:30 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња Познавање животних намирница 10:30 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња Математика (писмени)

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни кандидати – јун

  Српски језик и књижевност Марјановић Давид, III разред, кулинарски техничар   Руски језик Терзић Миле, I разред, кувар Дацовић Љубица, III разред, кулинарски техничар   Математика Шапоњић Милица, III разред, кувар Марјановић Давид, III разред, кулинарски техничар Спасојевић Маријана,

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни испити – јун

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Уторак, 11. 06. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Испит за проверу стручно-теоријских знања (туристички техничар) 11:00 Павловић Јела Марић Јелена Богдановић Анастасија   Среда, 12. 06. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Термини ванредних испита – фебруар 2019. – НОВИ РАСПОРЕД

logo

  Уторак, 26. 02. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Основе туризма и угоститељства 08:50 Сокић Бранка Павловић Дана Јовичић Нера Агенцијско и хотелијерско пословање 12:15 Сокић Бранка Павловић Јела Јовичић Нера   Среда, 27. 02. 2019. НАЗИВ ПРЕДМЕТА

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни ученици – фебруар 2019.

logo

Српски језик и књижевност Нешковић Николија, III разред, кулинарски техничар Спасојевић Маријана, III разред, кулинарски техничар Антонијевић Биљана, III разред, трговински техничар Енглески језик  – Дубрвка Благојевић Ненад, IV разред, туристички техничар   Руски језик II Попадић Никола, I разред,

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни канддати – децембар 2018.

Српски језик и књижевност 1. Јечменица Милица, I разред, кувар 2. Антонијевић Биљана, II разред, трговински техничар 3. Видаковић Сара, матурски писмени рад 4. Тришић Милева, матурски писмени рад   Енглески језик II – Ружица Луковић Иван, III разред, конобар

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни испити- децембар 2018.

Понедељак, 17. 12. 2018. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Руски језик II (писмени) 12:15 Јанковић Мирослав, дежура на писменом Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен приликом полагања писменог дела испита (18, 19 или 20. децембар 2018.).  

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни кандидати – април 2018.

Српски језик и књижевност Видаковић Сара, III разред, туристички техничар Јакшић Радица, матурски писмени испит, економски техничар   Енглески језик – Ружица 1. Шапоњић Милица, II разред, кувар   Енглески језик II – Ружица Кутлешић Милица, I разред, конобар  

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни испити – април 2018.

Среда, 18. 04.  2018. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Математика (писмени) 08:40 Мићовић Сободан, дежура на писменом   Четвртак, 19. 04. 2018. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера Мићовић Слободан Прљевић Јасна   Петак,

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни испити-март 2018

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У МАРТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ   Понедељак, 19. 03. 2018. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Завршни испит (кувар) 08:00 Крповић НебојшаМитрашиновић ЉубеЕкстерни члан Матурски практичан рад (уоститељски техничар) 09:25 Јовичић НераКовачевић ДраганМанојловић Нинослав Основи економијеОбразовни профил: туристички

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни кандидати – новембар 2017

Српски језик и књижевност Кутлешић Милица, I разред, конобар Смиљанић Драгана, III разред, трговински техничар Томашевић Мирослав, III разред, кувар   Руски језик II Смиљанић Александар, III разред, конобар   Енглески језик Павловић Немања, IV разред, туристички техничар   Математика

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни испити – новембар 2017

Понедељак, 20. 11. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Националне кухиње 09:25 Јовичић НераКовачевић Драган Митрашиновић Љубомир Свечани пријеми 09:50 Јовичић НераКовачевић Драган Манојловић Нинослав Хотелијерство 10:05 Сокић БранкаКовачевић Драган Јовичић Нера Основи економије 10:05 Сокић БранкаКовачевић Драган Јовичић

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Термини консултација са ванредним ученицима

ТЕРМИНИ КОНСУЛТАЦИЈА СА ВАНРЕДНИМ УЧЕНИЦИМА У ШКОЛСКОЈ 2017/2018. ГОДИНИ ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ПРЕДМЕТНОГ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТ/И ДАНИ КАДА СЕ ДРЖЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ ВРЕМЕ РЕАЛИЗАЦИЈЕ Лазић Тања Српски језик и књижевност ЧЕТВРТАК 08:40 – 09:25 Манојловић Бранкица Српски језик и књижевност СРЕДА 13:00

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни кандидати у октобру

Српски језик и књижевност Милојевић Петар, I разред, кувар Ћирјанић Славица, матурски писмени рад   Руски језик Јакшић Радица, IV разред, економски техничар   Руски језик II Смиљанић Александар, III разред, конобар   Енглески језик Тришић Милева, IV разред, кулинарски

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни испити у октобру

Петак, 20. 10. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Грађанско васпитање 09:25 Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка Географија 10:35 Јовичић Нера Марић Јелена Гојгић Јасмина Туристичка географија 10:35 Јовичић Нера Марић Јелена Гојгић Јасмина   Понедељак, 23. 10.

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни испити у августу

Уторак, 22. 08. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Физика 07:45 Јовичић Нера Шапоњић Снежана Смиљанић Вишња Математика (писмени) 08:00 Прљевић Јасна, дежура на писменом Рачуноводство (писмени) 08:00 Павловић Дана, дежура на писменом   Среда, 23. 08. 2017. НАЗИВ

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни кандидати у августу

Српски језик и књижевност Смиљанић  Александар, III разред, конобар Миковић Милинко, III разред, кулинарски техничар Ћирјанић Славица, IV разред, трговински техничар Тришић Милева, IV разред, кулинарски техничар Руски језик Ћирјанић Славица, IV разред, трговински техничар Право Ћирјанић Славица, IV разред,

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Термини ванредних испита у мају

Петак, 19. 05. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Рачуноводство (писмени) *Полажу ученици образовног профила: економски техничар (трећи разред) 07:50 Павловић Дана, дежура на писменом Музичка култура 08:40 Јовичић Нера Петровић Мира Сокић Бранка Грађанско васпитање 08:40 Јовичић Нера

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Ванредни испити у априлу

Уторак, 18. 04. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Познавање робе 12:15 Јовичић Нера Јоксимовић Милена Смиљанић Вишња   Среда, 19. 04. 2017. НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА Француски језик (писмени) 09:45 Ратковић Вера, дежура на писменом Датум

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Испитни рокови и припремни рад

Активности Време Почетак школске године 09. 2016. Први родитељски састанци – 06. 09. 2016. Први класификациони период (І полугодишта) 01.09.2016. –  10.11.2016. Завршетак І полугодишта 27.01.2017. Зимски распуст 04.01.2017. – 06.01.2017. 30.01.2017. – 10.02.2017. Почетак ІІ полугодишта 13.02.2017. Дан Светог

Објављено у Активности у школи Означено са: , ,

Архиве