Termini konsultacija sa vanrednim učenicima

TERMINI KONSULTACIJA SA VANREDNIM UČENICIMA U ŠKOLSKOJ 2017/2018. GODINI

PREZIME I IME PREDMETNOG NASTAVNIKA PREDMET/I DANI KADA SE DRŽE KONSULTACIJE VREME REALIZACIJE
Lazić Tanja Srpski jezik i književnost ČETVRTAK 08:40 – 09:25
Manojlović Brankica Srpski jezik i književnost SREDA 13:00
Janković Miroslav Ruski jezik UTORAK 13:00 – 13:45
Ratković Vera Francuski jezik PONEDELJAK 11:30
Kovačević Dubravka Engleski jezik UTORAK 09:45 – 10:30
Topalović Ružica Engleski jezik ČETVRTAK 09:45 – 10:30
Šopalović Milomir Fizičko vaspitanje PONEDELJAK

(U hali KSC Čajetina)

10:30 – 13:00
Mićović Slobodan Matematika

Statistika – treći razred

PONEDELJAK 12:15 – 13:00
Prljević Jasna Matematika

Statistika – četvrti razred

PETAK 09:30 – 09:45
Knežević Vesna Istorija UTORAK

PETAK

11:00

09:30

Milaćević Milovan - Računarstvo i informatika

– Poslovna informatika

PONEDELJAK

UTORAK

11:20- 12:10

11:20- 12:10

Marić Jelena - Geografija

– Turistička geografija

SREDA

PONEDELJAK

10:30 – 11:00

12:10-13:00

Šaponjić Snežana Fizika SREDA 14:00 – 14:30
Joksimović Milena - Hemija

– Poznavanje robe

ČETVRTAK 11:20 – 12:10
Mijailović Danijela -Biologija

-Ekologija

-Nauka o ishrani

-Higijena

ČETVRTAK 08:40 – 09:25
Mijailović Vladimir  – Računarstvo i informatika

– Poslovna informatika

– Zdravstvena kultura

PONEDELJAK

 

12: 15 – 13:00
Bogdanović Anastasija - Likovna kultura

– Istorija umetnosti

SREDA 12:15 – 13:00
Kostić Aleksandra - Umetničko oblikovanje UTORAK 10:30 – 11:20
Drašković Goran - Sociologija

– Ustav i prava građana

-Ustavno i privredno pravo

PONEDELJAK

SREDA

10:35 – 13:50

11:20 – 13:00

Sokić Branka Psihologija RADNIM DANIMA 07:30 – 12:30
Jojić Gorica Filozofija UTORAK 10:30 – 11:45
Petrović Mirjana - Građansko vaspitanje

– Muzička umetnost

SREDA

ČETVRTAK

11:15 – 14:00

07:30 – 14:00

Zečević Nikola Verska nastava SREDA

ČETVRTAK

11:15 – 14:30

11:15 – 14:00

Bogdanović Radica - Računovodstvo I, II i III razred;

– Osnovi turizma i ugostiteljstva

SREDA 12:15 – 13:00
Pavlović Jela - Agencijsko i hotelijersko poslovanje II razred;

-Poslovna korespondencija;

-Ekonomika i organizacija turističkih preduzeća

PONEDELJAK 10:30 – 11:20
Jovičić Nerandža - Agencijsko i hotelijersko poslovanje I i IV razred;

– Poslovna ekonomija  II, III i IV razred;

– Drugi predmeti ekonomske i turističke struke;

PETAK 09:00 – 09:45
Pavlović Dana -Računovodstvo IV razred;

– Kancelarijsko poslovanje II razred;

– Finansijsko poslovanje;

– Preduzetništvo;

– Drugi predmeti ekonomske i turističke struke;

UTORAK

SREDA

11:20 – 12:10

10:30 – 11:20

Kuzeljević Jelica - Agencijsko i hotelijersko poslovanje II razred;

– Principi ekonomije

– Drugi predmeti ekonomske i turističke struke;

ČETVRTAK 10:35 – 11:20
Pavlović-Luković Sovija - Agencijsko i hotelijersko poslovanje I i III razred;

–Marketing u turizmu;

-Preduzetništvo;

PONEDELJAK 09:25 – 10:00
Luković Katarina -Marketing u turizmu i ugostiteljstvu

-Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća

PETAK 10:350– 11:20
Vukosavljević Rosa -Kuvarstvo

-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

-Profesionalna praksa

UTORAK

SREDA

10:25 – 11:25
Krpović Nebojša -Kuvarstvo

-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

-Profesionalna praksa

PONEDELJAK

ČETVRTAK

08:00 – 13:00
Mitrašinović Ljubomir -Kuvarstvo

-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

-Profesionalna praksa

-Nacionalne kuhinje

PONEDELJAK

SREDA

11:20 -12:10
Kovačević Dragan -Usluživanje sa praktičnom nastavom;

-Osnove usluživanja;

-Poslastičarstvo;

-Osnovi ekonomije

– Monetarna ekonomija i bankarstvo IV razred;

-Hotelijerstvo

PONEDELJAK 09:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive