Termini konsultacija sa vanrednim učenicima 2019/2020.

TERMINI KONSULTACIJA SA VANREDNIM UČENICIMA U ŠKOLSKOJ 2019/2020. GODINI
PREZIME I IME PREDMETNOG NASTAVNIKA PREDMET/I DANI KADA SE DRŽE KONSULTACIJE VREME REALIZACIJE
Lazić Tanja Srpski jezik i književnost PETAK 07:20 – 07:50
Manojlović Brankica Srpski jezik i književnost PONEDELJAK 10:35 – 11:20
Janković Miroslav Ruski jezik PONEDELJAK 09:30 – 10:30
Ratković Vera Francuski jezik PONEDELJAK 09:45 – 10:30
Kovačević Dubravka Engleski jezik UTORAK 10:35 – 11:20
Topalović Ružica Engleski jezik SREDA 09:45 – 10:30
Šopalović Milomir Fizičko vaspitanje SREDA 12:00 – 13:00
Tarabić Vukašin Fizičko vaspitanje PONEDELJAK 13:00 – 13:50
Mićović Slobodan Matematika

 

PETAK 09:45 – 10:30
Prljević Jasna Matematika

Statistika

PONEDELJAK 07:30 – 09:45
Knežević Vesna Istorija SREDA 08:00 – 10:30
Milaćević Milovan - Računarstvo i informatika

- Poslovna informatika

PONEDELJAK 09:45 – 10:30
Marić Jelena - Geografija

- Turistička geografija

-Osnovi turizma i ugostiteljstva (kuvar)

PONEDELJAK 11:20 – 12:10
Šaponjić Snežana Fizika UTORAK 12:15 – 13:00
Joksimović Milena - Hemija

- Poznavanje robe

-Nauka o ishrani

UTORAK 12:15 – 13:00
Mijailović Danijela -Biologija

-Ekologija

-Higijena

-Ishrana

PETAK 09:45 – 10:30
Mijailović Vladimir - Poslovna informatika

- Zdravstvena kultura

PETAK 09:45 – 10:30
Bogdanović Anastasija - Likovna kultura

- Istorija umetnosti

SREDA 11:25 – 14:00
Kostić Aleksandra - Umetničko oblikovanje UTORAK 07:30 – 07:50
Drašković Goran - Sociologija

- Ustav i prava građana

PONEDELJAK

SREDA

09:25 – 13:50

11:20 – 12:15

Jojić Gorica -Filozofija

-Psihologija u turizmu

-Psihologija

SREDA 08:40 – 09:25
Petrović Mirjana - Građansko vaspitanje

- Muzička umetnost

- Pravo

PONEDELJAK 08:00 – 14:00
Zečević Nikola Verska nastava UTORAK 12:10 – 13:00
Pavlović Jela - Agencijsko i hotelijersko poslovanje IV razred;

-Poslovna korespondencija;

-Osnovi turizma i ugostiteljstva (turističko-hotelijerski tehničar)

SREDA 11:25 – 12:10
Jovičić Nerandža - Agencijsko i hotelijersko poslovanje I i III razred;

-Ekonomika i organizacija turističkih preduzeća

-Ekonomika i organizacija preduzeća

-Revizija

SREDA 10:30 – 11:20
Pavlović Dana -Računovodstvo I razred;

- Finansijsko poslovanje;

- Marketing;

Osnove turizma i ugostiteljstva (kulinarski tehničar;

UTORAK 10:35 – 11:20
Kuzeljević Jelica - Agencijsko i hotelijersko poslovanje IV  razred;

- Principi ekonomije;

– Drugi predmeti ekonomske i turističke struke;

PONEDELJAK

ČETVRTAK

12:15 – 13:00

10:35 – 11:20

Janković Valentina - Agencijsko i hotelijersko poslovanje II i III razred;

-Preduzetništvo;

SREDA 11:20 – 12:10
Luković Katarina - Računovodstvo  II III i IV razred;

Hotelijerstvo;

PETAK 09:15 – 10:00
Kostadinović-Jovanović Jelena -Osnovi ekonomije

-Finansijsko poslovanje

SREDA 12:00 – 12:45
Vukosavljević Rosa -Kuvarstvo

-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

-Profesionalna praksa

PONEDELJAK

PETAK

09:25 – 12:15

09:25 – 13:15

 

Krpović Nebojša -Kuvarstvo

-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

-Profesionalna praksa

ČETVRTAK 08:00 – 13:50
Mitrašinović Ljubomir -Kuvarstvo

-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

-Profesionalna praksa

-Nacionalne kuhinje

UTORAK 14:30 – 15:30
Kovačević Dragan -Usluživanje;

-Osnove usluživanja;

-Poslastičarstvo;

-Nacionalne kuhinje

-Profesionalna praksa;

 

 

SREDA 08:40 – 09:25
Manojlović Ninoslav -Usluživanje;

-Profesionalna praksa;

 

PONEDELJAK 10:00 – 12:00

 

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive