Termini konsultacija sa vanrednim učenicima

PREZIME I IME PREDMETNOG NASTAVNIKA PREDMET/I DANI KADA SE DRŽE KONSULTACIJE VREME REALIZACIJE
Lazić Tanja Srpski jezik i književnost PONEDELJAK 12:10-13:00
Manojlović Brankica Srpski jezik i književnost PETAK 10:30
Janković Miroslav Ruski jezik SREDA 08:40-09:30
Ratković Vera Francuski jezik
Kovačević Dubravka Engleski jezik UTORAK 07:30
Topalović Ružica Engleski jezik SREDA 08:40-09:20
Šopalović Milomir Fizičko vaspitanje UTORAK 09:45-10:30
Tarabić Vukašin Fizičko vaspitanje PONEDELJAK 10:30-11:20
Mićović Slobodan MatematikaStatistika PONEDELJAK 11:25-12:10
Prljević Jasna MatematikaStatistika PONEDELJAK

PETAK

12:30-13:0012:10-13:00
Knežević Vesna Istorija UTORAK

PETAK

14:15-14:4509:30-09:45
Milaćević Milovan - Računarstvo i informatika- Poslovna informatika SREDA 09:30-11:15
Marić Jelena - Geografija- Turistička geografija UTORAK

SREDA

12:10-13:0012:10-13:00 
Šaponjić Snežana Fizika ČETVRTAK 12:15-13:00
Joksimović Milena - Hemija- Poznavanje robe ČETVRTAK 10:35-11:20
Mijailović Danijela -Biologija-Ekologija-Nauka o ishrani

-Higijena

ČETVRTAK 13:00-14:00
Mijailović Vladimir - Poslovna informatika- Zdravstvena kultura ČETVRTAK 13:00-14:00
Bogdanović Anastasija - Likovna kultura- Istorija umetnosti SREDA

ČETVRTAK

10:20-11:0011:25-14:00
Kostić Aleksandra - Umetničko oblikovanje PONEDELJAK 12:30-13:00
Drašković Goran - Sociologija- Ustav i prava građana PONEDELJAK

SREDA

10:35-14:0012:15-14:00
Jojić Gorica FilozofijaPsihologija u turizmu SREDAPETAK 11:30-12:0012:15-12:45
Petrović Mirjana - Građansko vaspitanje- Muzička umetnost- Pravo PONEDELJAK

SREDA

07:30-14:0007:30-14:00 
Zečević Nikola Verska nastava PONEDELJAK 09:45-10:30
Pavlović Jela - Agencijsko i hotelijersko poslovanje IV razred;-Poslovna korespondencija; PONEDELJAK 14:30-16:00
Jovičić Nerandža - Agencijsko i hotelijersko poslovanje I i II razred;- Poslovna ekonomija  II, III i IV razred;-Ekonomika i organizacija turističkih preduzeća SREDA 11:20-12:10
Pavlović Dana -Računovodstvo I razred;- Finansijsko poslovanje;- Marketing;

– Drugi predmeti ekonomske i turističke struke;

UTORAK 09:30-10:15
Kuzeljević Jelica - Agencijsko i hotelijersko poslovanje III razred;- Principi ekonomije;– Drugi predmeti ekonomske i turističke struke; UTORAK 09:45-11:20
Pavlović-Luković Sovija - Agencijsko i hotelijersko poslovanje I, II i III razred;–Hotelijerstvo;-Preduzetništvo; PONEDELJAK

SREDA

09:25-09:45
Luković Katarina - Računovodstvo  II III i IV razred;- Osnovi turizma i ugostiteljstva PETAK 11:30-13:00
Vukosavljević Rosa -Kuvarstvo-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom-Profesionalna praksa PONEDELJAK

PETAK

09:25-11:2009:25-11:20 
Krpović Nebojša -Kuvarstvo-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom-Profesionalna praksa ČETVRTAK 08:30-11:30
Mitrašinović Ljubomir -Kuvarstvo-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom-Profesionalna praksa

-Nacionalne kuhinje

ČETVRTAK 12:10-13:50
Kovačević Dragan -Usluživanje sa praktičnom nastavom;-Osnove usluživanja;-Poslastičarstvo;

-Nacionalne kuhinje

-Osnovi ekonomije

Finansijsko poslovanje

SREDA 12:15-13:00
Objavljeno u Vanredno školovanje, OBAVEŠTENJA

Arhive