Термини консултација са ванредним ученицима

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ПРЕДМЕТНОГ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТ/И ДАНИ КАДА СЕ ДРЖЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ ВРЕМЕ РЕАЛИЗАЦИЈЕ
Лазић Тања Српски језик и књижевност ПОНЕДЕЉАК 12:10-13:00
Манојловић Бранкица Српски језик и књижевност ПЕТАК 10:30
Јанковић Мирослав Руски језик СРЕДА 08:40-09:30
Ратковић Вера Француски језик
Ковачевић Дубравка Енглески језик УТОРАК 07:30
Топаловић Ружица Енглески језик СРЕДА 08:40-09:20
Шопаловић Миломир Физичко васпитање УТОРАК 09:45-10:30
Тарабић Вукашин Физичко васпитање ПОНЕДЕЉАК 10:30-11:20
Мићовић Слободан МатематикаСтатистика ПОНЕДЕЉАК 11:25-12:10
Прљевић Јасна МатематикаСтатистика ПОНЕДЕЉАК

ПЕТАК

12:30-13:0012:10-13:00
Кнежевић Весна Историја УТОРАК

ПЕТАК

14:15-14:4509:30-09:45
Милаћевић Милован - Рачунарство и информатика- Пословна информатика СРЕДА 09:30-11:15
Марић Јелена - Географија- Туристичка географија УТОРАК

СРЕДА

12:10-13:0012:10-13:00 
Шапоњић Снежана Физика ЧЕТВРТАК 12:15-13:00
Јоксимовић Милена - Хемија- Познавање робе ЧЕТВРТАК 10:35-11:20
Мијаиловић Данијела -Биологија-Екологија-Наука о исхрани

-Хигијена

ЧЕТВРТАК 13:00-14:00
Мијаиловић Владимир - Пословна информатика- Здравствена култура ЧЕТВРТАК 13:00-14:00
Богдановић Анастасија - Ликовна култура- Историја уметности СРЕДА

ЧЕТВРТАК

10:20-11:0011:25-14:00
Костић Александра - Уметничко обликовање ПОНЕДЕЉАК 12:30-13:00
Драшковић Горан - Социологија- Устав и права грађана ПОНЕДЕЉАК

СРЕДА

10:35-14:0012:15-14:00
Јојић Горица ФилозофијаПсихологија у туризму СРЕДАПЕТАК 11:30-12:0012:15-12:45
Петровић Мирјана - Грађанско васпитање- Музичка уметност- Право ПОНЕДЕЉАК

СРЕДА

07:30-14:0007:30-14:00 
Зечевић Никола Верска настава ПОНЕДЕЉАК 09:45-10:30
Павловић Јела - Агенцијско и хотелијерско пословање IV разред;-Пословна кореспонденција; ПОНЕДЕЉАК 14:30-16:00
Јовичић Неранџа - Агенцијско и хотелијерско пословање I и II разред;- Пословна економија  II, III и IV разред;-Економика и организација туристичких предузећа СРЕДА 11:20-12:10
Павловић Дана -Рачуноводство I разред;- Финансијско пословање;- Mаркетинг;

– Други предмети економске и туристичке струке;

УТОРАК 09:30-10:15
Кузељевић Јелица - Агенцијско и хотелијерско пословање III разред;- Принципи економије;– Други предмети економске и туристичке струке; УТОРАК 09:45-11:20
Павловић-Луковић Совија - Агенцијско и хотелијерско пословање I, II и III разред;–Хотелијерство;-Предузетништво; ПОНЕДЕЉАК

СРЕДА

09:25-09:45
Луковић Катарина - Рачуноводство  II III и IV разред;- Основи туризма и угоститељства ПЕТАК 11:30-13:00
Вукосављевић Роса -Куварство-Куварство са практичном наставом-Професионална пракса ПОНЕДЕЉАК

ПЕТАК

09:25-11:2009:25-11:20 
Крповић Небојша -Куварство-Куварство са практичном наставом-Професионална пракса ЧЕТВРТАК 08:30-11:30
Митрашиновић Љубомир -Куварство-Куварство са практичном наставом-Професионална пракса

-Националне кухиње

ЧЕТВРТАК 12:10-13:50
Ковачевић Драган -Услуживање са практичном наставом;-Основе услуживања;-Посластичарство;

-Националне кухиње

-Основи економије

Финансијско пословање

СРЕДА 12:15-13:00
Објављено у Ванредно школовање, ОБАВЕШТЕЊА

Архиве