Termini konsultacija sa vanrednim učenicima

TERMINI KONSULTACIJA SA VANREDNIM UČENICIMA U ŠKOLSKOJ 2020/2021. GODINI

PREZIME I IME PREDMETNOG NASTAVNIKA PREDMET/I DANI KADA SE DRŽE KONSULTACIJE VREME REALIZACIJE
Lazić Tanja Srpski jezik i književnost Petak 09:15 – 09:45
Manojlović Brankica Srpski jezik i književnost Petak 12.40
Janković Miroslav Ruski jezik Ponedeljak 09 : 45 – 10 : 15
Ratković Vera Francuski jezik Ponedeljak 12:10-12:40
Kovačević Dubravka Engleski jezik Utorak 08:55 – 09:25
Topalović Ružica Engleski jezik Sreda 11.30-12.30
Šopalović Milomir Fizičko vaspitanje Četvrtak 11.30 – 13.30
Tarabić Vukašin Fizičko vaspitanje Četvrtak 11.30 – 13.30
Mićović Slobodan Matematika

Statistika

Sreda 12:10 – 12:40
Prljević Jasna Matematika Petak 14.00
Knežević Vesna Istorija Sreda 14:05 – 14:35
Milaćević Milovan  Računarstvo i informatika

Poslovna informatika

Utorak 11:35 – 12:05
Marić Jelena Geografija

Turistička geografije

Turističke destinacije sveta

Opšta turistička geografija

Ponedeljak 11:30-12:00
Sreda 11:00-11:30
Tanović Dejan Fizika Sreda 09:15 – 09:45
Joksimović Milena Hemija

Poznavanje robe

Nauka o ishrani

Sreda 12.30 – 13.30
Četvrtak 11.30 – 12.30
Mijailović Danijela Biologija

Ekologija

Higijena

Ishrana

Utorak 11:00 – 11:30
Mijailović Vladimir Zdravstvena kultura

Ishrana

Higijena

Petak 09:50 – 10:20
Bogdanović Anastasija Umetničko oblikovanje Istorija umetnosti Sreda 13:15
Četvrtak 16:00
Kostić Aleksandra Likovna kultura Ponedeljak 11:00-11:35
Drašković Goran Sociologija

Ustav i prava građana

Pravo

Ponedeljak 13:30 – 14:00
Jojić Gorica Psihologija u turizmu

Filozofija

Utorak 09-9:30

 

Sreda 15:30-16:00
Petrović Mirjana Građansko vaspitanje

Muzička umetnost

Muzička kultura

Sreda 10:00 – 12: 00

 

Četvrtak 15:00 – 17:00
Stefanović Jovica Verska nastava Sreda 10:25-10:55

11:35-12:05

Četvrtak 16:05-16:35
Pavlović Jela Agencijsko i hotelijersko poslovanje IV razred

Poslovna korespondencija

Utorak 16:00-16:30
Jovičić Nerandža Agencijsko i hotelijersko poslovanje II, III i IVrazred

Ekonomika i organizacija turističkih preduzeća

Ekonomika i organizacija preduzeća

Utorak 12:05-12:35
Sreda 14:30-14:55
Pavlović Dana Obuka u vitruelnom preduzeću

Preduzetništvo

Kancelarijsko poslovanje

Osnovi turizma i ugostiteljstva

Utorak 8:00-10:00
Četvrtak 9:55-9:45
Kuzeljević Jelica Grupa predmeta

ekonomske i

turističke struke

Ponedeljak 10:25-10:55
Sreda 09:50-10:20
Marić David Osnovi turizma i ugostiteljstva

(I godina)

Agencijsko i hotelijersko poslovanje

(II i III godina)

Preduzetništvo

(III godina)

Marketing u turizmu i ugostiteljstvu

(III godina)

Marketing u turizmu

(IV godina)

Hotelijerstvo

(IV godina)

Utorak 10:20-10:55
Luković Katarina Grupa predmeta

Ekonomske struke

Ponedeljak 10:30-12:00
Vukosavljević Rosa Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

Profesionalna praksa

Sreda 08:55-09:55
Krpović Nebojša Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

Profesionalna praksa

Četvrtak 10:30-16:00
Mitrašinović Ljubomir Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

Profesionalna praksa

Ponedeljak 15:30-16:30
Kovačević Dragan Usluživanje

Svečani prijemi

Osnove kuvarstva

Nacionalne kuhinje

Osnove poslastičarstva

Poslastičarstvo

 

Utorak 14:35 – 14:55
Četvrtak 16:40 – 17:10
Manojlović Ninoslav Usluživanje

Profesionalna praksa

 

PONEDELJAK 10:25 – 10:55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objavljeno u Aktivnosti u školi, Vanredno školovanje

Arhive