TERMINI KONSULTACIJA SA VANREDNIM UČENICIMA

TERMINI KONSULTACIJA SA VANREDNIM UČENICIMA U ŠKOLSKOJ 2016/2017. GODINI

PREZIME I IME PREDMETNOG NASTAVNIKA PREDMET/I DANI KADA SE DRŽE KONSULTACIJE VREME REALIZACIJE
Lazić Tanja Srpski jezik i književnost ČETVRTAK 12:10-13:00
Manojlović Brankica Srpski jezik i književnost PONEDELJAK 10:30
Janković Miroslav Ruski jezik SREDA 09:30-10:30
Ratković Vera Francuski jezik ČETVRTAK 11:25-12:10
Kovačević Dubravka Engleski jezik SREDA 09:45-10:30
Topalović Ružica Engleski jezik PETAK 09:20-09:45
Šopalović Milomir Fizičko vaspitanje SREDA 10:30-13:00
Mićović Slobodan Matematika

Statistika – treći razred

PONEDELJAK 09:45-10:30
Prljević Jasna Matematika

Statistika – četvrti razred

PONEDELJAK 13:30-14:00
Knežević Vesna Istorija SREDA

PETAK

11:45

09:30

Milaćević Milovan - Računarstvo i informatika

- Poslovna informatika

SREDA 09:45-10:30
Marić Jelena - Geografija

- Turistička geografija

PETAK

PONEDELJAK

10:30-10:45

13:00-13:30

Šaponjić Snežana Fizika ČETVRTAK 09:30-10:00
Joksimović Milena - Hemija

- Poznavanje robe

- Poznavanje životnih namirnica

UTORAK 12:15-13:00
Mijailović Danijela -Biologija

-Ekologija

-Nauka o ishrani

-Higijena

UTORAK 11:25-12:10
Mijailović Vladimir  – Računarstvo i informatika

- Poslovna informatika

- Higijena

ČETVRTAK 13:10-14:00
Lazarević

Biljana

- Likovna kultura

- Istorija umetnosti

UTORAK 08:30-09:00
Kostić Aleksandra - Umetničko oblikovanje UTORAK 12:10-14:00
Drašković Goran - Sociologija

- Ustav i prava građana

-Ustavno i privredno pravo

PONEDELJAK

ČETVRTAK

10:30-13:50

11:20-16:00

Sokić Branka Psihologija SVAKI DAN 07:30-12:30
Jojić Gorica Filozofija PETAK 08:35-09:20
Petrović Mirjana - Građansko vaspitanje

- Muzička umetnost

SREDA 07:30-14:00
Zečević Nikola Verska nastava PETAK 10:45-11:25
Bogdanović Radica - Računovodstvo I, II i IV razred;

- Osnovi turizma i ugostiteljstva

SREDA 10:30-11:15
Pavlović Jela - Kancelarijsko poslovanje I razred;

- Agencijsko i hotelijersko poslovanje II razred;

-Poslovna korespondencija

SREDA 10:30-11:15
Jovičić Nerandža - Agencijsko i hotelijersko poslovanje III razred;

- Poslovna ekonomija I, II i IV razred;

– Drugi predmeti ekonomske i turističke struke;

UTORAK 12:15-13:00
Pavlović Dana -Računovodstvo III razred;

- Kancelarijsko poslovanje II razred;

- Finansijsko poslovanje;

- Marketing;

- Drugi predmeti ekonomske i turističke struke;

PONEDELJAK

PETAK

10:30-11:20

07:30-08:30

Kuzeljević Jelica - Agencijsko i hotelijersko poslovanje I razred;

- Principi ekonomije

– Monetarna ekonomija i bankarstvo IV razred;

– Drugi predmeti ekonomske i turističke struke;

PONEDELJAK

SREDA

10:30-11:20

13:50-14:35

Luković Katarina - Agencijsko i hotelijersko poslovanje I razred;

-Ekonomika i organizacija preduzeća;

- Hotelijerstvo;

–Marketing u turizmu;

-Preduzetništvo;

– Drugi predmeti ekonomske i turističke struke;

PONEDELJAK

UTORAK

10:00-10:30

09:-10:00

Vukosavljević Rosa -Kuvarstvo

-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

-Profesionalna praksa

PONEDELJAK

SREDA

09:25-11:20

08:35-12:10

Krpović Nebojša -Kuvarstvo

-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

-Profesionalna praksa

PONEDELJAK 08:00-13:00
Mitrašinović Ljubomir -Kuvarstvo

-Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

-Profesionalna praksa

-Nacionalne kuhinje

PETAK 09:25-09:45

11:25-12:10

Kovačević Dragan -Usluživanje sa praktičnom nastavom;

-Poslastičarstvo;

-Osnovi ekonomije;

-Osnovi ekonomije III razred;

-Poslovna ekonomija III razred;

- Monetarna ekonomija i bankarstvoIII razred;

SREDA 10:35-11:20
Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive