Термини консултација за ванредне

image_pdfimage_print

ТЕРМИНИ КОНСУЛТАЦИЈА СА ВАНРЕДНИМ УЧЕНИЦИМА У ШКОЛСКОЈ 2022/2023. ГОДИНИ

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ ПРЕДМЕТНОГ НАСТАВНИКА ПРЕДМЕТ/И ДАН/И КАДА СЕ ДРЖЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ ВРЕМЕ РЕАЛИЗАЦИЈЕ
Лазић Тања Српски језик и књижевност СРЕДА 10:35 – 11:20
Манојловић Бранкица Српски језик и књижевност УТОРАК 13:00
Јанковић Мирослав Руски језик УТОРАК 10:30 – 11:20
Ратковић Вера Француски језик ПОНЕДЕЉАК 13.55 – 14.40
Топаловић Ружица Енглески језик ЧЕТВРТАК 12.10 – 13.00
Шопаловић Миломир Физичко васпитање СРЕДА

ЧЕТВРТАК

09:30 – 10:30
Мићовић Слободан Математика УТОРАК 08:40 – 09:25
Прљевић Јасна Математика ПЕТАК 10:30 – 11:00
Кнежевић Весна Историја СРЕДА

ПЕТАК

08:00 – 13:00

11:25 – 12:10

Милаћевић Милован -Рачунарство и информатика

-Пословна информатика у туризму

СРЕДА 09:30 – 10:15
Мијаиловић Владимир Здравствена култура ПОНЕДЕЉАК

СРЕДА

09:00 – 11:00
Турудић Јелена -Географија

Туристичка географија

СРЕДА

 

10:35
Смиљанић Вишња Физика ПЕТАК 09:30
Јоксимовић Милена -Хемија

-Познавање робе

-Наука о исхрани

СРЕДА 12:15 – 13:00
Мијаиловић Данијела -Биологија

-Хигијена

-Исхрана

ПЕТАК 08.00 – 08.35
Богдановић Анастасија -Ликовна култура

-Уметничко

обликовање

-Историја

уметности

СРЕДА 14:00
Драшковић Горан -Социологија са правима грађана

-Устав и права грађана

СРЕДА 11:20 – 12:10
Јојић Горица -Филозофија

-Психологија

-Психологија у туризму

ЧЕТВРТАК 10.15 – 10.35
Петровић Мирјана -Грађанско васпитање

-Музичка уметност

-Право

УТОРАК 08:00 – 14:30
Стефановић Јовица Верска настава УТОРАК

СРЕДА

11:25 – 14:40
Павловић Јела -Агенцијско и хотелијерско пословање први разред

-Пословна кореспонденција други разред,

-Практична настава четврти разред -Професионална пракса други разред туристички техничар

СРЕДА 11:30 – 12:00

 

Јовичић Неранџа -Агенцијско и хотелијерско пословање други и четврти разред

-Економика и организација туристичких предмета

ПОНЕДЕЉАК 13:00 – 13:50
Павловић Дана -Маркетинг у туризму

-Предузетништво

-Обука у виртуелном предузећу

-Канцеларијско пословање 2 разред

-Маркетинг у трговини

ПЕТАК 07:50 – 09:25
Кузељевић Јелица -Пословна кореспонденција 1.разред туристички техничар

-Принципи економије 2.разред комерцијалиста

-Агенцијско и хотелијерско пословање практична настава 2. разред туристичко -хотелијерски техничар

-Агенцијско и хотелијерско пословање 3. разред туристичко -хотелијерски техничар

-Спољнотрговинско и девизно пословање  3.разред туристичко-хтелијерски техничар

УТОРАК

СРЕДА

Уторак 09:30

Среда 11:20

Павловић Луковић Софија Група предмета туристичке струке УТОРАК 09:45 – 10:30
Луковић Катарина -Основи туризма и угоститељств

-Трговинско пословање

-Рачуноводрство

ЧЕТВРТАК 10:30 – 11:20
Вукосављевић Роса Куварство са практичном наставом ПОНЕДЕЉАК

ЧЕТВРТАК

08:35 – 11:20

13:10 – 14:20

Крповић Небојша Куварство са практичном наставом УТОРАК 09:00 – 11:00
Митрашиновић Љубомир Куварство са практичном наставом СРЕДА 09:45 – 12:10
Ковачевић Драган  

 

-Услуживање

-Куварство

-Посластичарство

-Хотелијерство

УТОРАК 13:00 – 13:50
Манојловић Нинослав Услуживање са практичном наставом СРЕДА 09:45 – 12:10