Termini vanrednih ispita – februar 2019. – NOVI RASPORED

 

Utorak, 26. 02. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Osnove turizma i ugostiteljstva 08:50 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Agencijsko i hotelijersko poslovanje 12:15 Sokić Branka

Pavlović Jela

Jovičić Nera

 

Sreda, 27. 02. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ruski jezik II (pismeni) 07:50 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita.
Građansko vaspitanje

 

09:25 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

 

Četvrtak, 28. 02. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Maturski praktičan rad

obrazovni profil: kulinarski tehničar

09:00 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

Matematika (pismeni) 11:25 Prljević Jasna, dežura na pismenom
Higijena 13:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

 

Petak, 01. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Poslovna informatika 09:25 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijilović Vladimir

Turistička geografija 10:00 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

Svečani prijemi 10:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 11:00 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Kuvarstvo 11:00 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Profesionalna praksa

(kuvar)

11:00 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

 

Ponedeljak, 04. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Fizičko vaspitanje 09:45 Sokić Branka

Šopalović Mišo

Tarabić Vukašin

 

Utorak, 05. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ekonomika turističkih i ugostiteljskih preduzeća 08:35 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Engleski jezik (pismeni) 11:25 Kovačević Dubravka, dežura na pismenom
Fizika 12:30 Jovičić Nera

Šaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

Srpski jezik (pismeni) 13:05 Manojlović Brankica, dežura na pismenom

 

Sreda, 06. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Sociologija 11:20 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Ustav i prava građana 11:20 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Verska nastava 13:30 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Janković Valentina

 

Četvrtak, 07. 03. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik (usmeni) 10:20 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

Osnove kuvarstva 11:20 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

Engleski jezik (usmeni) 11:40 Jovičić Nera

Kovačević Dubravka

Topalović Ružica

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive