Термини ванредних испита – фебруар 2019. – НОВИ РАСПОРЕД

 

Уторак, 26. 02. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основе туризма и угоститељства 08:50 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Агенцијско и хотелијерско пословање 12:15 Сокић Бранка

Павловић Јела

Јовичић Нера

 

Среда, 27. 02. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик II (писмени) 07:50 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен приликом полагања писменог дела испита.
Грађанско васпитање

 

09:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

 

Четвртак, 28. 02. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад

образовни профил: кулинарски техничар

09:00 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Математика (писмени) 11:25 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Хигијена 13:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

 

Петак, 01. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Пословна информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијиловић Владимир

Туристичка географија 10:00 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

Свечани пријеми 10:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Куварство са практичном наставом 11:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Куварство 11:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Професионална пракса

(кувар)

11:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Понедељак, 04. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Физичко васпитање 09:45 Сокић Бранка

Шопаловић Мишо

Тарабић Вукашин

 

Уторак, 05. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Економика туристичких и угоститељских предузећа 08:35 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Енглески језик (писмени) 11:25 Ковачевић Дубравка, дежура на писменом
Физика 12:30 Јовичић Нера

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

Српски језик (писмени) 13:05 Манојловић Бранкица, дежура на писменом

 

Среда, 06. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Социологија 11:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Устав и права грађана 11:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Верска настава 13:30 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Јанковић Валентина

 

Четвртак, 07. 03. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (усмени) 10:20 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Основе куварства 11:20 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Енглески језик (усмени) 11:40 Јовичић Нера

Ковачевић Дубравка

Топаловић Ружица

 

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве