Termini vanrednih ispita – jun 2020

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U JUNSKOM ISPITNOM ROKU

Utorak, 09. 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja 10:00 Pavlović Jela

Marić Jelena

Bogdanović Anastasija

Finansijsko računovodstvena obuka 11:15 Sokić Branka

Kuzeljević Jelica

Jovičić Nera

Marketing u turizmu 11:45 Sokić Branka

Kostadinović Jelena

Jovičić Nera

 

Sreda, 10. 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Hotelijerstvo 09:45 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Računovodstvo (pismeni) 11:00 Luković Katarina, dežura na pismenom

 

 

Četvrtak, 11. 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 08:00 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Profesionalan praksa 08:00 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Engleski jezik (pismeni)

Obrazovni profil: ugostiteljski tehničar

10:35 Kovačević Dubravka, dežura na pismenom

 

Petak, 12. 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Psihologija 08:00 Jovičić Nera

Jojić Gorica

Sokić Branka

Matematika (pismeni) 08:00 Mićović Slobodan, dežura na pismenom
Usluživanje sa praktičnom nastavom 08:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Maturski praktičan rad

(obrazovni profil: ugostiteljski tehničar)

08:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Poslastičarstvo 08:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Vukosavljević Rosa

Računovodstvo (usmeni) 10:00 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

 

Ponedeljak, 15 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Statistika 09:00 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Matematika (usmeni) 09:00 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Engleski jezik (pismeni)

Obrazovni profil: kulinarski tehničar

09:00 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Zdravstvena kultura 09:25 Jovičić Nera

Mijailović Vlade

Mijailović Danijela

Turistička geografija 09:45 Jovičić Nera

Marić Jelena

Marić David

Sociologija 10:00 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

 

Utorak, 16. 06. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Poznavanje robe 08:00 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Profesionalna praksa

(poslastičar)

08:30 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Mitrašinović Ljubomir

Preduzetništvo 09:00 Sokić Branka

Marić David

Jovičić Nera

Fizičko vaspitanje 09:15 Jovičić Nera

Šopalović Mišo

Tarabić Vukašin

Engleski jezik (usmeni) 09:40 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

 

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive