Термини ванредних испита – јун 2020

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

Уторак, 09. 06. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Испит за проверу стручно-теоријских знања 10:00 Павловић Јела

Марић Јелена

Богдановић Анастасија

Финансијско рачуноводствена обука 11:15 Сокић Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

Маркетинг у туризму 11:45 Сокић Бранка

Костадиновић Јелена

Јовичић Нера

 

Среда, 10. 06. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Хотелијерство 09:45 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Рачуноводство (писмени) 11:00 Луковић Катарина, дежура на писменом

 

 

Четвртак, 11. 06. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство са практичном наставом 08:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Професионалан пракса 08:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Енглески језик (писмени)

Образовни профил: угоститељски техничар

10:35 Ковачевић Дубравка, дежура на писменом

 

Петак, 12. 06. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Психологија 08:00 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

Математика (писмени) 08:00 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Услуживање са практичном наставом 08:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Матурски практичан рад

(образовни профил: угоститељски техничар)

08:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Посластичарство 08:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Вукосављевић Роса

Рачуноводство (усмени) 10:00 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

 

Понедељак, 15 06. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Статистика 09:00 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Математика (усмени) 09:00 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Енглески језик (писмени)

Образовни профил: кулинарски техничар

09:00 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Здравствена култура 09:25 Јовичић Нера

Мијаиловић Владе

Мијаиловић Данијела

Туристичка географија 09:45 Јовичић Нера

Марић Јелена

Марић Давид

Социологија 10:00 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

 

Уторак, 16. 06. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Познавање робе 08:00 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Професионална пракса

(посластичар)

08:30 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Митрашиновић Љубомир

Предузетништво 09:00 Сокић Бранка

Марић Давид

Јовичић Нера

Физичко васпитање 09:15 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Тарабић Вукашин

Енглески језик (усмени) 09:40 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

 

 

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве