Термини ванредних испита – новембар 2021.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У НОВЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Петак, 19. 11. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени) 07:50 Луковић Катарина, дежура на писменом
Музичка уметност 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Грађанско васпитање 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Географија 10:30 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Историја 11:20 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

 

Понедељак, 22. 11. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Ликовна култура 11:20 Јовичић Нера

Костић Александра

Драговић Анастасија

Физичко васпитање 12:15 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Вучићевић Владимир

 

Уторак, 23. 11. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик (писмени) 11:25 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен на писменом делу испита
Хемија 12:35 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Филозофија 13:00 Јовичић Нера

Јојић Грица

Сокић Бранка

Основи економије 13:50 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Луковић Катарина

Економика и организација предузећа 13:50 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Луковић Катарина

 

 

Среда, 24. 11. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:15 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Маркетинг у туризму 13:00 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Рачуноводство (усмени) 13:50 Јовичић Нера

Луковић Катарина

Павловић Дана

 

Четвртак, 25. 11 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени) 09:45 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Енглески језик (писмени) 11:25 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Усмени део испита одржаће се у понедељак 29. новембра 2021. године,

време полагање усменог дела испита биће саопштено на писменом делу испита.

 

Петак, 26. 11. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Биологија 08:40 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владимир

Екологија и заштита животне средине 08:40 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владимир

Грађанско васпитање 09:30 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Српски језик и књижевност (усмени) 13:00 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

Понедељак, 29. 11. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 09:25 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Куварство са практичном наставом (матурски практичан рад) 11:35 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

Националне кухиње 11:35 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

 

 

Уторак, 30. 11. 2021.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Тановић Дејан

Математика (усмени) 10:45 Јовичић Нера

Прљевић Јасна

Мићовић Слободан

Основе услуживања 11:20 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав