Termini vanrednih ispita – septembar 2019.

Četvrtak, 19. 09. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Zdravstvena kultura 09:25 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Poznavanje robe 10:30 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Poznavanje životnih namirnica 10:30 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Matematika (pismeni) 12:15 Mićović Slobodan, dežura na pismenom

 

Petak, 20. 09. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizičko vaspitanje 08:10 Jovičić Nera

Šopalović Mišo

Tarabić Vukašin

Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

 

Ponedeljak, 23. 09. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (pismeni) 07:50 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Ruski jezik (pismeni) 09:45 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten na pismenom delu ispita
Srpski jezik (pismeni) 10:35 Manojlović Brankica, dežura na pismenom
Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 11:25 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Verska nastava 13:50 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Sokić Branka

 

Utorak, 24. 09. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Građansko vaspitanje 07:50 Jovićić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Ishrana 08:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Higijena 08:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Ekologija i zaštita životne sredine 08:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Umetničko oblikovanje 09:25 Sokić Branka

Kostić Aleksandra

Bogdanović Aleksandra

 

Sreda, 25. 09. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Istorija 10:35 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Sokić Branka

Sociologija 11:05 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Ekonomika i organizacija preduzeća 11:25 Sokić Branka

Jovićić Nera

Pavlović Jela

Psihologija 12:10 Jovičić Nera

Jojić Gorica

Sokić Branka

 

Ponedeljak, 30. 09. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Lazić Tanja

Manojlović Brankica

Poslovna informatika u turizmu i ugostiteljstvu 11:25 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijailović Vlade

 

Utorak, 01. 10. 2019.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni) 09:45 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive