Термини ванредних испита – септембар 2019.

Четвртак, 19. 09. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Здравствена култура 09:25 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Познавање робе 10:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Познавање животних намирница 10:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Математика (писмени) 12:15 Мићовић Слободан, дежура на писменом

 

Петак, 20. 09. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физичко васпитање 08:10 Јовичић Нера

Шопаловић Мишо

Тарабић Вукашин

Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

 

Понедељак, 23. 09. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 07:50 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Руски језик (писмени) 09:45 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен на писменом делу испита
Српски језик (писмени) 10:35 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Куварство са практичном наставом 11:25 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Верска настава 13:50 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Сокић Бранка

 

Уторак, 24. 09. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање 07:50 Јовићић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Исхрана 08:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Хигијена 08:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Екологија и заштита животне средине 08:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Уметничко обликовање 09:25 Сокић Бранка

Костић Александра

Богдановић Александра

 

Среда, 25. 09. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја 10:35 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Социологија 11:05 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Економика и организација предузећа 11:25 Сокић Бранка

Јовићић Нера

Павловић Јела

Психологија 12:10 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

 

Понедељак, 30. 09. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Лазић Тања

Манојловић Бранкица

Пословна информатика у туризму и угоститељству 11:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

 

Уторак, 01. 10. 2019.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени) 09:45 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве