Termini vanrednih ispita u AVGUSTU

Petak, 19. 08. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Poslovna informatika 08:00 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijilović Vladimir

Građansko vaspitanje 08:30 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Profesionalna praksa (prvi razred – kuvar) 09:00 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

Ekologija i zaštita životne sredine 09:30 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Turistička geografija 10:00 Jovičić Nera

Marić Jelena

Gojgić Jasmina

Opšta turistička geografija – izborni predmet 10:00 Jovičić Nera

Marić Jelena

Gojgić Jasmina

Geografija – izborni predmet 10:00 Jovičić Nera

Marić Jelena

Gojgić Jasmina

Fizika 11:00 Jovičić Nera

Šaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

 

Ponedeljak, 22. 08. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 08:00 Prljević Jasna, dežura na pismenom
Računovodstvo (pismeni) 10:00 Bogdanović Radica, dežura na pismenom

 

Utorak, 23. 08. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA  
Poznavanje životnih namirnica 08:30 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Preduzetništvo 09:00 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Računovodstvo (usmeni) 09:15 Sokić Branka

Bogdanović Radica

Jovičić Nera

Srpski jezik i književnost (pismeni) 09:00 Manojlović Brankica, dežura na pismenom
Marketing 09:50 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Praktična nastava 09:50 Sokić Branka

Jovičić Nera

Pavlović Dana

 

Sreda, 24. 08. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 09:00 Jovičić Nera

Mićović Slobo

Prljević Jasna

Kuvarstvo

 

09:15 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

Profesionalna praksa – (drugi razred – kuvar) 09:15 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

Srpski jezik i književnost (usmeni) 10:00 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Jeremić Jagoda

 

Četvrtak, 25. 08. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ustavno i privredno pravo 10:20 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Maturski praktičan rad 10:30 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

 

 

 

 

 

 

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U AVGUSTOVSKOM  ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost

  1. Jelić Nemanja, I razred, ekonomski tehničar
  2. Ćirjanić Slavica, II razred, trgovinski tehničar
  3. Janković Đorđe, III razred, kuvar

 

Matematika

  1. Jelić Nemanja, I razred, ekonomski tehničar
  2. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Poznavanje životnih namirnica

  1. Bošković Marija, II razred, kuvar

 

Fizika

  1. Ćirjanić Slavica, II razred, trgovinski tehničar

 

Ekologija i zaštita životne sredine

  1. Bošković Marija, II razred, kuvar

 

Poslovna informatika

  1. Ćirjanić Slavica, II razred, trgovinski tehničar
  2. Vučković Zorica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Građansko vaspitanje

  1. Bošković Marija, II razred, kuvar
  2. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Turistička geografija

  1. Radišić Milja, II razred, kuvar

 

Geografija – izborni predmet

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Opšta turistička geografija – izborni predmet

  1. Janković Đorđe, III razred, kuvar

 

Marketing – Dana

  1. Vučković Zorica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Računovodstvo

  1. Vučković Zorica, IV razred, ekonomski tehničar
  2. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Praktična nastava – Nera

  1. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Maturski praktičan rad – Nera

  1. Petrović-Marić Jelena, IV razred, trgovinski tehničar

 

Preduzetništvo – Katarina

  1. Rajković Tijana, IV razred, turistički tehničar – ogled

 

Ustavno i privredno pravo

  1. Vučković Zorica, IV razred, ekonomski tehničar

 

Profesionalna praksa – kuvar

  1. Radišić Milja, I razred, kuvar
  2. Radišić Milja, II razred, kuvar

 

Kuvarstvo

  1. Bošković Marija, II razred, kuvar
  2. Radišić Milja, II razred, kuvar

 

Objavljeno u Vanredno školovanje

Arhive