Термини ванредних испита у АВГУСТУ

Петак, 19. 08. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Пословна информатика 08:00 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијиловић Владимир

Грађанско васпитање 08:30 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Професионална пракса (први разред – кувар) 09:00 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Екологија и заштита животне средине 09:30 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Туристичка географија 10:00 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

Општа туристичка географија – изборни предмет 10:00 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

Географија – изборни предмет 10:00 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

Физика 11:00 Јовичић Нера

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

 

Понедељак, 22. 08. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 08:00 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Рачуноводство (писмени) 10:00 Богдановић Радица, дежура на писменом

 

Уторак, 23. 08. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА  
Познавање животних намирница 08:30 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Предузетништво 09:00 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Рачуноводство (усмени) 09:15 Сокић Бранка

Богдановић Радица

Јовичић Нера

Српски језик и књижевност (писмени) 09:00 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Маркетинг 09:50 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Практична настава 09:50 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Дана

 

Среда, 24. 08. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:00 Јовичић Нера

Мићовић Слобо

Прљевић Јасна

Куварство

 

09:15 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Професионална пракса – (други разред – кувар) 09:15 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Српски језик и књижевност (усмени) 10:00 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Јеремић Јагода

 

Четвртак, 25. 08. 2016.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Уставно и привредно право 10:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Матурски практичан рад 10:30 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

 

 

 

 

 

 

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У АВГУСТОВСКОМ  ИСПИТНОМ РОКУ

 

Српски језик и књижевност

  1. Јелић Немања, I разред, економски техничар
  2. Ћирјанић Славица, II разред, трговински техничар
  3. Јанковић Ђорђе, III разред, кувар

 

Математика

  1. Јелић Немања, I разред, економски техничар
  2. Рајковић Тијана, IV разред, туристички техничар – оглед

 

Познавање животних намирница

  1. Бошковић Марија, II разред, кувар

 

Физика

  1. Ћирјанић Славица, II разред, трговински техничар

 

Екологија и заштита животне средине

  1. Бошковић Марија, II разред, кувар

 

Пословна информатика

  1. Ћирјанић Славица, II разред, трговински техничар
  2. Вучковић Зорица, IV разред, економски техничар

 

Грађанско васпитање

  1. Бошковић Марија, II разред, кувар
  2. Петровић-Марић Јелена, IV разред, трговински техничар

 

Туристичка географија

  1. Радишић Миља, II разред, кувар

 

Географија – изборни предмет

  1. Рајковић Тијана, IV разред, туристички техничар – оглед

 

Општа туристичка географија – изборни предмет

  1. Јанковић Ђорђе, III разред, кувар

 

Маркетинг – Дана

  1. Вучковић Зорица, IV разред, економски техничар

 

Рачуноводство

  1. Вучковић Зорица, IV разред, економски техничар
  2. Петровић-Марић Јелена, IV разред, трговински техничар

 

Практична настава – Нера

  1. Петровић-Марић Јелена, IV разред, трговински техничар

 

Матурски практичан рад – Нера

  1. Петровић-Марић Јелена, IV разред, трговински техничар

 

Предузетништво – Катарина

  1. Рајковић Тијана, IV разред, туристички техничар – оглед

 

Уставно и привредно право

  1. Вучковић Зорица, IV разред, економски техничар

 

Професионална пракса – кувар

  1. Радишић Миља, I разред, кувар
  2. Радишић Миља, II разред, кувар

 

Куварство

  1. Бошковић Марија, II разред, кувар
  2. Радишић Миља, II разред, кувар

 

Објављено у Ванредно школовање

Архиве