Термини ванредних испита у мају

Петак, 19. 05. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени)

*Полажу ученици образовног профила: економски техничар

(трећи разред)

07:50 Павловић Дана, дежура на писменом
Музичка култура 08:40 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Грађанско васпитање 08:40 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Верска настава 11:00 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Сокић Бранка

Куварство са практичном наставом 11:25 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубе

Куварство 11:25 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Митрашиновић Љубе

 

Понедељак, 22. 05. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Економика туристичких и угоститељских предузећа 10:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Рачуноводство (усмени)

*Полажу ученици образовног профила: економски техничар

(трећи разред)

10:30 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Основи економије 10:30 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Дана

Српски језик и књижевност

(писмени)

11:25 Лазић Тања, дежура на писменом
Хотелијерство 14:40 Јовичић Нера

Павловић Луковић Софија

Кузељевић Јелица

 

Уторак, 23. 05. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (писмени) 08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Ликовна култрура 13:50 Јовичић Нера

Лазаревић Биљана

Костић Александра

Уметничко обликовање 13:50 Јовичић Нера

Лазаревић Биљана

Костић Александра

 

Среда, 24. 05. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени)

 

09:25 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Српски језик и књижевност

(усмени)

12:15 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Професионална пракса 13:00 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

 

Четвртак, 25. 05. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 10:35 Мићовић Слободан, дежура на писменом
Туристичка географија 13:00 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

Географија 13:00 Јовичић Нера

Марић Јелена

Гојгић Јасмина

 

Петак, 26. 05. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја 08:40 Сокић Бранка

Кнежевић Весна

Јовичић Нера

Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Биологија 09:50 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Здравствена култура 09:50 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Наука о исхрани 09:50 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Исхрана 09:50 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

 

 

Понедељак, 29. 05. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Пословна економија 10:20 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Практична настава 10:20 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Економика и организација трговинских предузећа 10:20 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Спољнотрговинско и девизно пословање 10:20 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Устав и права грађана 11:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Социологија са правима грађана 11:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Социологија 11:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

 

Уторак, 30. 05. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачуноводство (писмени)

*Полажу ученици образовног профила: трговински техничар

(трећи и четврти разред)

12:15 Богдановић Радица, дежура на писменом
Познавање робе 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Хемија 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Среда, 31. 05. 2017.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Куварство са практичном наставом

(Полаже само Симовић Матија III разред)

08:00 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубе

Матурски практичан рад

Образовни профил: кулинарски техничар

08:00 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубе

Рачуноводство (усмени)

*Полажу ученици образовног профила: трговински техничар

(трећи и четврти разред)

11:20 Сокић Бранка

Богдановић Радица

Јовичић Нера

Матурски практичан рад

Образовни профил: економски техничар

11:20 Сокић Бранка

Богдановић Радица

Јовичић Нера

 

 

Ученици, образовног профила кулинарски техничар, који полажу матурски практични рад, треба да дођу на консултације пре полагања испита код предметног наставника, Крповић Небојше

 

 

 

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве