Termini vanrednih ispita u maju

 

Četvrtak, 19. 05. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizika 09:35 Jovičić Nera

Šaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

Računovodstvo (pismeni) 09:45 Bogdanović Radica, dežura na pismenom
Nacionalne kuhinje 12:15 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Osnove kuvarstva 12:15 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom

(polaže samo Marković Vasilije)

12:15 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Vukosavljević Rosa

Ruski jezik II (pismeni) 13:05 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Ruski jezik (usmeni) Termin polaganja biće određen na pismenom ispitu

 

Petak, 20. 05. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Umetničko oblikovanje 08:40 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Bogdanović Ana

Turistička geografija 10:30 Jovičić Nera

Marić Jelena

Vasiljević Milka

Opšta turistička geografija – izborni predmet 10:30 Jovičić Nera

Marić Jelena

Vasiljević Milka

Geografija 10:30 Jovičić Nera

Marić Jelena

Vasiljević Milka

Istorija 11:20 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Sokić Branka

Hotelijerstvo 11:30 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Preduzetništvo 11:30 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Osnove turizma i ugostiteljstva 11:30 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

Pravo 12:35 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Ustav i prava građana 12:35 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Računovodstvo (usmeni) 13:00 Sokić Branka

Bogdanović Radica

Jovičić Nera

Fizičko vaspitanje 13:50 Jovičić Nera

Šopalović Mišo

Rajevac Radovan

 

Ponedeljak, 23. 05. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 10:35 Mićović Slobodan, dežura na pismenom

 

Utorak, 24. 05. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (pismeni) 10:35 Lazić Tanja, dežura na pismenom
Nacionalna ekonomija 11:20 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Formiranje i plasman turističkog putovanja 11:20 Sokić Branka

Kuzeljević Jelica

Jovičić Nera

Monetarna ekonomija i bankarstvo 11:20 Sokić Branka

Kuzeljević Jelica

Jovičić Nera

Higijena 13:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Sokić Branka

 

Sreda, 25. 05. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobo

Prljević Jasna

Statistika 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobo

Prljević Jasna

Građansko vaspitanje 09:55 Jovičić Nera

Petrović Mira

Verska nastava 10:10 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Petrović Mira

 

 

 

 

Četvrtak, 26. 05. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ustavno i privredno pravo 12:40 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Poznavanje robe 13:00 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Hemija 13:00 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Poznavanje životnih namirnica 13:00 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

 

Petak, 27. 05. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Psihologija 08:40 Jovičić Nera

Sokić Branka

Novaković Marija

Usluživanje na svečanim prijemima 08:50 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Osnove usluživanja 08:50 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Poslastičarstvo 09:25 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Krpović Nebojša

Higijena 12:10 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Nauka o ishrani 12:10 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

 

Ponedeljak, 30. 05. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ekonomika i organizacija preduzeća 09:25 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

 

Utorak, 31. 05. 2016.

NAZIV PREDMETA VRREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost

(usmeni)

11:20 Jovičić Nera

Lazić Tanja

Manojlović Brankica

Marketing 11:30 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Poslovna ekonomija 11:30 Sokić Branka

Jovičić Nera

Pavlović Dana

 

Kuvarstvo 13:00 Jovičić Nera

Mitrašinović Ljubomir

Krpović Nebojša

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 13:00 Jovičić Nera

Mitrašinović Ljubomir

Krpović Nebojša

Maturski praktičan rad

(obrazovni profil: kulinarski tehničar)

13:00 Jovičić Nera

Mitrašinović Ljubomir

Krpović Nebojša

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive