Vanredni ispiti – april 2018.

Sreda, 18. 04.  2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 08:40 Mićović Sobodan, dežura na pismenom

 

Četvrtak, 19. 04. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

 

Petak, 20. 04. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Maturski praktičan rad

(ekonomski tehničar)

08:40 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Preduzetnštvo 08:40 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Računarstvo i informatika 09:25 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijailović Vlade

Poslovna informatika u turizmu i ugostiteljstvu 09:25 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijailović Vlade

 

Ponedeljak, 23. 04. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Osnovi ekonomije

(izborni predmet)

09:25 Sokić Branka

Kovačević Dragan

Jovičić Nera

Osnove usluživanja 09:25 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Usluživanje 09:25 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Sociologija 10:20 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Agencijsko i hotelijersko poslovanje 10:45 Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Pavlović Jela

Poslovna korespondencija 10:45 Jovičić Nera

Pavlović Jela

Kuzeljević Jelica

 

Utorak, 24. 04. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ishrana 10:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Nauka  o ishrani 10:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Zdravstveno vaspitanje 10:00 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Umetničko oblikovanje 10:45 Jovičić Nera

Kostić Aleksandra

Srpski jezik i književnost (pismeni) 11:25 Manojlović Brankica, dežura na pismenom
Poznavanje robe 13:40 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Engleski jezik (pismeni)

Obrazovni profil: kulinarski tehničar

13:55 Kovačević Dubravka, dežura na pismenom

 

Sreda, 25. 04. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (usmeni) 08:15 Jovičić Nera

Lazić Tanja

Manojlović Brankica

Engleski jezik (pismeni)

Obrazovni profil: kuvar

08:40 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Engleski jezik II (pismeni)

Obrazovni profil: konobar

08:40 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Filozofija 09:25 Jovičić Nera

Jojić Gorica

Sokić Branka

Ustav i prava građana 13:50 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

 

Četvrtak, 26. 04. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Engleski jezik (usmeni)

(polažu svi prijavljeni kandidati)

09:50 Sokić Branka

Topalović Ružica, Kovačević Dubravka

Profesionalna praksa

(obrazovni profil turistički tehničar)

13:05 Sokić Branka

Kuzeljević Jelica

Jovičić Nera

Osnove turizma i ugostiteljstva 13:05 Sokić Branka

Jovičić Nera

Kuzeljević Jelica

Verska nastava 13:50 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Kuzeljević Jelica

Istorija umetnosti 14:00 Jovičić Nera

Bogdanović Anastasija

 

Petak, 27. 04. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Istorija 09:00 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Sokić Branka

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 10:30 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Kuvarstvo 10:30 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

 

Ponedeljak, 30. 04. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Profesionalna praksa

(obrazovni profil: konobar)

09:25 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Nacionalne kuhinje 09:25 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Mitrašinović Ljubomir

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive