Ванредни испити – април 2018.

Среда, 18. 04.  2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 08:40 Мићовић Сободан, дежура на писменом

 

Четвртак, 19. 04. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

 

Петак, 20. 04. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Матурски практичан рад

(економски техничар)

08:40 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Предузетнштво 08:40 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Пословна информатика у туризму и угоститељству 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

 

Понедељак, 23. 04. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основи економије

(изборни предмет)

09:25 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

Основе услуживања 09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Услуживање 09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Социологија 10:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Агенцијско и хотелијерско пословање 10:45 Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Павловић Јела

Пословна кореспонденција 10:45 Јовичић Нера

Павловић Јела

Кузељевић Јелица

 

Уторак, 24. 04. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Исхрана 10:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Наука  о исхрани 10:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Здравствено васпитање 10:00 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Уметничко обликовање 10:45 Јовичић Нера

Костић Александра

Српски језик и књижевност (писмени) 11:25 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Познавање робе 13:40 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Енглески језик (писмени)

Образовни профил: кулинарски техничар

13:55 Ковачевић Дубравка, дежура на писменом

 

Среда, 25. 04. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (усмени) 08:15 Јовичић Нера

Лазић Тања

Манојловић Бранкица

Енглески језик (писмени)

Образовни профил: кувар

08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Енглески језик II (писмени)

Образовни профил: конобар

08:40 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Филозофија 09:25 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

Устав и права грађана 13:50 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

 

Четвртак, 26. 04. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Енглески језик (усмени)

(полажу сви пријављени кандидати)

09:50 Сокић Бранка

Топаловић Ружица, Ковачевић Дубравка

Професионална пракса

(образовни профил туристички техничар)

13:05 Сокић Бранка

Кузељевић Јелица

Јовичић Нера

Основе туризма и угоститељства 13:05 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Верска настава 13:50 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Кузељевић Јелица

Историја уметности 14:00 Јовичић Нера

Богдановић Анастасија

 

Петак, 27. 04. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Историја 09:00 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

Куварство са практичном наставом 10:30 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Куварство 10:30 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

 

Понедељак, 30. 04. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Професионална пракса

(образовни профил: конобар)

09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Националне кухиње 09:25 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Митрашиновић Љубомир

 

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве