Ванредни испити – април 2022.

image_pdfimage_print

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Петак, 15. 04. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Музичка уметност 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Грађанско васпитање 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Услуживање са практичном наставом 11:20 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Биологија 10:30 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владимир

Енглески језик II (писмени) 10:35 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Пословни енглески језик  (писмени) 10:35 Топаловић Ружица, дежура на писменом

 

Понедељак, 18. 04. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Социологија 11:20 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Рачуноводство (писмени) 11:25 Луковић Катарина, дежура на писменом
Куварство 11:35 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

Куварство са практичном наставом 11:35 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Ковачевић Драган

Енглески језик (усмени) 13:00 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Пословни енглески језик  (усмени) 13:00 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Завршни испит (кувар) 16:00 Крповић Небојша

Митрашиновић Љубе

Екстерни члан

 

Уторак, 19. 04. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Економика и организација предузећа 08:45 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Јавне финансије 08:45 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Рачуноводство (усмени) 08:45 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

Физика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Тановић Дејан

Верска настава 11:50 Јовичић Нера

Стефановић Јовица

Сокић Бранка

Српски језик и књижевност (писмени) 12:15 Лазић Тања, дежура на писменом
Историја 12:40 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Сокић Бранка

 

Среда, 20. 04. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Пословна информатика у туризму 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијаиловић Владе

Српски језик и књижевност (усмени) 13:00 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

Четвртак, 21. 04. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Ликовна култура 11:20 Јовичић Нера

Костић Александра

Драговић Анастасија

Пословна кореспонденција 15:15 Лазић Тања

Павловић Јела

Јовичић Нера

 

Уторак, 26. 04. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Географија 08:45 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Туристичка географија 08:45 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Основи туризма и угоститељства 08:45 Јовичић Нера

Марић Јелена

Павловић Луковић Софија

Познавање робе 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Хемија 12:15 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

 

Среда, 27. 04. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик II (писмени) 08:40 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин полагања усменог дела испита, биће саопштен на писменом делу испита.
Принципи економије 13:05 Јовичић Нера

Кузељевић Јелица

Павловић Дана

 

Четвртак, 28. 04. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 08:40 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Филозофија 11:20 Јовичић Нера

Јојић Горица

Сокић Бранка

 

Петак, 29. 04. 2022.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовићић Нера

Прљевић Јасан

Мићовић Слободан