Vanredni ispiti – avgust 2020.

SPISAK  VANREDNIH  ISPITA  U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

 

Utorak, 18. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Muzička umetnost 09:20 Jovičić Nera

Petrović Mirjana

Sokić Branka

Verska nastava 09:40 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Hemija 10:20 Jovičić Nera

Smiljanić Višnja

 

Sreda, 19. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Osnove usluživanja 08:00 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Fizika 08:30 Jovičić Nera

Tanović Dejan

Smiljanić Višnja

 

Četvrtak, 20. 08. 2020.  

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ishrana 08:45 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

 

Petak, 21. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost (pismeni) 08:00 Lazić Tanja, dežura na pismenom
Računovodstvo (pismeni) 09:00 Luković Katarina, dežura na pismenom

 

Ponedeljak, 24. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 08:30 Prljević Jasna, dežura na pismenom

 

Utorak, 25. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 08:30 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

 

Sreda, 26. 08. 2020.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Srpski jezik i književnost

(usmeni)

08:00 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

Sociologija 08:25 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Ustav i prava građana 08:25 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Računovodstvo (usmeni) 09:00 Sokić Branka

Luković Katarina

Jovičić Nera

 

SPISAK  VANREDNIH  KANDIDATA  U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU

 

Srpski jezik i književnost 

  1. Kostić David, III razred, kuvar
  2. Janković Tamara, IV razred, finansijski administrator

 

Matematika

  1. Stanić Dragoslav, III razred, kulinarski tehničar

 

Fizika

  1. Gačević Ognjen, I razred, kulinarski tehničar
  1. Rakić Aleksa, II razred, trgovinski tehničar

 

Hemija

  1. Gačević Ognjen, I razred, kulinarski tehničar
  2. Rakić Aleksa, II razred, trgovinski tehničar

 

Muzička umetnost

  1. Gačević Ognjen, I razred, kulinarski tehničar

 

Ishrana

  1. Kovačević Milica, I razred, poslastičar

 

Ustav sa pravima građana

  1. Stanić Dragoslav, III razred, kulinarski tehničar

 

Sociologija

  1. Rakić Aleksa, III razred, trgovinski tehničar

 

Verska nastava

  1. Stanić Dragoslav, III razred, kulinarski tehničar

 

Osnove usluživanja

  1. Kostić David, III razred, kuvar

 

Računovodstvo-Katarina

  1. Rakić Aleksa, III razred, trgovinski tehničar

 

Objavljeno u Vanredno školovanje, OBAVEŠTENJA

Arhive