Ванредни испити – август 2020.

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  ИСПИТА  У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Уторак, 18. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Музичка уметност 09:20 Јовичић Нера

Петровић Мирјана

Сокић Бранка

Верска настава 09:40 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Хемија 10:20 Јовичић Нера

Смиљанић Вишња

 

Среда, 19. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основе услуживања 08:00 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Физика 08:30 Јовичић Нера

Тановић Дејан

Смиљанић Вишња

 

Четвртак, 20. 08. 2020.  

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Исхрана 08:45 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

 

Петак, 21. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност (писмени) 08:00 Лазић Тања, дежура на писменом
Рачуноводство (писмени) 09:00 Луковић Катарина, дежура на писменом

 

Понедељак, 24. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 08:30 Прљевић Јасна, дежура на писменом

 

Уторак, 25. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 08:30 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

 

Среда, 26. 08. 2020.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Српски језик и књижевност

(усмени)

08:00 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

Социологија 08:25 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Устав и права грађана 08:25 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Рачуноводство (усмени) 09:00 Сокић Бранка

Луковић Катарина

Јовичић Нера

 

СПИСАК  ВАНРЕДНИХ  КАНДИДАТА  У АВГУСТОВСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ

 

Српски језик и књижевност 

  1. Костић Давид, III разред, кувар
  2. Јанковић Тамара, IV разред, финансијски администратор

 

Математика

  1. Станић Драгослав, III разред, кулинарски техничар

 

Физика

  1. Гачевић Огњен, I разред, кулинарски техничар
  1. Ракић Алекса, II разред, трговински техничар

 

Хемија

  1. Гачевић Огњен, I разред, кулинарски техничар
  2. Ракић Алекса, II разред, трговински техничар

 

Музичка уметност

  1. Гачевић Огњен, I разред, кулинарски техничар

 

Исхрана

  1. Ковачевић Милица, I разред, посластичар

 

Устав са правима грађана

  1. Станић Драгослав, III разред, кулинарски техничар

 

Социологија

  1. Ракић Алекса, III разред, трговински техничар

 

Верска настава

  1. Станић Драгослав, III разред, кулинарски техничар

 

Основе услуживања

  1. Костић Давид, III разред, кувар

 

Рачуноводство-Катарина

  1. Ракић Алекса, III разред, трговински техничар

 

Објављено у Ванредно школовање, ОБАВЕШТЕЊА

Архиве