Vanredni ispiti- decembar 2018.

Ponedeljak, 17. 12. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Ruski jezik II (pismeni) 12:15 Janković Miroslav, dežura na pismenom
Termin za polaganje usmenog dela ispita biće saopšten prilikom polaganja pismenog dela ispita (18, 19 ili 20. decembar 2018.).

 

Četvrtak, 20. 12. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Fizika 12:15 Jovičić Nera

Šaponjić Snežana

Smiljanić Višnja

 

Petak, 21. 12. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (pismeni) 07:50 Prljević Jasna, dežura na pismenom
Građansko vaspitanje

(drugi razred)

09:25 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Muzička umetnost 09:25 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Ustavno i privredno pravo 09:35 Jovičić Nera

Petrović Mira

Kravić Tanja

Psihologija u turizmu i ugostiteljstvu 10:45 Jovičić Nera

Sokić Branka

Novaković Marija

Kuvarstvo sa praktičnom nastavom 11:00 Jovičić Nera

Vukosavljević Rosa

Krpović Nebojša

Maturski praktičan rad (kompetencija A)

obrazovni profil: turistički tehničar

11:45 Jovičić Nera

Pavlović Jela

Eksterni čalan

 

Ponedeljak, 24. 12. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Matematika (usmeni) 09:25 Jovičić Nera

Mićović Slobodan

Prljević Jasna

Verska nastava 09:45 Jovičić Nera

Zečević Nikola

Sokić Branka

Engleski jezik  (pismeni) 11:25 Topalović Ružica, dežura na pismenom
Engleski jezik II (pismeni) 11:25 Topalović Ružica, dežura na pismenom

 

Utorak, 25. 12. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Osnove turizma i ugostiteljstva 12:15 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Marketing u turizmu i ugostiteljstvu 12:15 Sokić Branka

Pavlović Dana

Jovičić Nera

Smeštaj u seoskom turističkom domaćinstvu 12:15 Sokić Branka

Jovičić Nera

Pavlović Dana

Istorija 13:40 Jovičić Nera

Knežević Vesna

Marić Jelena

 

Sreda, 26. 12. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Građansko vaspitanje

(treći razred)

08:20 Jovičić Nera

Petrović Mira

Sokić Branka

Preduzetništvo 11:20 Sokić Branka

Janković Valentina

Jovičić Nera

Srpski jezik (pismeni) 11:25 Manojlović Brankica, dežura na pismenom
Sociologija sa pravim građana 11:45 Jovičić Nera

Drašković Goran

Kravić Tanja

Turistička geografija 12:15 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

Geografija 12:15 Jovičić Nera

Marić Jelena

Janković Valentina

 

Četvrtak, 27. 12. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Završni ispit

(obrazovni profil: kuvar)

08:00 Krpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

Eksterni član

Maturski praktičan rad

obrazovni profil: kulinarski tehničar

08:00 Jovičić Nera

Krpović Nebojša

Mitrašinović Ljubomir

Maturski praktičan rad (kompetencija B)

obrazovni profil: turistički tehničar

10:30 Pavlović Jela

Janković Valentina

Eksterni član

12:10 Janković Miroslav
Engleski jezik (usmeni) 11:20 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

Engleski jezik II (usmeni) 11:20 Jovičić Nera

Topalović Ružica

Kovačević Dubravka

Higijena 11:40 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Biologija 11:40 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Ekologija i zaštita životne sredine 11:40 Jovičić Nera

Mijailović Danijela

Mijailović Vlade

Poznavanje robe 12:40 Jovičić Nera

Joksimović Milena

Smiljanić Višnja

Likovna kultura 13:50 Jovičić Nera

Bogdanović Anastasija

Kostić Aleksandra

 

Petak, 28. 12. 2018.

NAZIV PREDMETA VREME POLAGANJA ISPITNA KOMISIJA
Računarstvo i informatika 09:25 Jovičić Nera

Milaćević Milovan

Mijilović Vladimir

Monetarna ekonomija i bankarstvo 10:30 Sokić Branka

Kovačević Dragan

Jovičić Nera

Usluživanje sa praktičnom nastavom 10:45 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Svečani prijemi 10:45 Jovičić Nera

Kovačević Dragan

Manojlović Ninoslav

Srpski jezik i književnost

(usmeni)

12:10 Jovičić Nera

Manojlović Brankica

Lazić Tanja

 

 

 

 

Objavljeno u Vanredno školovanje Označeno sa:

Arhive