Ванредни испити- децембар 2018.

Понедељак, 17. 12. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Руски језик II (писмени) 12:15 Јанковић Мирослав, дежура на писменом
Термин за полагање усменог дела испита биће саопштен приликом полагања писменог дела испита (18, 19 или 20. децембар 2018.).

 

Четвртак, 20. 12. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Физика 12:15 Јовичић Нера

Шапоњић Снежана

Смиљанић Вишња

 

Петак, 21. 12. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (писмени) 07:50 Прљевић Јасна, дежура на писменом
Грађанско васпитање

(други разред)

09:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Музичка уметност 09:25 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Уставно и привредно право 09:35 Јовичић Нера

Петровић Мира

Кравић Тања

Психологија у туризму и угоститељству 10:45 Јовичић Нера

Сокић Бранка

Новаковић Марија

Куварство са практичном наставом 11:00 Јовичић Нера

Вукосављевић Роса

Крповић Небојша

Матурски практичан рад (компетенција А)

образовни профил: туристички техничар

11:45 Јовичић Нера

Павловић Јела

Екстерни чалан

 

Понедељак, 24. 12. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Математика (усмени) 09:25 Јовичић Нера

Мићовић Слободан

Прљевић Јасна

Верска настава 09:45 Јовичић Нера

Зечевић Никола

Сокић Бранка

Енглески језик  (писмени) 11:25 Топаловић Ружица, дежура на писменом
Енглески језик II (писмени) 11:25 Топаловић Ружица, дежура на писменом

 

Уторак, 25. 12. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Основе туризма и угоститељства 12:15 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Маркетинг у туризму и угоститељству 12:15 Сокић Бранка

Павловић Дана

Јовичић Нера

Смештај у сеоском туристичком домаћинству 12:15 Сокић Бранка

Јовичић Нера

Павловић Дана

Историја 13:40 Јовичић Нера

Кнежевић Весна

Марић Јелена

 

Среда, 26. 12. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Грађанско васпитање

(трећи разред)

08:20 Јовичић Нера

Петровић Мира

Сокић Бранка

Предузетништво 11:20 Сокић Бранка

Јанковић Валентина

Јовичић Нера

Српски језик (писмени) 11:25 Манојловић Бранкица, дежура на писменом
Социологија са правим грађана 11:45 Јовичић Нера

Драшковић Горан

Кравић Тања

Туристичка географија 12:15 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

Географија 12:15 Јовичић Нера

Марић Јелена

Јанковић Валентина

 

Четвртак, 27. 12. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Завршни испит

(образовни профил: кувар)

08:00 Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Екстерни члан

Матурски практичан рад

образовни профил: кулинарски техничар

08:00 Јовичић Нера

Крповић Небојша

Митрашиновић Љубомир

Матурски практичан рад (компетенција Б)

образовни профил: туристички техничар

10:30 Павловић Јела

Јанковић Валентина

Екстерни члан

12:10 Јанковић Мирослав
Енглески језик (усмени) 11:20 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Енглески језик II (усмени) 11:20 Јовичић Нера

Топаловић Ружица

Ковачевић Дубравка

Хигијена 11:40 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Биологија 11:40 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Екологија и заштита животне средине 11:40 Јовичић Нера

Мијаиловић Данијела

Мијаиловић Владе

Познавање робе 12:40 Јовичић Нера

Јоксимовић Милена

Смиљанић Вишња

Ликовна култура 13:50 Јовичић Нера

Богдановић Анастасија

Костић Александра

 

Петак, 28. 12. 2018.

НАЗИВ ПРЕДМЕТА ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА ИСПИТНА КОМИСИЈА
Рачунарство и информатика 09:25 Јовичић Нера

Милаћевић Милован

Мијиловић Владимир

Монетарна економија и банкарство 10:30 Сокић Бранка

Ковачевић Драган

Јовичић Нера

Услуживање са практичном наставом 10:45 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Свечани пријеми 10:45 Јовичић Нера

Ковачевић Драган

Манојловић Нинослав

Српски језик и књижевност

(усмени)

12:10 Јовичић Нера

Манојловић Бранкица

Лазић Тања

 

 

 

 

Објављено у Ванредно школовање Означено са:

Архиве